بن Kuzma: چه کسی می تواند کناکز’ کارت های وحشی ‘Druce’ در مقدماتی سری?


“او خراش و پنجه راه خود را برای انجام کارها. و او را بزرگ بدن است که به نظر می رسد به بازی فیزیکی. زمانی که او برجستگی شما آن را می دانم و او از ترس به چوب برای هم تیمی های خود.” — Canucks مربی تراویس سبز در انگیزه جناح زاک MacEwen

جان Druce به ثمر رساند و هشت به طور منظم فصل اهداف واشنگتن پایتخت در طول سال 1989-90 فصل است.

23-در سال راست جناح بود که بیشتر اشاره به یک قاتل کفال از یک قاتل به ثمر رساند غریزه شد و سپس بعید است پس از فصل قهرمان توسط انفجار برای 14 گل در 15 بازی به عنوان پایتخت پیشرفته به کنفرانس شرق نهایی قبل از اینکه جاروب شده توسط بوستون برونز.

Druce خواهد نمره 17 حذفی گل در 53 بازی های حرفه ای و این که چرا نام خود را از سطوح در هر سال است. هر NHL پس از فصل تیم نیاز به کسی برای خروج از زیر سایه مانند Druce و ناگهان فرمان کانون توجه است.

جف Courtnall بازی بر روی یک خط با Druce و دیل شکارچی و شگفت زده در تقاضا از اهداف است.

“این بسیار دیوانه” Courtnall جمعه به یاد می آورد. “او در یک رول و طرفداران ساخت شد تا نشانه هایی از Druce سست است.’ او یک بازیکن خوب بود اما فقط یکی از آن چیزهایی است.

“او اعتماد به نفس و pucks آغاز شده تندرست راه خود را. هر گلوله که قرار بود در و او اساسا در آتش است.”

برای ونکوور کناکز برای از بین بردن مینه سوتا وحشی در بهترین خود را-از-پنج مقدماتی سری که باز می شود Aug. 2 در ادمونتون آنها به کسی نیاز دارند خارج بالا-شش مخلوط به بالا بردن بازی خود را. نه به درجه ای از Druce که تنها آمار 20-هدف فلات یک بار در فصل به طور منظم در طول 10 سال فعالیت حرفه ای اما غیر منتظره هدف در زمان مناسب.

وجود دارد یک اشاره از که بالقوه هنگامی که Canucks صحنه سه دوره داد و بیداد بعد از ظهر چهارشنبه و بازگشت به حالت عادی پس از یک روز از خط آزمایش. بو Horvat بين تنر پیرسون و براک Boeser الیاس Pettersson محور J. T. Miller و تایلر Toffoli آدم tipping point pr کار بین آنتوان روسل و زاک MacEwen و جی کاراگاه محور تایلر Motte و Kole لیند.

ترکیبات دیگر بودند براندون ساتر بین Loui Eriksson و جیک Virtanen و تایلر Graovac centring Micheal Ferland و جاستین بیلی.

این Horvat و Pettersson خطوط رفت و سر به سر وجود دارد و بیشتر در جریان و فیزیکی بازی. تیم سفید غالب 5-2 در اهداف توسط کریس Tanev اسکار Fantenberg, Lind, Toffoli و Virtanen در حالی که Horvat و Ferland پاسخ برای تیم آبی.

Virtanen و Ferland خواهد شایستگی های وحشی-کارت نویسندگان ملاحظات اما قضاوت با داد و بیداد صف بندی آنها می تواند اضافی هنگامی که این سری باز می شود. Ferland شروع به دور به بازی شکل و دارای یک تصادم تاریخ است. Virtanen تا به حال حرفه ای بالا 18 اهداف این فصل اما نه به حال یک اردوگاه.

اگر MacEwen را بدست آورده یک نقطه فهرستی سپس Virtanen احتمالا نمی خواهد جایگزین ساتر در خط چهارم. جانباز برتری در faceoffs shutdown و مجازات کشتن و نقش و اگر او سالم باقی می ماند.

همانطور که برای جذاب MacEwen آن چیزی است که او به ارمغان می آورد و مجموع قطعات در خط سوم.

“وجود دارد چیزی است که باید گفت در مورد شیمی و خواندن بازیکنان که بازی مشابه گفت:” Canucks مربی تراویس سبز. “سه تن از آنها را در درک آنچه هر یک از آنها در حال رفتن به انجام. آنها یک بیت از یک خرد کردن خط خود را با انرژی و سرعت آنها در بازی.

“زاک رقابتی است فرد. او خراش و پنجه راه خود را برای انجام کارها. او را در شکل خوب و شما می توانید بگویید با اسکیت خود را. و او را بزرگ بدن است که به نظر می رسد به بازی فیزیکی. زمانی که او برجستگی شما آن را می دانم و او از ترس به چوب برای هم تیمی های خود.

“او یک کمی اضافی گرسنگی در تلاش برای باز کردن صف.”

میلر شده است در پایان بازی 7 نتایج در کنفرانس شرق نهایی با نیویورک رنجرز و Tampa Bay Lightning. او می داند در مورد جزر و مدی از یک سری و چگونه حیاتی آن است که به اهداف از چرخ مانند MacEwen.

“وجود دارد یک تن به مثل در مورد بازی گفت:” میلر. “او یک مرد شما می خواهید در کنار شما وقتی که می آید به زمان بحران است. او نقش خود را به نقاط قوت واقعا خوب و نگه می دارد آن را ساده. او یک اسکیت باز و فوق العاده فیزیکی و سخت و آن را به آنچه شما می خواهید. و او یک شات خوب (جن) اوج احساس در سراسر خالص.

“هر چه به پایان می رسد اتفاق می افتد, من مطمئن هستم که او شما را بیشتر از آن.”


پس از فصل کارت های وحشی


آدم tipping point pr جشن خود را 12th هدف از این فصل در برابر New York Islanders goaltender Semyon Varlamov در ماه مارس است.

Anne-Marie Sorvin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

1. آدم tipping point pr: او 12 اهداف این فصل بودند پاداش برای فروش در هر شیفت با بهبود اسکیت روی سطوح نبرد و پایان. باید خوب در انتقال و دریافت به نظر می رسد در دوم قدرت-بازی بازی های واحد. تا به حال استعداد برای دراماتیک اهداف در NCAA است.New York Islanders defenceman دوون Toews (25) دفاع در برابر ونکوور کناکز به جلو تایلر Motte (64) در ماه مارس است.

Anne-Marie Sorvin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

2. تایلر Motte: سرعت کشد. آیا در خاموش شدن نقش و وادار کردن اشتباهات در forecheck و یا پیش بینی در PK توانایی های خود را به عنوان خوانده شده و واکنش نشان می دهند می تواند بهار جناح. دوم در باشگاه بازدید در میان باشگاه به جلو فقط در 34 بازی.ونکوور کناکز زاک MacEwen و نشویل شکارچیان Jarred Tinordi ایستادن در مقابل Pred را دروازه بان پککا Rinne در یک بازی NHL در راجرز آرنا در ماه فوریه است.

آرلن Redekop / PNG

3. زاک MacEwen: پنج گل در 17 بازی پس از این که به یاد می آورد از Utica ستاره های دنباله دار. اسکیت به طرز محسوسی بهتر به ثمر رساند و به یک زن و شوهر از داد و بیداد اهداف است. با یک بینی برای خالص او می تواند یک بار به دسته پایین پایین در برابر وحشی.

bkuzma@postmedia.com

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>