BottleRock دره نپا هل جشنواره به 2021 با توجه به COVID-19

BottleRock دره نپا نمی گیرد در سال 2020 است.

به عنوان انتظار می رود, سازمان, پشت محبوب جشنواره را کشیده پلاگین در رویداد امسال با توجه به نگرانی مداوم با بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها امروز اعلام کرد که آنها در حال هل دادن قسط هشتم از جشنواره به آخر هفته روز یادبود ممکن است 28-30, 2021.

Headliners Red Hot Chili Peppers, Dave Matthews Band و Stevie Nicks هنوز هم در این لایحه است. بقیه صف خواهد شد منتشر شده در تاریخ بعد.

“ما می دانیم که این بهترین تصمیم برای هر کس که گفت:” دیو گراهام یکی از شرکای BottleRock دره نپا. “ما خوشحال هستند که ما headliners Red Hot Chili Peppers, Dave Matthews Band و Stevie Nicks تایید برای 2021 جشنواره است.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

“ما نیز با اعتماد به نفس که نه تنها ما را قادر به ارائه بسیاری از همان صف اما ما اعلام می شود برخی از اضافی تعجب عمل می کند برای این که ممکن است.”

این دومین بار است که این جشنواره بوده است آمار coronavirus.

در این سال اصلی خرما برای یادبود روز به تعویق افتاد اکتبر در امیدوار است که این بیماری همه گیر وضعیت را بهبود به اندازه کافی اجازه می دهد تا برای اجتماعات بزرگ. در عین حال که جدول زمانی ثابت می شود بیش از حد خوش بینانه با گسترش این ویروس در کالیفرنیا و جاهای دیگر.

“اگر چه Napa County یکی از پایین ترین COVID-19 مورد شمارش در منطقه خلیج ما آماده هستند برای زیادی بکند مانند BottleRock دره نپا در سال 2020” اظهار داشت: شهرستان, بهداشت عمومی افسر دکتر کارن Relucio. “حوادث مانند BottleRock سقوط تحت فرماندار Newsom مرحله 4 طرح برای دوباره باز کردن است که ما را در رسیدن به قبل از اکتبر. این تصمیمات گرفته می شود به آرامی با علم به این که بسیاری از مردم خواهد شد نهفته است. اولویت اول ما این است که سلامت جامعه است.”

در سراسر کشور بسیاری از جشنواره ها, کنسرت بزرگ و زنده سرگرمی تولید شده اند گیریم برای این سال است. محلی, طرفداران موسیقی خواهد شد از دست رفته استرن Grove, Monterey Jazz و خارج سرزمین های جشنواره.

یکی از عمده جشنواره است که هنوز به طور رسمی لغو آن سال 2020 تاریخ است که به سختی به شدت بلوگراس, رایگان سه روز ویترین موسیقی برگزار شد در پارک گلدن گیت در سان فرانسیسکو از سال 2001. هنوز, آن را سخت به تصور کنید که این جشنواره می تواند به عنوان اصل برنامه ریزی شده در Oct. 2-4 — تاریخ همان است که BottleRock دره نپا قرار بود به اتفاق می افتد — به خصوص پس از سختی و شدت بلوگرس به طور معمول به تساوی مردم بیش از هر موسیقی دیگر رویداد در شمال کالیفرنیا.

در حال حاضر وجود ندارد, هر, واقعی اطلاعات در مورد سالگرد 20th جشنواره داده شده در وب سایت خود را. اما همانطور که از جولای 16, جشنواره Facebook صفحه: هنوز لیست این اتفاق می افتد Oct. 2-4.

بلیط های خریداری شده برای سال 2020 BottleRock نشان می دهد مفتخر خواهد بود در 2021 جشنواره است. وجود دارد هیچ کلمه ای در یک خط مشی بازپرداخت پنج شنبه. اطلاعات بیشتر در مورد آن و جشنواره خواهد بود ارسال شده در رویداد وب سایت www.bottlerocknapavalley.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>