کالیفرنیا آمار روزانه بالا جدید کروناویروس موارد است. آن را ممکن است به عنوان بد آن را به عنوان برای تلفن های موبایل

کالیفرنیا ضربه دیگری گریم نقطه عطف در coronavirus شیوع این هفته با بزرگترین واحد-روز تعداد موارد جدید سه شنبه — یک ایالت در مجموع 2,546 COVID-19 عفونت های آینده در میان دامداری بحث بر سر این که آیا آن را بی خطر برای شروع به بلند کردن اجسام از لحاظ اقتصادی فلج کننده قفل فراز.

اما اگر چه طلایی دولت در حال حاضر پیشی گرفته است 60,000 تایید coronavirus موارد سهشنبه جدید بالا تعداد روزانه موارد لزوما منعکس کننده یک به سرعت در حال گسترش و سرایت. آن را به سادگی ممکن است در نتیجه دولت را با فشار به گسترش تست.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اداره جمعه نیست که اظهار نظر در این شکل نشان می دهد نیاز به دیدن روز بیشتر ارزش از داده ها قبل از رسم نتیجه گیری.

هنوز با توجه به تعداد موارد مثبت در اخبار روزانه توجیهی Newsom اذعان کرد که مردم به احتمال زیاد “رفتن به شنیدن زیادی در مورد مورد نرخ — درصد از مردم تست مثبت در مقابل تعداد زیادی از مردم تست مثبت” به عنوان تست برای رمان coronavirus را افزایش می دهد.

Newsom اشاره کرد که دیگر تعداد بیشتر دلگرم کننده است. بستری شدن در بیمارستان از هر دو تایید شده و مشکوک COVID-19 بيمار — کلید متریک مقامات بهداشتی با استفاده از تعيين زمان reopenings — باید وارد ایالت در مجموع 4,681 چهارشنبه. فشرده-مراقبت از موارد نیز plateaued.

ضمن اینکه روزانه تعداد COVID-19 مرگ و میر شده است روند رو به پایین, از بالا از 118 در آوریل 22. پس از یک سنبله 94 مرگ و میر سه شنبه تعداد زیادی از مردم که تسلیم به COVID-19 روز چهارشنبه کاهش یافته و به 83.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این سازمان خبری در کالیفرنیا گزارش شده بیش از 1,900 به تازگی مورد تأیید یکشنبه آوردن مجموع آن موارد به 60,500. در همه 2,459 اند از coronavirus در دولت است.

دکتر رابرت سیگل یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه استنفورد گفت: افزایش تست و عوامل دیگر می تواند نقش مهمی در افزایش موارد جدید در اوایل این هفته. پس از یک شروع کند کل ایالت آزمون COVID-19 باید به تدریج افزایش یافته و به بیش از 809,000 چهارشنبه.

“مقدار تست همچنان ادامه دارد و نشان می دهد که بیشتر افراد آلوده,” Siegel گفت.

دولت در حال حاضر در حال انجام بیش از 30000 آزمون هر روز Newsom گفت. روز چهارشنبه دولت او پرده برداری از یک وب سایت جدید است که کمک می کند تا کالیفرنیا پیدا کردن و برنامه ریزی قرار ملاقات ها در این نزدیکی هست COVID-19 جامعه تست سایت.

وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر از نتایج مثبت سیگل گفت: به دلیل آزمایش افزایش یافته است برای گروه هایی که در معرض خطر بالاتری از قرار گرفتن در معرض ویروس از جمله بیمارستان کارگران و ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

“کسانی که در حال رفتن برای تولید یک خودسرانه بالا رای مثبت به دلیل وجود عفونت بیشتر وجود دارد” Siegel گفت.

او اشاره کرد, مثبت, نتایج آزمون عقب مانده شاخص از عفونت های جدید. در آن طول می کشد به طور متوسط پنج روز پس از عفونت برای یک فرد برای تبدیل شدن به علامتی گفت و بیماران به طور معمول نمی توانید آزمایش تا زمانی که علائم شدید تبدیل.

“من فکر نمی کنم هر کسی که برای اولین بار شروع می شود احساس خنده دار است که برای رفتن به خارج برای آزمایش آن روز” Siegel گفت. “این ممکن است روز پس از آنها برای اولین بار مریض شدم.”

همه که به معنی بازگشایی خواهد شد باید به دقت فکر طریق سیگل گفت.

چند California counties ادامه حرکت در این جهت است. یوبا و شهرستان سوتر در اوایل این هفته بازگشایی رستوران ناهار خوری اتاق ورزشگاه, سالن مو و مراکز خرید, پیوستن به کنترل از راه دور Modoc شهرستان در رفتن فراتر از آنچه دولت را پناهگاه در محل دستور اجازه می دهد تا — حرکت می کند که کشیده اند محکومیت از Newsom.

فرماندار گفت برنامه ای برای تغییر در سطح ایالت سفارشات در روز جمعه شروع به اجازه دادن به برخی از کسب و کار مانند کتاب فروشی, گل, لباس, فروشگاه ها و لوازم ورزشی فروشگاه ها برای باز کردن به صورت منظقه معاملات. در زیر منطقه خلیج را محدود تر پناهگاه-در-سفارش — که باقی مانده است در اثر از طریق پایان ماه مه — تنها “ضروری” خرده فروشان اجازه خواهد داشت باز بماند.

“شما می توانید برای باز کردن بسیاری از مسائل اگر شما آن را بسیار با دقت” Siegel گفت. “اگر ما آن راه را اشتباه خواهیم بود حق بازگشت که در آن ما شروع به از.”

در حالی که تکرار کرد که تامین امنیت کافی تامین تجهیزات حفاظت فردی خواهد بود کلید برای بازگشایی روند Newsom روز چهارشنبه در دفاع از خود دست زدن به دولت قرارداد برای آن دسته از محصولات از جمله یک معامله در مجموع نزدیک به 1 میلیارد دلار است که دولت او ساخته شده با شرکت چینی BYD.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما در نهایت به نیازهای بسیاری که زندگی به معنای واقعی کلمه در معرض خطر هستند اگر ما” Newsom گفت.

قانونگذاران و مطبوعات را تحت فشار قرار دادند برای شفافیت بیشتر در مورد آن و دیگر قراردادهای تجهیزات حفاظتی. کسانی که خواستار ratcheted تا این هفته با این خبر که وزارت دادگستری ایالات متحده باز کرده است یک تحقیق به تازگی تشکیل شرکت عرضه های پزشکی که دریافت نزدیک به نیم میلیارد دلار برای تجهیزات حفاظتی از کالیفرنیا قبل از اینکه دولت تغییر ذهن خود چنگ می زنند که پول را در هنگام معامله از طریق کاهش یافت.

Newsom همچنین اعلام کرد به منظور اجرایی گسترش جبران خسارت کارگران مزایای کارکنان ضروری مشاغل مانند فروشگاه های مواد غذایی و حمل و نقل که مانده اند باز در میان این مستند اگر آنها سقوط بیمار با COVID-19.

تحت سفارش به دولت ارائه خواهد شد مزایای مراقبت های بهداشتی و ایمنی عمومی و دیگر کارگران خط مقدم با این فرض که عفونت خود را اتفاق افتاده است در حالی که آنها در کار است. مزایای آن اعمال خواهد شد برای کارگران آلوده از مارس 19 و گسترش به مدت 60 روز پس از دولت های دیگر و مزایای فدرال اجرا کنید.

به طور گسترده تر هر چند فرماندار هشدار داد که آن سال را برای کالیفرنیا برای بهبود یافتن از تلفات اقتصادی از یک ویروس است که طرح میتوانست به دولت چشم انداز در یک ماده از هفته ارسال آن از رکورد سطح اشتغال و چند میلیارد دلار پیش بینی مازاد بودجه در ماه ژانویه به وخیم بیکاری و کسری بودجه در شماره امروز است.

“ما هرگز از تجربه چیزی شبیه به این در طول عمر ما — (اینها) افسردگی دوران اعداد در شرایط بیکاری شما در سراسر این کشور نه فقط در ایالت کالیفرنیا” Newsom گفت. “بعد از چند سال ما در حال رفتن به کار را از طریق این چالش است. اما ما کار را از طریق آنها و ما را طرف دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>