کالیفرنیا دموکرات خروج سیاره زمین

این هفته در اکثر متحده آمریکا حزب لیبرال رای برای یک doddering اما غیر تهدید پیرمرد رد یک گوش خراش سوسیالیستی از ورمونت. اما افکار دوم در مورد سوسیالیسم به نظر می رسد نمی تواند در دستور کار برای دموکرات کالیفرنیا که تقریبا به تنهایی نگه داشته برنی ساندرز’ ضد سرمایه داری جنگهای صلیبی از نابهنگام انداخت.

کالیفرنیا, یادداشت های دیرین دموکراتیک فعال مورلی Winograd, می تواند به ایجاد “خود را آب و هوا” و آن ثروت عظیم منجر برخی به آن اعتقاد دارند می تواند چشم پوشی از جاذبه است که مرزهای بقیه ملت به زمین بازگشت. رای دهندگان در تگزاس و در سراسر جنوب و حتی در آبی عمیق ماساچوست و مترقی مینه سوتا نشان داد که قابل فهم احتیاط مورد استقبال ساندرز تماس به “انقلاب است.”

اما دموکرات ها از دولت است. حدود 45 درصد از آنها رای دادند ساندرز و خود را بیشتر احترام انیمه الیزابت وارن. تنها کلرادو که به نظر می رسد تمرین برای ایفای نقش به عنوان بعدی کالیفرنیا و ورمونت استفاده شده است که به برنی به دنبال چپ مسیر.

لاتینی, اقلیت و کالیفرنیا استثنایی

کالیفرنیا Latinos که از لحاظ تاریخی باید بالید خود را در آغوش کار سخت و خودکفایی به نظر می رسد به طور فزاینده ای را به خود جلب مفهوم تا کنون بیشتر استادانه درست شده دولت سخاوتمندانه رایگان, دانشگاه, رایگان مراقبت های بهداشتی و اجاره کنترل بر اساس ملی است که در مرکز ساندرز مبارزات انتخاباتی.

ساندرز به گفته نیویورک تایمز خروج سنجی برنده برخی از 55 درصد از کالیفرنیا رای لاتین و همراه با وارن آنها تشکیل شده تقریبا دو سوم از تمام آرا توسط اسپانیایی دموکرات. Los Angeles County, قلب, لاتینی, کالیفرنیا به نیمی از آرای خود را به سندرز و وارن قریب به اتفاق چپ نامزدها در مقایسه با کمتر از چهل درصد بایدن و بلومبرگ.

چرا که بسیاری از Latinos ناب سوسیالیستی در کالیفرنیا? یکی از دلایل کاهش فرصت است.

بیش از نیمی از همه Latino خانواده ها به سختی می توانید پرداخت صورتحساب خود را با توجه به ایالات متحده راه مطالعه به انجام برخی از 80 درصد از تمام مستند نشده Latinos. در کشورهای دیگر افراد طبقه کارگر ممکن است با مشکل عواقب سبز قرارداد جدید که نابود بخش ها مثل تولید و انرژی; به عنوان مثال 60 درصد از دموکرات تگزاس ابراز مخالفت ساندرز-حمایت سبز معامله جدید است. اما این مشاغل در حال حاضر هر دو راکد و یا ناپدید شده اند در کالیفرنیا; های بسیاری به ویژه در انرژی میله میله برای انقراض. شما نمی تمایل به نگرانی در مورد شغل که دیگر وجود داشته باشد.

آفریقایی آمریکایی رای دادن در اینجا مانند همتایان خود در سراسر کشور پشتیبانی وزش نامزدهای اما نزدیک به چهل درصد هنوز پشتیبانی ساندرز-وارن پشت سر هم. در تگزاس به سختی از سی درصد رای خود را به نفع کسانی که خواستار بازسازی اساسی اقتصاد کشور ساندرز و وارن. آمریکایی های آفریقایی تبار در تگزاس نشان می دهد سابق شورای شهر هوستون کارول رابینسون صندلی تگزاس ائتلاف سیاه دموکرات “بیشتر در حد متوسط از انقلاب است.”

تاثیر کالیفرنیا مدل اقتصادی

بسیاری از دولت بوستر از جمله ما telegenic فرماندار دیدن کالیفرنیا به عنوان یک مدل برتر از توسعه اقتصادی است. اما آن را با دقت بیشتری ممکن است به عنوان دیده می شود متفاوت است و همیشه در راه های خوب. دولت ما را بالا مالیات و مقررات حکومت ممکن است هیجان ترقی خواهان اما همچنین ترویج همیشه شدید تر شکافهای طبقاتی. دولت ما ممکن است غنی در مجموع اما بخشی کاهش و حتی بیشتر از آن طبقه کارگر باید کمی شانس صعودی از لحاظ اقتصادی.

بیش از دهه گذشته دولت ایجاد کرده است برخی از شغل های بزرگ اما اکثریت قریب به اتفاق شده اند و زیر متوسط درآمد و دو در پنج زیر $40,000 یک سال و نه دقیقا “یک دستمزد زندگی می کنند” در فوق العاده-گران دولت است. فقدان شغل با درآمد بالا در ترکیب با افزایش قیمت ملک ساخته شده است که چشم انداز خرید خانه — تاریخی نخست نشانگر ورود به طبقه متوسط — تکان دهنده کمتر در اینجا نسبت به بقیه کشور است.

این روند برگزاری به ویژه برای نسل وای و اقلیت ها در این گروه بیشتر مسئول سوسیالیستی افزایش است. نرخ مالکیت خانه برای لاتینی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار با توجه به جامعه آمریکا بررسی هستند و 10 تا 20 درصد پایین تر در حالت طلایی بزرگترین مناطق شهری از در بزرگ مترو یا تگزاس یا فلوریدا. هزاره مالکیت خانه در دولت تا حد زیادی ناموفق mr مراتب بیشتر از بقیه کشور است.

اگر شما می خواهید برای توضیح به ما چپ افزایش نابرابر اقتصاد و تعالی از مستاجرها می رود راه طولانی. کالیفرنیا رتبه دوم به نیویورک در آن درصد از مستاجرها. به عنوان یک مطالعه جدید توسط آپارتمان لیست نشان می دهد که آنها به طور طبیعی به نفع چنین چیزهایی به عنوان اجاره را کنترل کند.

شورش از زنبورها

شاید هیچ چیز می گذارد و زمینه را برای سوسیالیسم اعم از اقتدارگرا یا خفیف تر اروپای غربی نسخه از این منظره زشت و ناپسند و ثروت در میان خرد و آرمان. در اواخر 1800s و 1900s نابرابری بین فقیر و غنی را افزایش داد افزایش سوسیالیستی احزاب تقریبا در همه جا و در obscenest موارد مانند روسیه و ظهور کمونیسم به عنوان به خوبی.

کالیفرنیا بیشتر از بسیاری از نقاط ایالات متحده در حال حاضر دچار یک قرن 21 نسخه از این سناریو همان.

بزرگ و اقبال ساخته شده توسط دره سیلیکون الیگارشی و حتی برخی از آنها هالیوود همتایان اما تقریبا نیمی از کار کالیفرنیا با توجه به نظر سنجی های اخیر در حال زندگی نزدیک به لبه هستند و به سختی قادر به پرداخت صورتحساب خود را.

حتی کسانی که توانائی به پوسته از 3000 دلار برای یک آپارتمان یک خوابه در سان فرانسیسکو و بسیاری از قطعات از لس آنجلس به برخورد بی خانمان encampments که نشان می دهد که دولت ما نیست دقیقا کاری که ما انتظار داریم.

حتی در قلب شرکت کند “کالیفرنیا رونق” دره سیلیکون در حال رشد است در تقسیم بین حاکم و زنبور کارگر.

در گذشته مقتدر و کارگران خود را مشترک ارزش حداقل فصاحت در چنین چیزهایی به عنوان تغییرات آب و هوا, برابری جنسیتی و مهاجرت. رای دهندگان در دره سیلیکون به طور معمول مورد حمایت همان نامزدها — بیل کلینتون, باراک اوباما, جری براون — به عنوان کارفرمایان خود را. اما به طور فزاینده ای به کارفرمایان و زنبورها واگرا.

آن را بعید است که بسیاری از اقلیت حاکم می خواهم برای دیدن برنی یا الیزابت وارن نوار خیلی از بخت و اقبال خود و نیروی خود را از شرکت به شکستن را به قطعات کوچکتر.

یکی ممکن است فکر می کنم از کارگران خود را به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را, به خصوص اگر آنها به حال یک خطر بزرگ در موفقیت شرکت خود را و یا تا به حال یک فرصت خوب برای شروع خود را. اما کارآفرینی فرصت برای افراد بدون دسترسی به سرمایه داری خزانه کاهش یافته است و در عصر بی امان تکنولوژی صنعت غلظت. کارگران با تکنولوژی ممکن است coddled با وعده های غذایی رایگان پینگ پنگ میز و اسراف احزاب اما حتی در حقوق بالا, آنها در نهایت هزینه های زیادی از درآمد خود را اجاره اغلب های فضاهای کوچک با همکاران.

تا کنون در سال 2020 نژاد, بزرگترین منبع پول برای ساندرز شده است سنتی طبقه کارگر اما کارگران با تکنولوژی و دانشگاهی. در واقع این بزرگترین کمک به مبارزات انتخاباتی خود هستند به رهبری دانشگاه کالیفرنیا به دنبال حروف الفبا, آمازون, مایکروسافت و اپل. کالیفرنیا به تنهایی حساب برای تقریبا 22 درصد از تمام ساندرز’ بودجه.

بزرگترین منبع ساندرز پول می آید برای سان فرانسیسکو 94110 کد پستی سرعت در حال gentrifying منطقه ای که قیمت متوسط یک خانه از جمله آپارتمانهای بیش از $1 میلیون; منطقه به شدت سفید و میانگین درآمد پیش افتادن از 100.000 دلار در سال است.

در روز انتخابات فناوری heartland کمک سرعت ساندرز برنده شوید. او به راحتی ضرب و شتم بایدن در سانتا کلارا سان ماتئو و سان فرانسیسکو برنده شدن در خانه از اینترنت غول مانند Uber, Lyft, هوا, BnB توییتر و Salesforce توسط دو به یک در دولت غالب سیاسی ، همراه با وارن چپ دستگیر 53 درصد از این شهر رای دادن.

این تشابه به کاهش مداوم از oligarchal نفوذ در ساکرامنتو محو همانگونه که گذشت مجلس لایحه 5 با هدف دقیقا در Uber و Lyft, در میان دیگران و قانون جدید که تهدید افزایش مالیات بر شرکت هایی که مدیران را بیش از حد بسیاری از تقسیم عددی بر مضرب از کارکنان خود را.

همراه با کاهش طبقه متوسط یک طبقه فقیر و چشم انداز دولت “اکثریت و اقلیت” کالیفرنیا قلب برش لبه سرمایه داری جالب است بدل به بزرگ انکوباتور آمریکایی سوسیالیسم. تنها آرامش این است که دموکرات ها در سایر نقاط کشور ممکن است تمایلی به رفتن همراه برای سوار شدن.

جوئل Kotkin است r. c. هابز ریاست جمهوری همکار در شهری آینده در دانشگاه چپمن در پرتقال و مدیر اجرایی مستقر در هوستون مرکز فرصت شهرسازی (www.opportunityurbanism.org).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>