کالیفرنیا بودجه مشکل اما چگونه است آن ؟

اولین گام به طور موثر مقابله با هر گونه مشکل در تعریف آن را با دقت و رکود اقتصادی-کتک بودجه دولت است که یک مورد در نقطه است.

بدون شک وجود دارد که این بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی یکی از بدترین در تاریخ کالیفرنیا و منفی آن اثرات مالی — هر دو افزایش هزینه و کاهش درآمد — هستند بسیاری از میلیاردها دلار است.

وجود دارد اما مقدار عدم قطعیت درباره ابعاد بحران بودجه و در نتیجه آنچه که ممکن است نیاز به “پاسخگویی به لحظه” به استفاده از یکی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مورد علاقه عبارات.

تجدید نظر بودجه که Newsom هفته گذشته منتشر شد به نظر می رسد برای به حداکثر رساندن فاصله بین درآمد و سبقت گرفتن در طول سال مالی به پایان می رسد که در تاریخ 30 ژوئن و 2020-21 سال مالی که آغاز می شود در تاریخ 1 ژوئیه. او گیره شکاف در $54.3 میلیارد دلار است و پیشنهاد عطر گل کاهش هزینه به خصوص در آموزش و پرورش و همچنین deferrals جدید درآمد اعتبارات از دولت rainy-day صندوق ذخیره فدرال و کمک به آن را پوشش میدهد.

که دلهره آور, شماره, اما, است بر بودجه اولیه طرح پرده برداری کرد در ماه ژانویه است. در آن زمان همه چیز به نظر می رسد به لحاظ اقتصادی گلگون بنابراین Newsom پیشنهاد بسیاری از میلیاردها دلار در برنامه های جدید و گسترش از آنهایی که قدیمی. تجدید نظر عجیب فرض می شود که ناتوانی به صرف بیشتر در سال آینده نشان دهنده یک تکه از کسری.

علاوه بر این, آن را به طور کامل به حساب فدرال امداد رسانی است که جبران در اندازه بزرگ حدود 7 میلیارد دلار در هزینه های به طور مستقیم در این بیماری همه گیر است که Newsom شمارش به عنوان یک منفی بخشی از کسری بودجه خود را طرح.

وقتی آن و دیگر عوامل به اضافه محاسبات پتانسیل کسری بودجه کاهش به سطوح قابل کنترل به عنوان قوه مقننه بودجه تحلیلگر گیب Petek اشاره می کند. به عنوان Petek آن را می بیند بودند برای بهبود اقتصاد نسبتا به سرعت دولت را خالص 18 میلیارد دلار برای حل مشکل و حتی اگر بازیابی شد و آهسته تر از آن ممکن است افزایش به حدود 31 میلیارد دلار.

“در اثر این دولت تخمین می زند تا حد زیادی منعکس ناخالص تغییرات در بودجه خط پایین در حالی که برآورد ما شامل خالص اثرات زمان قانون” Petek نوشت.

پس چرا Newsom حداکثر رساندن کسری بودجه و در نتیجه کاهش هزینه — به خصوص در آموزش و پرورش — که بودجه خود را تحمیل خواهد بود برای پوشش دادن به آنها ؟ او به طور غیر مستقیم به ما گفت که چرا در طول ارائه خود را به خبرنگاران گفت: برای فراهم سیاسی مهمات برای تقاضای خود را و است که دیگر دولت و مقامات محلی در سراسر کشور برای تریلیون دلار در جدید فدرال امداد.

سخنران نانسی پلوسی و دیگر دموکرات ها در مجلس در حال هل دادن 3 تریلیون دلار بسته امداد از جمله در مورد $1 تریلیون دلار برای دولت است که می تواند به معنای 100 میلیارد دلار برای کالیفرنیا. آن که مرده در ورود در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

بر این اساس Newsom بودجه اگر تصویب شده توسط مجلس به طور خاص و به طور خودکار rescinds کاهش به آموزش و پرورش و دیگر خدمات محبوب اگر چه پلوسی دارای لقب قهرمانان عمل می شود و کالیفرنیا می شود امیدوار-برای پول است.

“قهرمانان قانون است بهترین رویکرد” Newsom گفت. “ما نیاز به دولت فدرال است. ما نیاز داریم که حمایت.”

بدون شک وجود دارد که رکود اقتصادی جدی است. ما نرخ بیکاری که در صدر خارج در بیش از 12 درصد در طول رکود بزرگ یک دهه پیش به راحتی می تواند رسیدن به دو برابر سطح. دولت در واقع چهره بسیار جدی بودجه مشکل اما چقدر جدی است و به هیچ وجه یک حل و فصل است.

آن را در حال حاضر می افتد به قانونی رهبران یا همراه با Newsom به ظاهر متورم کمبود تعداد و یا گرفتن مشاوره از بودجه خود را از کارشناسان که کسری واقعی ممکن است تنها یک سوم به عنوان بزرگ و مقابله با آن درآمده است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>