بن Parfitt: ساخته شده-در-کانادا راه حل مورد نیاز برای آینده در دسترس بودن از ماسک و ضروری لوازم پزشکی

نظر: ما یک فرصت طلایی برای یک “ساخته شده در کانادا” راه حل برای بازگرداندن سلامت از جنگل های ما و عاقلانه استفاده از مواد خام برای حداکثر سود در خانه.

به عنوان COVID-19 شیوع جهانی شد همه گیر بسیار زشت رفتار به سرعت ظاهر به عنوان کشور در سراسر جهان با عجله برای خرید ضروری لوازم پزشکی از جمله N95 ماسک.

قابل توجه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد کشور خود دفاع تولید عمل به سعی کنید برای جلوگیری از, ماسک ساز 3M از فروش آن در ایالات متحده ساخته شده ماسک به کانادا و امریکا لاتین. یک برنامه به طور بالقوه خطرناک توقف جریان کالاهای لازم بود تنها برطرف زمانی که 3M اعلام کشتی مقادیر عظیم از ماسک به آمریکا از چین است.

این حادثه به طور چشمگیری تأکید کرد که هنگامی که بحران بوجود می آیند در دنیای جهانی شده ما و کشورهایی که آماده هستند می تواند در بسیاری از مشکلات است.

کانادا نیاز به یادگیری از این تجربه است. یک نگاهی به دور است و ما باید پس از نگاه شهروندان ما با انباشت مقادیر کافی از تجهیزات پزشکی.

در نظر N95 ماسک که روی صفحه نمایش از 95 درصد از میکروسکوپی ذرات هوابرد از جمله ویروس ها. کانادا باید نه تنها ذخایر آنها باید آن را به آنها و انجام این کار با مواد است که حداقل آسیب به محیط زیست و آب و هوا.

فعلا کسانی که ماسک ساخته شده در معرض آب و هوایی هزینه در درجه اول از روغن های پایه سنتتیک مانند پلی پروپیلن و پلی استر. پس از آن غیر-زیست تخریب پذیر ماسک استفاده می شود ممکن است آنها را سوزانده و در نتیجه حتی بیشتر گازهای گلخانه ای و یا landfilled و یا پیوستن به جمعی از پلاستیک ریزه خفگی اقیانوس ما.

کانادا در یک مزیت به ویژه فرآوری خمیر چوب است که ممکن است جایگزین ماسک مواد. پس از ورود و پس از خروج از سارس, آخرین coronavirus را ناخوشایند خانه تماس با دانشمندان در بریتیش کلمبیا و آلبرتا شروع به بازجویی حکمت N95 ماسک ساخته شده از فرآورده های نفتی. در یک داوری مقاله منتشر شده بیش از یک دهه پیش آنها نشان داد و آن را ممکن است به یک ماده از مورد ضرب و شتم و یخ خشک خمیر چوب است که می تواند دیدار با vaunted N95 استاندارد است.

جزئیات نیاز به کار کردن در مورد چگونه به واقعی است. اما بنیادی کار انجام شده است برای ایجاد یک محصول منحصر به فرد با استفاده از کانادا مواد خام و کانادا نبوغ.

این اما یک مثال از آنچه که دانشمندان می گویند یک پتانسیل بکر برای استفاده از چوب در طیف وسیعی از “bioproduct” برنامه های کاربردی است که می تواند جابجا ما ویرانگر استفاده از سوخت های فسیلی است. محصولات عبارتند از: چوب بر اساس “bioplastics” است که می تواند به شکل بسیار مورد نیاز در پشت بام ها مراقبت های بهداشتی کارگران با استفاده از چوب مشتق لباس پارچه به جای پنبه یک محصول است که نیاز به مقدار زیادی از آب و زمین است که می تواند در غیر این صورت رشد محصولات غذایی; یا بیوشیمیایی و بلجس.

هیچ یک از این آثار, اما, بدون, سالم, بیولوژیکی متنوع, انعطاف پذیر, جنگل, که کانادا صنعت و دولت خود نظارت شکست خورده اند abjectly برای رسیدن به تا آنجا که نیاز گسترده تعهدات به اصلاح به ویژه در نور از تغییر آب و هوا.

قیمت نفت در حال حاضر کاهش یافته است قبل از COVID-19 و همه گیر تقریبا مطمئن می سازد که قیمت را پایین باقی می ماند. یک فرصت طلایی ارائه خود را برای یک “ساخته شده در کانادا” راه حل برای بازگرداندن سلامت از جنگل های ما و عاقلانه استفاده از مواد خام برای حداکثر سود در خانه.

دولت فدرال باید کمک به تسهیل این انتقال.

ابتدا نیاز داخلی تولید و انباشت منابع لازم پزشکی.

دوم با افزایش بودجه تحقیق و تجاری سازی جدید bioproduct برنامه های کاربردی. جدید Bioproducts موسسه در دانشگاه بریتیش کلمبیا است که موقعیت خوبی برای هماهنگ کردن چنین تلاش.

سوم با ارائه مشوق به کاغذ و خمیر کاغذ شرکت برای تبدیل امکانات موجود برای ایجاد خطوط تولید جدید. مشوق هایی در گذشته کار کرده و منجر به بهبود عملکرد زیست محیطی در پالپ امکانات در درجه اول از طریق صرفه جویی در انرژی. آنها به راحتی می تواند کار دوباره.

با دولت فدرال پرتاب میلیاردها دلار در صنعت نفت راه آن زمان برای کمک به این کشور رو به زوال صنعت جنگل برای تنوع بخشیدن به تشویق آن را به ماسک های ضروری دیگر اقلام پزشکی و بیشتر — در اینجا در کانادا.

بن Parfitt یک منبع تحلیلگر سیاست با Canadian Centre for Policy Alternatives, B. C. ،


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>