Buzzed در مورد تبدیل شدن به یک پدر بزرگ در این زمان های عجیب و غریب

چند سال پیش من گفت: کودکان و نوجوانان “اگر شما می خواهید برای کشتن مادر خود را به او یک مادر بزرگ.” زمان گذشت. نگرش تغییر کرده است. من تا به حال به یک دوم صحبت با پسران است. “شما خود را به قتل مادر; کسی, لطفا, او یک مادر بزرگ!”

ماموریت انجام شد.

روز شنبه, آوریل 20 بزرگتر از دو پیامک به ما خبر خوب: کودک Buzz وارد کرده بود تمام 6 پوند 14 اونس و 20 اینچ از او. مادر, کودک, پدر, پدربزرگ و مادر بزرگ در حال انجام خوب است.

بهتر از خوب است. در طول ماه.

در حالی که جهان همیشه نیازهای جدید نوزادان و تمام امکانات هر نوزاد نشان دهنده این کودک خاص است که فوق العاده مورد استقبال در خانه ما.

نه روز قبل از وزوز وارد خود بزرگ مادر بزرگ درگذشت از COVID-19. او به تنهایی unhuggable احاطه شده توسط ماشین آلات به جای فرزندان او. این زن به مادرش مداحی در کلمات و آهنگ از طریق زوم; یک راه عالی برای انجام این کار, اما بهتر از هیچ چیز است. افتضاح است نه داشتن مارگریت Peyser در اینجا برای به اشتراک گذاشتن اخبار شادی. افتضاح است شنیدن COVID تعداد مرگ هر شب در لوله و دانستن این زن فوق العاده — همسر و مادر و مادر بزرگ و هنرمند بزرگ-مادر بزرگ — در حال حاضر یکی از 90,000-plus آمریکایی ها از دست داد در این بیماری همه گیر.

مادر من در قانون سالمندان; چهار ماه 90. او تا به حال بیش از سهم خود را از آسیب پذیری; دو شکستگی لگن در دو ماه یک دنده شکسته در یک سقوط در اوایل سال جاری یک زن و شوهر از حملات مؤثر است. او برای چیدن توسط COVID-19. هیچ کدام از این ها باعث مرگ او قابل قبول به ما. تا به حال coronavirus نه ما رسیده سواحل او در اینجا خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن در شادی ما. او را دیده اند او را بزرگ و نوه و زندگی خود را به نحوي با او ارتباط بزرگترین نسل با عنوان هنوز-به-نام نسل. بیایید امیدواریم که آن را نمی خواهد “COVID-19 نسل است.”

زندگی ما شروع و پایان در یک زمان و یک مکان در طول تاریخ است. مارگریت ریچاردز Peyser شروع سفر خود را در سال 1930 جهان خارج از خود بزرگ نوه جهان است. در عین حال بدون او وجود دارد او. او به حمل قطعه ای از داخل او را در هر کجا که زندگی او را طول می کشد امیدوارم دور به آینده او کمک خواهد کرد ،

ما هنوز به دیدار این کودک زیبا, تصاویر, تنها, و آن را ممکن است مدتی قبل از اجتماعی فاصله اجازه می دهد تا ما را به نگه داشتن او و در آغوش پسر بزرگ که او را جمع آوری و مادر که birthed او خواهد شد و او را پرورش و فراموش میلیون چیزهایی که فقط مادران می تواند انجام دهد.

به عنوان بزرگان در خانواده آن است که در حال حاضر کار ما را با مته سوراخ او را با داستان های دوران کودکی ما در مورد راه کارها بودند و به او بگویید که از حوادث بزرگ ما دیده ایم و آنهایی که بیش از حد. ما به او بگویید در مورد مادر بزرگ نوه و چگونه او پس از نگاه به جلو به ملاقات با او. ما به او بگویید در مورد زمان دیوانه که او در آن متولد شد, دریای, ماسک, چادری که چهره پنهان لبخند او بوجود می آید. ما در حال حاضر پدربزرگ و مادربزرگ و نمی توانید صبر کنید برای انجام برخی از خراب.

من به سختی اولین کسی تعجب می کنم که چگونه زندگی می تواند سرعت همراه بود. چگونه است که یک فرد جدید را تماس با من “پدر بزرگ؟” همین دیروز بود که …

خواهد شد و یا او با من تماس “پدر بزرگ؟”

او ممکن است با ما تماس بگیرید “نان-نان” و “پاپ-پاپ؟” یا شاید “گرمی” و “Gramps?” ما به نام پدربزرگ و مادربزرگ من “پرستار بچه” و “پوپر” من نمی دانم چرا. اگر من راه او با من تماس “آقای مک اینتایر” چون بچه ها نیاز به آموزش رفتار. هنوز نوه رسیدن به این تماس نه پدربزرگ و مادربزرگ. آن را فقط به عنوان به احتمال زیاد من در نهایت به عنوان “Poopy-سر” نام من شده اند اغلب به نام با خوانندگان این ستون تنها در فرم کمی متفاوت است.

وزوز وارد جهان در زمان مشکل با یک بیماری همه گیر wreaking ویران در اقتصاد بر مشاغل در زندگی خود را. در خانه ما از دو هفته گذشته شده است یک سوار وحشی از نگرانی به غم و اندوه بیکران شادی در قالب یک نوزاد کوچک یک زندگی جدید که نشان دهنده بهتر فردا.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد یکشنبه. او را می توان در رسید: Doug@DougMcIntyre.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>