Bruce MacDonald: COVID-19 در معرض خطوط گسل در خیریه بخش

نظر: این بخش — که استخدام 2.4 میلیون کانادایی حساب برای 8.4 درصد از تولید ناخالص داخلی — چهره یک دست از 9 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار در درآمد با توجه به COVID-19.

این بهار است کشیده کانادایی به آستانه به عنوان جهان اطراف ما تغییر تقریبا روزانه است. بیش از دو دهه گذشته این خیریه بخش گسترش یافته برای پر کردن شکاف های موجود در برنامه های دولت سراسر کشور و COVID-19 در معرض طولانی مدت به چالش قرار داده است که این سازمان ها و جوامع آنها خدمت می کنند در معرض خطر است.

تصور کنید که کانادا یک سازمان ملی به نمایندگی از منافع سازمان های خیریه و غیر انتفاعی و اجتماعی کارآفرینان, به تازگی به میدان فرستاد یک نظرسنجی از 1,400 موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی برای درک این چالش است. شصت و نه درصد می گویند درآمد کاهش یافته از این بیماری همه گیر را شروع حدود دو برابر تعدادی است که گزارش کاهش طول 2008-09 رکود است.

YWCA کانادا یک سازمان ملی دفاع از زنان و دختران جنسیتی متنوع مردم مواجه لغو بیش از 200 جمع آوری اعانه. در حالی که آن را به حرکت برخی از رویدادهای آنلاین در مقیاس رویدادهای عمومی مانند یک مایل راه رفتن در کفش او, که نشان دهنده 10 تا 20 درصد از درآمد سالانه هستند غیر ممکن است در دوران اجتماعی فاصله.

مایا Roy, مدیر عامل شرکت YWCA کانادا می گوید آن را ضروری برای موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی به کار در ظرفیت کامل زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز است. در حالی که کانادایی ها گفت: برای شستن دست خود را غالبا نیمی از تمام جوامع بومی ندارد و پاک کردن آب در حال اجرا. YWCA کانادا در کنار اضطراری بشردوستانه, کمک, گروه, جهانی, پزشکی در حال کار برای ارائه ضد عفونی کننده دست به YWCA قطب شمال پناهگاه است.

اکثر سازمان حفظ محدود صندوق ذخیره به عنوان نگه داشتن پول بیشتر در دست را محدود واجد شرایط بودن خود را برای برخی از دولت و بخش خصوصی کمک های مالی. یک رویداد بی سابقه ای مانند COVID برگ آنها قادر به پر کردن شکاف بودجه.

حتی سازمان با بودجه سالانه ترس برای پست-همه گیر آینده. از نانایمو مغز آسیب جامعه (NBIS) است که فاقد شرایط لازم برای کانادا اضطراری یارانه دستمزد (CEWS) با توجه به آن بودجه چرخه. Kix Citton, مدیر اجرایی, پیش بینی دریافت کمتر بودجه دولت با توجه به همه گیر مربوط به کسری که NBIS امر برای 2021 بودجه در ماه دسامبر. سازمان خصوصی تأمین کنندگان مالی در حال حاضر درخواست NBIS به هدایت بودجه به سمت COVID-19 مربوط به مسائل در حالی که آن را در تلاش برای حفظ منظم برنامه نویسی.

یک مثال برنامه ای است که پر کردن شکاف بین بیمارستان و خانه ای برای افراد مبتلا به تازگی به دست آورد آسیب های مغزی. NBIS کمک به مشتریان در دسترسی محلی و استانی برنامه های کمک و خدمات اجتماعی فراهم می کند و نظیر پشتیبانی از داوطلبان که می تواند به ارائه مشاوره و تشویق. NBIS به تازگی برای اعمال اقتدار بهداشت کمک هزینه برای خرید iPads برای اجرای برنامه در حالی که داوطلبان نمی توانند بازدید از بیمارستان.

بودجه و زیان بر توانایی سازمان برای حفظ کارکنان در حال اجرا برنامه های ضروری. در حال حاضر 30 درصد از موسسات خیریه را گذاشته کارکنان در مقایسه با 24 درصد در طول تمامیت آخرین رکود است. بیش از نیمی از آنها می گویند ممکن است نیاز به غیر روحانی کردن کارکنان اضافی و یا شروع به تخمگذاری کردن کارکنان که در آن آنها در حال حاضر نمی.

پسران و دختران باشگاه از ساحل جنوبی B. C. ارائه می دهد برنامه به حمایت آموزشی و روابط مثبت همکار برای جوانان است. در حالی که سازمان متعهد به فراهم کردن کودکان و نوجوانان با پشتیبانی در سراسر گیر جمع آوری کمک های مالی درآمد پایین است 40 درصد و شرکت های بزرگ حمایت مالی در حال کاهش است. رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کارولین Tuckwell می داند که رو به پایین روند به احتمال زیاد به ادامه, با وجود افزایش نیاز برای کار خود را به کاهش تحصیلی و اجتماعی اثرات انزوا پس از همه گیر.

مسائل خیریه و سازمان های غیر انتفاعی چهره جدید نیستند اما آنها تشدید COVID-19.

یک 2019 سنا گزارش با عنوان “کاتالیزور برای تغییر: یک نقشه راه برای قوی تر خیریه بخش” به رسمیت شناخته شده و این فشار دیگر چالش است. “در حالی که این بخش است که انعطاف پذیر و نوآورانه بالقوه آن محدود است از آنچه دیده می شود توسط بسیاری از سهامداران به عنوان مجموعه قوانین منسوخ شده و عدم هماهنگی پشتیبانی در دولت فدرال” را می خواند.

بخش حیاتی کارفرما از 2.4 میلیون کانادایی 70 درصد آن زنان و بحرانی موتور رشد اقتصادی حسابداری برای 8.4 درصد از تولید ناخالص داخلی. تصور کانادا اوایل predications نشان می دهد بخش چهره یک دست از 9 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار در درآمد با توجه به COVID-19. این پیش بینی ها به احتمال زیاد خوش بینانه است.

چالش های کانادا موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی امروز با آن مواجه هستند وخیم است اما برجسته آنها فرصت هایی را برای احیای این بخش است. ساختمان ثبات مالی و زیرساخت های قوی تر به آب و بحران های آینده را تضمین خواهد کرد بخش توانایی پشتیبانی از کانادایی ها از تمام جنبه های زندگی در طول بازیابی.

بروس مک دونالد است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تصور کانادا.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>