مناقصه جنگ بازگشت و حتی در بازار مسکن گزیدگی توسط coronavirus

توسط نوح Buhayar, Prashant گوپال و جان Gittelsohn بلومبرگ

این تعجب از بهار فصل فروش شده است که چیزی جز عادی: بازگشت خریداران به بازار مسکن شده اند و مبارزه با بیش از چند خواص در دسترس است.

در حالی که فروش در حال راه را عدم موجودی دارای لبه پنجره رساند تا قیمت و منجر به مناقصه جنگ حتی به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر مانت و عوامل املاک و مستغلات تنظیم جدید بهداشت دستورالعمل های را ساخته اند که آن را مشکل تر به بازار خانه های.

“پس از همه گیر شروع تقاضا سقوط کردن یک صخره” گفت: Taylor Marr یک اقتصاددان در Redfin Corp. “آنچه اکثر مردم نادیده می گیرند این است که فروشندگان نیز کشیده است.”

عرضه و تقاضا تعادل به معنای این است که حدود 40 درصد از homebuyers که Redfin عوامل کار می کرد که اخیرا با آنها مواجه رقابت هنگامی که آنها در تلاش برای خرید یک خانه. نرخ بالاتر حتی در شهرهایی مثل سانفرانسیسکو و بوستون و حتی فورت ورث تگزاس که در آن بیش از 60 درصد از خواص این شرکت را به مشتریان پیشنهاد در دریافت های متعدد ارائه می دهد.

بازار مسکن ایالات متحده رفت و به COVID بحران با کمبود عرضه است که در حال رانندگی بود تا قیمت فراتر از دسترس بسیاری از خریداران حتی با نرخ بهره پایین است. این مشکل را نمی توان دور با وجود عدم اطمینان اقتصادی.

هنوز بازار سرد است. فروش خانه های موجود پیش بینی شده برای سقوط 20 ٪ در ماه آوریل از یک ماه قبل با توجه به تخمین های گردآوری شده توسط بلومبرگ. که به دنبال یک 8.5% کاهش در ماه مارس ، ساخت و ساز خانه های جدید سقوط با بیشترین رکورد در ماه آوریل با سازندگان در انتظار virus. این بدان معناست که جدید عرضه خواهد شد آهسته تر به تحقق.

پویایی بازار یک شوک به برخی از خریداران. Kenzo توس 24 ساله و تحلیلگر کسب و کار برای شرکت های دارویی و تصمیم به شروع به خرید اولین خانه در بهار امسال به دلیل نرخ بهره پایین است. او تا به حال پول ذخیره شده برای پرداخت و امن در شغل خود — عوامل او فکر خواهد به او کمک کند پیدا کردن یک خانه در نزدیکی بوستون.

در اواخر ماه آوریل او پیشنهاد در یک خانه سه اتاق خوابه در چلسی ماساچوست که ذکر شده بود برای $420,000. ملک شش دیگر ارائه می دهد و حتی مناقصه 30.000 دلار بیش از قیمت درخواست به اندازه کافی برای محکم بستن معامله.

“این بسیار عجیب و غریب,” او گفت:. “من فکر می کردم که آن را با نوک انگشتانش بیشتر به نفع من به عنوان یک خریدار.”

در لس آنجلس سالی فرستر جونز گفت: دو نفر از مشتریان خود پیشنهاد ناموفق در این ماه در دو خانه های مختلف. یکی ذکر شده بود برای حدود $800,000 و دیگر برای کمتر از $1.5 میلیون. هر یک از دریافت بیش از 30 ارائه می دهد و در حال حاضر در سپردن در بالاتر از قیمت ذکر شده. جونز کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن جزئیات در خانه از آنجا که مشتریان خود ساخته شده پشتیبان گیری ارائه می دهد و نمی خواهید به دعوت از رقابت بیشتر.

“من تشویق من فروشندگان برای قرار دادن اموال خود را به عقب در بازار,” او گفت:. “این واقعیت است که وجود دارد موجودی محدود است به نفع خود در حال حاضر.”

این کمبود موجودی است که احساس در شهرهای کوچک بیش از حد. کیم پارک یک عامل با کلر ویلیامز ملک در بویزی آیداهو گفت: کسب و کار پایین است حدود 20% به دلیل فروش کند. اما توافقات هنوز هم سخت به پیدا کردن.

او کار خود را با یک خانواده جوان با دو بچه و اجاره اجاره آینده برای تمدید ماه بعد. به خرید یک خانه برای تقریبا $300,000 آنها تا به حال به مبارزه با سه نفر دیگر از مناقصه و پرداخت 10 ، 000 دلار بالاتر از قیمت درخواست پارک گفت. آنها آن را کردم فقط به این دلیل برنده شدن پیشنهاد تامین مالی از طریق کاهش یافت.

صاحب خانه در بویزی اقامت قرار داده و نگران در مورد اجازه دادن به خریداران بالقوه در طول همه گیر و یا ارتقاء به یک گران تر مالکیت زمانی که اشتغال بسیار ناچیز.

“آن را ساخته شده ما, تنگ بازار است که بسیار سخت تر” پارک گفت.

همه عوامل املاک و مستغلات دیدن رقابت سخت. نینا Hatvany لوکس عامل با قطب نما در سان فرانسیسکو گفت: خریداران در حال بازگشت به بازار است اما عوارض ناشی از نشان دادن خانه در طول یک بیماری همه گیر را وجین کردن همه اما اکثر مردم با انگیزه. و حتی پس از آن وجود دارد گاهی اوقات یک عدم تطابق بین آنچه که مردم فکر می کنم یک ملک با ارزش است.

“من مقدار زیادی از خریداران گفت:” من آماده هستم برای خرید اگر آن را در یک قیمت خوب’,” او گفت:. در همین حال “فروشندگان نگران گرفتن یک ضربه بزرگ است.”

صفحه اصلی قیمت خواهد نگه دارید تا حداقل از تابستان است اما کاهش می آیند گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. پس از سلب حق اقامه دعوی moratoriums و تحمل برنامه های پایان دهندگان شروع خواهد شد repossessions به عنوان بیکاری همچنان ادامه دارد. در نهایت به عنوان بسیاری از 2 میلیون صاحب خانه را از دست بدهند خواص به دلیل همه گیر است.

در این مدت نزدیک به خریداران در حال رفتن به به مثل حلزون حرکت کردن آن را به خصوص برای انواع مالکیت است که بیشتر در تقاضا. Redfin داده نشان می دهد که خانه های ذکر شده در زیر $1 میلیون شد رقابتی ترین تا حدودی به دلیل بانک ها را به تنگ تر استاندارد برای وام ادم تنومند و گفت: Marr. با همه توان در جای خریداران نیز بیشتر مشتاق به خرید تک خانواده خانه ها از آپارتمانهای.

“هر کس می خواهد یک خانه با حیاط,” Marr گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>