بن Kuzma: آیا جوانه زدن Bieksa در Canucks چشم انداز Jett وو?


Canucks چشم انداز Jett وو رشد خود دو راه بازی با WHL Calgary Hitmen. Candice بخش / Calgary Hitmen فایل

“من دیده می شود زن و شوهر از نکات برجسته و من دیده ام مردم نوع مقایسه من به Bieksa. حتی من در سال گذشته در Moose Jaw جایی که من قرار داده تا نقطه یک بازی من هنوز هم احساس من این بود که ریگ defenceman بود که غوغای گرفتن در تیم های دیگر سر و هنوز هم بازی سخت” —Canucks چشم انداز Jett وو

است Jett وو کوین Bieksa 2.0?

ونکوور کناکز’ چشم انداز defenceman حال بهبود آگاهی در خود منطقه در این فصل با Calgary Hitmen از WHL. آن را تکمیل یک بازی با مقدار زیادی از شن توهین آمیز پتانسیل را برای رهبری و هدیه ای از دروغ گفتن.

که Bieksa. با صدای بلند و افتخار و سخت به عنوان ناخن. او حک شده 13 سال NHL حرفه ای با انجام هر آنچه در آن صورت گرفت. و او به ثمر رساند در دو وقت اضافه برای سوق دادن Canucks به سال 2011 نهایی جام استنلی.

او همچنین تا به حال 73 حرفه ای اهداف 1,271 پنالتی دقیقه 67 دعوا و بی شماری barbs و jabs در اپوزیسیون — حتی هم تیمی های خود را با یک خشک شوخ طبعی است.

“من نمی گویم او خواهد بود که بازیکن اما او مانند یک Bieksa,” Canucks مدیر کل جیم Benning گفت: از باشگاه دور دوم انتخاب در سال 2018 ورود پیش نویس است. “او می تواند حرکت جن وجود دارد اما لمس که در آن او می تواند بازی خشن و فیزیکی بازی و زیر پوست از حریف است.

“توانایی های خود را به مرتب کردن بر اساس بازی و واکنش نشان می دهند و با اعتقاد راسخ که جایی که او ساخته شده برخی از گام های خوب.”

خواستگاری که تبدیل به 20 در جولای 27, خیلی جوان بود به یاد 40 نقطه فصل Bieksa. اما او می داند که امروز بازی مکان های حق بیمه در چالاک جن-حرکت defenceman و که همیشه وجود خواهد داشت یک محل برای کسانی که می توانید از جعبه خارج کردن پایین حرکت جن تا یخ بود سخت به بازی در برابر و ترس به صحبت کردن.

“من دیده ام یک زن و شوهر از نکات برجسته و من دیده ام مردم نوع مقایسه من به Bieksa,” وو گفت: از خارج از فصل در وینیپگ. “حتی من سال گذشته در Moose Jaw جایی که من قرار داده تا یک نقطه در یک بازی (66 62 بازی) من هنوز هم احساس من این بود که ریگ defenceman بود که غوغای گرفتن در تیم های دیگر سر و هنوز هم سخت است.

“من هرگز از دست دادن است که بخشی از بازی من و آنچه که من می توانید انجام دهید این است که آن را بهتر است.”

وو مجبور شد به بازی بهتر در یک جانباز-لادن قاتل باشگاه بود که prepped برای postseason اجرا پس از تدوین 35-24-4-1 ضبط زمانی که فصل لغو شد توسط رمان شیوع کروناویروس. آن را تا به حال تا حد زیادی به انجام با خواستگاری تولید لغزش — 46 امتیاز (7-39) در 64 بازی — اما او فکر بازی خود را رشد به دلیل محیط رقابتی است.


Defenceman Jett وو برگ Scotiabank Saddledome در 15 مارس پس از WHL فصل متوقف شد توسط COVID-19. او در یک مبارزه خوب با Calgary Hitmen و دیدن مسئولیت های خود را گسترش قبل از خاموش کردن.

Candice بخش / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

خواستگاری تا به حال 11-بازی نقطه و خط در فوریه و 88 پنالتی دقیقه بود و رو به با خواسته های بالاتر از کادر مربیگری.

و چشم انداز خود را بهبود بخشد چرا که او تا به حال با لیزر-جراحی چشم در ماه ژوئن.

“این بیشتر از یک بازی تیم در کلگری و تلاش برای به دست آوردن همه درگیر و آماده برای اجرا حذفی گفت:” وو. “این یک درب بازکن چشم برای من فقط باید با یک تیم جدید و ببینید که چگونه همه چیز کار می کند در حال رفتن به کلاس اول سازمان است.


بازی بعدی

نمایشگاه

چهار شنبه, جولای 29

ونکوور کناکز مقابل Winnipeg Jets

7:30 بعد از ظهر, راجرز محل (ادمونتون), Sportsnet 650 AM


“این بود که با دیدن شعله های آتش فارغ التحصیلان در سراسر یخ بازی کردن و بودن در یک شهر بزرگتر. رفتن به طور بالقوه من سال گذشته در WHL — از آنجا که ما مطمئن نیستیم که چه اتفاقی خواهد افتاد با آن (COVID-19) — من می خواستم به دور از بازی من در این سال و بهبود قدرت من. و بود که بازی سخت و ریگ. من فکر کردم من بود قابل اعتماد است.”

وو در Canucks تقسیم-تیم ملی پیش فصل بازی در کلگری در پاییز گذشته که در آن جیک Virtanen به ثمر رساند و دو بار در 3-2 اضافه برنده شوید. شعله های آتش سرد 15, NHL, بازیکنان و Canucks نورد شش.

“من به یاد داشته باشید نشستن در اتاق قفل و به دنبال در صف و من قسم می خورم وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از بچه ها در کلگری تیم که نیست در فهرست سال گذشته گفت:” وو. “پس آن را برای من هیجان انگیز را ببینید که چگونه من همسان با بچه ها که در حال حاضر در بازی NHL. من فکر کردم من نه تنها نگه داشته تا من پا و بدن.

“و من حتی غوغای برخی از بچه های دیگر. این یک تجربه سرگرم کننده و یک گام خوب برای من است.”

بعدی حرفه ای مرحله بستگی به بسیاری از عوامل است.

وو است بدون قرارداد و حقوق و دستمزد-کلاه بحران مواجه Canucks دلهره آور است. آنها نامحدود و محدود رایگان عوامل در به عقب پایان و امضا NCAA standout جک Rathbone برای ورود به سطح مقابله چهارشنبه. نیکیتا Tryamkin در حال پخش است یک سال دیگر در KHL و چشم انداز Olli Juolevi سعی خواهد کرد تا در نهایت کرک فهرست فصل آینده همراه با اهل standout Brogan Rafferty.

“من فقط کار سخت و نگرانی بیش از حد در مورد که در آن من هستم” گفت: خواستگاری که اسکیت و قطار با پدرش که اجرا می شود Laker هاکی آکادمی در وینیپگ.

وو مقدار زیادی از انگیزه اضافه شده. او دعوت به گذشته دو تیم کانادا اردوگاه برای جهان Junior هاکی قهرمانی. آهسته انتقالی شروع در کلگری کمک نمی کند و یک خودی اشاره کرد از خواستگاری که “او به اندازه کافی خوب نیست.”

“که فقط رفتن برای من بهتر است” گفت: وو. “من این نوع از کسی که همیشه با استفاده از تا آنجا که من می تواند به عنوان آتش. در این سال من را در مسیر درست و همچنین فروتنی من است.”


Jett وو فراخوانده شد 37 کلی توسط ونکوور کناکز در سال 2018 است.

ران جنکینز / گتی ایماژ


WOO فایل

سن: 19

زادگاه: Winnipeg

ارتفاع/وزن: 6-پا 189 پوند

موقعیت: دفاع

پیش نویس: 2018, 37 کلی

لاغر: “هنگامی که او به حل و فصل به یک تیم جدید مربیان خوشحال بودند با خود دو راه بازی. او قرار داده تا به عنوان بسیاری از نقاط که سال گذشته اما او هنوز هم در حال توسعه خوب سال.” — Vancouver Canucks GM جیم Benning.


bkuzma@postmedia.com

twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>