بن Kuzma: فاز 2 NHL بازگشت به بازی پروتکل فلفلی با “اگرها” و “buts’


زمانی که ونکوور کناکز بازگشت به راجرز آرنا در آماده سازی برای بازگشت از بازی NHL اولیه خود را بر روی یخ تمرینات خواهد بود محدود به فقط شش بازیکن در یک زمان. Jason Payne / PNG

تست برای عفونت و آنتی بادی های علامتی پرسنل عرصه نیروی انسانی و رفت و آمد و اجتماعی-فاصله حکم در میان هزاران محتاط آماده سازی برای مشارکت داوطلبانه توسط Canucks

چگونه امن امن است?

زمانی که لیگ ملی هاکی خود را نشان داد 29-صفحه: دوشنبه پیشنهاد برای فاز 2 از چهار مرحله برنامه به ترویج احتمالی از سرگیری یک فصل قرار داده شده در مکث مارس 12 توسط رمان coronavirus همه گیر شد ملاقات با آشکار نگرانی است.

همه چیز باید در جای خود و تمرین برای اطمینان از بازیکن و ایمنی کارکنان باید ونکوور کناکز مجاز به بازگشت به راجرز آرنا در اوایل ماه ژوئن به آموزش در گروه های متعدد از شش. B. C. مقامات بهداشتی نگه تصمیم چکش و هر COVID-19 شکستن در احتیاطی های زنجیره ای را به تاخیر فاز 2.

روز دوشنبه استانی مقامات بهداشتی گزارش ده مورد جدید دو روز گذشته. آن را به ارمغان می آورد فعال مجموع 267 با 37 بیماران در بیمارستان از جمله هفت در بخش مراقبت های ویژه. و تعداد موارد فعال کاهش می یابد.

“تلاش های ما مشغول به کار هستند و ما در حال پیشرفت” گفت: B. C. سلامت افسر دکتر بانی هنری.

همانطور که برای NHL و آن آخرین ابتکار تست برای عفونت و آنتی بادی های علامتی پرسنل عرصه نیروی انسانی و رفت و آمد و اجتماعی-فاصله میان بی شمار از آماده سازی به صورت داوطلبانه مشارکت بازیکن.

انجام این اقدامات به اندازه کافی ؟

خواهد همه این بود که بهار مدیره به اردوگاه های آموزشی و 24 تیم بازی در جام استنلی مسابقات توسط برخی از نقطه در اواخر جولای ؟

“پس از بررسی فاز 2 مواد و مورد بحث آن را با تعدادی از مشتریان ما وجود منطقه تعدادی از نگرانی های اساسی که ما ادامه خواهد داد به بحث و پس از آن ما خواهد شد و آدرس آنها را با بازیکنان ارتباط” NHL عامل پخش Kurt Overhardt روز دوشنبه گفت: از دنور کسب و کار مبتنی بر.

“ترتیبات از هر دو سلامت و ایمنی و نظر مالی نیاز به مصرف مي رسانند. بازیکنان نمی تواند فرض خطر در اینجا است. همه ما می دانیم که ما نیاز به حفاظت از نام تجاری و ما نیاز به حفاظت از یکپارچگی از این بازی و لیگ اما صداقت در انجام کارهای درست و معقول راه است.”

در میان مشتریان خود Overhardt نشان دهنده B. C.-متولد Ryan Johansen و کایل Turris نشویل شکارچیان Jujhar Khaira از Edmonton Oilers و Nic Petan از Toronto Maple Leafs. و در حالی که عبور از مرز مسائل و آنچه که می شود از قرارداد است که منقضی 30 ژوئن هستند علاقه زیادی به هر عامل به طوری که بیمه برای مشتریان خود و خانواده خود را.

گذشته از عرصه ورود حرارت می خواند و دقیق و زیاد تست برای بازیکنان و تیم پرسنل این زبان با توجه به نگرانی های زیر که ونکوور کناکز باید با احتیاط از:

علامتی افراد

عنوان NHL 14-روز خود انزوا فرمان تاسیس شد مارس 13 و تمدید موارد چهار منطق سالم بازگشت به پیست بود محتاطانه به محافظت در برابر عفونت های پیمانکاری و یا ویروس گسترش یافته است.

کسانی که دچار علائم و تست مثبت برای COVID-19 باید اطلاع Canucks’ کادر پزشکی خود جدا و سپس پزشکی ارزیابی دوباره.

اما وقتی یک بازیکن وارد عرصه کار کردن در سالن ورزش و یا مراحل بر روی یخ است که می توانید آن را روی حیله و تزویر.

اگر یک بازیکن تشخیص داده می شود و یا یک نتیجه و یا بیماری های مرتبط با یک پزشک می تواند موضوع یک نمایشگاه 25-یک, که تعیین این بازیکن به عنوان نا مناسب برای بازی. منطق این است که بازیکن پایدار یک بیماری در حالی که کار به عنوان یک بازیکن هاکی و می توان از آموزش یا تمرین.

بیماری تلقی خواهد شد هاکی مربوط به آسیب با هدف CBA (توافق مذاکرات دسته جمعی) مگر اینکه این بازیکن قرارداد COVID-19 یا بیماری های مرتبط با خارج از دوره اشتغال خود را به عنوان یک بازیکن.

برخی ادعا می کنند که بازیکنان انجام داده اند همه چیز ممکن است در انزوا به جلوگیری از این ویروس در عین حال قرار داده خواهد شد در یک محیط که در آن بدون در نظر گرفتن و یا آنچه انجام می دهند می تواند قرارداد این ویروس از کسی دیگری و پس از آن تلقی به یک آسیب است.

که قصد ندارم به بیش هست.

علائم شایع COVID-19 مداوم سرفه, تنگی نفس, درد قفسه سینه, تب و لرز و درد عضلانی از دست دادن بو یا طعم, تهوع, استفراغ, اسهال, سردرد, آبریزش بینی و گلو درد.

کناکز’ کادر پزشکی و متخصص بیماری های عفونی را مستقیم مراقبت از هر کسی که تست مثبت است. اما بازیکنان مجاز به مشورت با شخصی پزشکان در طول مشارکت خود را در فاز 2. که می تواند جالب باشد.


زمانی که ونکوور کناکز بازگشت به یخ در آماده سازی برای بازگشت از NHL از آن خواهد شد تنها با شش بازیکن روی یخ در هر زمان و با مربیان به اجرا دریل.

Jason Payne / PNG

اجازه فعالیت های بازیکن

اجتماعی-فاصله همیشه یک نگرانی در مناطق محدود و آن را به یک موضوع بزرگتر در راجرز آرنا که در آن بازیکنان باید پوشیدن ماسک زمانی که آموزش نیست. دو متر فاصله فرمان در آسان تر است به پایبندی به از آن است که در حالی که در شلوغ راهروهای کوچک و سالن ورزش و یا حتی در این یخ بستگی خاص دارا است.

بر خلاف جدیدتر با امکانات گسترده تر راهروها و تمرین و قفسه اتاق وجود دارد برخی از محدودیت در Canucks’ خانه.

اسکیت جنبه محدود خواهد شد به بازیکن تنها-بدون-تماس با جلسات بیش از شش بازیکن که نمی خواهد مجبور به پوشیدن چهره سپر. عامل مهمی در سالم Canucks فهرست و گسترش حذفی فهرستی به یاد بیاورید حداقل 10 بازیکن از لیگ هاکی آمریکا وابسته Utica ستاره های دنباله دار, پس از آن که شش گروه.

که یک خانه شلوغ. یک مقدار کافی از زمان مورد نیاز خواهد بود برای تمیز کردن و پاکسازی عرصه قبل از هر گروه شرکت می کند.

فاز 2 اجازه نمی دهد که برای مربیان دیگر باشگاه کارکنان و یا قرارداد نمایندگان برای شرکت در هر on-ice جلسات. یخ زمان تقسیم خواهد شد به طور مساوی بین اسکیت بازان در هر گروه کوچک اما goaltenders در حال انتظار برای دریافت اضافی یخ زمان.

بازیکنان نه روی یخ مجاز به استفاده از سالن ورزشی و دریافت درمان های فردی از پزشکی و آموزش کارکنان است. آموزش وزن آن را شامل نمی شود یک نقطه و مدار مبتنی بر تکرار مانند مقاومت قلبی و عروقی و تمرینات استقامتی مجاز است. و کسانی که rehabbing صدمات می تواند به دنبال مراقبت های پزشکی و آموزش کارکنان است.

بازیکنان که شرکت در فاز 2 نمی تواند کار کند و یا اسکیت در هر امکانات عمومی یا مکان های دیگر و مجاز نیست به سازماندهی هر بازی و یا گروه اسکیت خارج از باشگاه-سازماندهی جلسات آموزشی. مربیان و هاکی عملیات پرسنل مجاز به مشاهده اما آنها نمی توانند شرکت کنند.

Canucks پرسنل خواهد بود و نشسته در یک منطقه از راجرز آرنا جدا از بازیکنان است. تناسب اندام تست نمی شود مجاز در فاز 2.

مجاز پرسنل/بازیکنان

عرصه باید به جای شش بازیکن در یک زمان با مناسب اجتماعی فاصله و با رعایت بهداشت محلی مقررات. اگر شش بازیکن نمی تواند جایگزین این تعداد کاهش خواهد یافت. این اقدامات نیز باید دنبال شود:

• برای مدت فاز 2, بازیکنان باید باقی می ماند در همان گروه کوچک به طوری که هر گونه عفونت و یا قرار گرفتن در معرض خواهد شد موجود در آن گروه و به منظور تسهیل تماس با ردیابی.

• اگر راجرز آرنا نمی تواند جای شش بازیکن قیمومیت تعداد کاهش خواهد یافت و کسانی که باقی مانده از گروه های کوچک می توانند در یک یخ جلسه در همان زمان, اما آنها نمی تواند آغاز تماس بدن. یک هفته پس از goaltender اولیه دسترسی به صورت فردی فعالیت های آموزشی او می تواند دعوت مستقل دروازه بان مربی به کار بر روی یک 1-در-1 اساس. بازیکنان همچنین می توانید دسترسی به مربی ورزشی در حالی که در اتاق وزن و/یا زمانی که بر روی یخ جلسات در حال وقوع است.

• هر گروه از بازیکنان را دریافت خواهد کرد تغییر زمان شروع و مدت جلسه. بازیکنان مجاز به دسترسی به امکانات خارج از خود را تعیین گروه تغییر است. بازیکن شیفت و یا جلسات نباید همپوشانی با یکدیگر است.

• این برنامه باید اجازه می دهد برای زمان کافی بین جلسات اجازه می دهد تا مناسب ضد عفونی آموزش امکانات و تجهیزات و به اطمینان حاصل شود که هیچ همپوشانی بین بازیکنان خروج و گروه بعدی پس از رسیدن.

• بازیکنان را تشویق به در خانه هر کجا که ممکن است. آنها باید ترک همه تمرین لباس و تجهیزات در تاسیسات برای تمیز کردن و شویی.

باشگاه پزشکی/آموزش کارکنان

حداقل تعداد ضروری کارکنان را به شرکت در فعالیت های برنامه ریزی شده و فرد در تعامل با بازیکنان. هر باشگاه مجاز است حداکثر همان تعداد پرسنل در هر گروه کوچک جلسه که شامل هر تعداد از پرسنل از لیست زیر و دیگر پرسنل در هر جلسه:

  • یک مربی ورزشی
  • یک قدرت و تهویه مربی
  • یک مدیر تجهیزات

• یک یا دو اتاق پانسمان مسئولین

• باشگاه پزشک(ع) در اساس به عنوان مورد نیاز

• یک دروازه بان مربی که بازیکن استخدام است و نه یک باشگاه کارمند اما همچنان موضوع را به تمام ایمنی لازم و اقدامات پیشگیرانه.

• در فاز 2 به حدی است که آن را ممکن است هر تیم باید اختصاص منحصر به فرد یک مربی ورزشی, قدرت و مطبوع مربی و مدیر تجهیزات به ترتیب به هر یک از بازیکنان, بنابراین به عنوان برای محدود کردن عبور-قرار گرفتن در معرض در میان گروه.

• که ممکن است شامل پرسنل اضافی مانند کسانی که از یک AHL وابسته است. باشگاه پزشکی و آموزش کارکنان خواهد شد مشخص شده به عنوان “بازیکن دسترسی به” باشگاه پرسنل. آنها به شما اجازه داده شود فرد در تعامل و تماس نزدیک با بازیکنان و دیگر “بازیکن دسترسی پرسنل.” اما آنها نمی تواند به فرد در تعامل و یا تماس نزدیک با “هیچ بازیکن دسترسی به” باشگاه پرسنل.

• گواهی مربی ورزشی/درمانگر که دارای زمان صدور گواهینامه در پشتیبانی از زندگی پایه (BLS) و دارای مجوز توسط دولت و یا استانی اقتدار در صلاحیت این دادگاه ها از این باشگاه باید از حضور در هر جلسه.

رفت و آمد/هیچ بیشتر ماشین استخر

• بازیکنان باید جلوگیری از استفاده مشترک از ماشین و یا حمل و نقل عمومی به تسهیلات — از جمله سوار-سهام و تاکسی. اگر هیچ دیگر جایگزین امکان پذیر است این باشگاه باید ترتیبات را به بلند کردن و رها کردن بازیکن در محل اقامت خود را. همه رانندگان باید از پوشیدن دستکش و ماسک/در صورت پوشش.

bkuzma@postmedia.com

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>