بن Kuzma: است hotshot کارسون Focht دیگر Canucks پنجم-دور پیدا کنید ؟


کارسون Focht 32 گل به ثمر رساند برای Calgary Hitmen در کوتاه 2019-20 WHL فصل است. گاوین جوان / Postmedia اخبار فایل

“من دو راه بازی و اخلاق کاری که همه چیز من می توانید آن را به ایستادگی کردن و من می خواهم به یک تفاوت ساز است. رفتن به (Canucks) اردوگاه در سال گذشته واقعا به من اعتماد به نفس زیادی با چه سرعت مانند است.” — WHL مرکز کارسون Focht

الهام است هرگز دور زمانی که سختی می رسد.

برای ونکوور کناکز’ چشم انداز مرکز کارسون Focht می آید از توصیف رانندگی در سابق junior هم تیمی مایکل راسموسن به موضعی اشاره گر از زمان Calgary Hitmen دستیار مربی Joel اتو و تلاش برای مدل خود را پس از بازی افسانه ای رهبر Jonathan Toews.

Focht نبود انتخاب شده در اولین NHL پیش نویس واجد شرایط و تصویب شد توسط تیم کانادا در سال 2020 جهان Junior هاکی قهرمانی. زمانی که Canucks انتخاب Focht در پنجمین دور 2019 ورود پیش نویس آن عهد به یک بازی در حال رشد و ذهن باز.

رو چگونه رجینا بومی در ترکیب رقابت با گشاد گشاد راه رفتن و کمی از دندان قروچه کردن این Canucks ممکن است پیدا کرده اند یکی دیگر از الماس در خشن. Focht تا به حال 56 امتیاز (32-24) در 61 بازی با قاتل طول کوتاه 2019-20 WHL های نجومی و افزایش تولید صحبت از بهبود مداوم در شخص بالغ در اواخر.

اگر Focht شکوفه های حرفه ای او خواهد پیوستن به آدم tipping point pr بن Hutton, Kevin Bieksa و Gino Odjick به عنوان پنجم دور می یابد برای Canucks. و مانند کسانی که در اواخر میدارد که ساخته شده NHL درجه 6-1, 185 پوند Focht می داند که او را به انجام بیش از فقط نمره.

“این چیزی است که من فکر می کنم در مورد بسیاری از راه هایی برای جدا کردن خودم و راه برای ایستادگی گفت:” 20 سال Focht. “من کار زیادی بر روی اسکیت من این فصل. من دو راه بازی و اخلاق کاری که همه چیز من می توانید آن را به ایستادگی کردن و من می خواهم به یک تفاوت ساز. رفتن به (Canucks) اردوگاه در سال گذشته واقعا به من اعتماد به نفس زیادی با چه سرعت مانند است.

“هر زمان که من این شانس من برای رفتن به واقعا هیجان زده برای فرصت است.”

به خصوص اگر لبه او با در junior سطح نمی ناپدید می شوند زمانی که او می شود به نرم افزار صفوف. او قوی تفرج در مقابل سوئد در ماه اوت گذشته در تابستان ویترین در Plymouth, Mich., و نه بازی نقطه خط (6-3-9) در ماه فوریه قبل از WHL فصل لغو شد توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر.

پس از آن که دندان قروچه کردن آمده است ؟

“من مطمئن نیستم — من فقط همیشه به حال آن گفت:” Focht. “می آید از من ماهیت رقابتی. من کاملا نفرت را از دست بدهند و برخی از هم تیمی های من می گویند آن را به من می دهد در خلق و خوی بد. از آن می آید را به نفع خود و انجام آنچه من می توانم برای کمک به هم تیمی های من.”


این FOCHT فایل

سن: 20

زادگاه: Regina, Sask.

ارتفاع/وزن: 6-1, 185 پوند

موقعیت: مرکز

پیش نویس: 2019, 133rd کلی

لاغر: “رقابتی و یک کارگر سخت. خوب دو راه بازی و سرعت در forecheck به زور بازی می کند. دارای اخلاق کاری خوب و فرصت توسعه به یک حرفه ای.” — Canucks GM جیم Benning


که برخی از زمان.

در اولین سال خود NHL پیش نویس واجد شرایط تقسیم فصل بین سه شهر آمریکایی و تجارت به قاتل دیدم Focht ثبت نام 33 امتیاز (13-20) در محدود یخ زمان بیش از 69 بازی. به سراغ داوران خارج شد در Focht اما در مرکز همه در یادگیری به عنوان آنجا که او می تواند در اولین WHL فصل است.

او به تماشای چگونه قوی مرکز راسموسن نگه داشته و کار بر روی مهارت های خود را برای تکمیل اعمال 6-6 قاب و ظهور بازی. راسموسن parlayed 55 امتیاز (32-23) در 50 بازی با آمریکایی ها به نهم انتخاب کلی در سال 2017 پیش نویس توسط Detroit Red Wings. اما با تنها هشت بازی در نمایش او هنوز هم به سختی آن را هر روز درست مثل او با Tri-City.

“من فقط یک بچه جوان که به, لیگ” Focht به یاد می آورد از خود WHL غسل تعمید پس از اینکه دور اول خروس جنگی پیش نویس انتخاب کنید. “او فقط یک سال از من بزرگتر بود اما در حال حاضر انجام شده خود را مانند یک حرفه ای. فقط دیدن چقدر سخت او در ورزشگاه و در زمان مراقبت از بدن خود را. او همیشه آماده است. اخلاق کار خود را و راه او انجام شده خود را در پیست مالیده شدن.”

بنابراین آیا حال و روز سرپرستی از یک قهرمان جام استنلی.

اتو بود ریگ و مولد سوم-خط مرکز در 1988-89 لیگ قهرمان Calgary Flames. او با بازی در پشت جو Nieuwendyk و داگ گیلمور و هنوز هم نوشته شده 23 اهداف و 53 امتیاز و یک جانور به بازی در برابر.

“او شده است یک تاثیر بزرگ در من” گفت: Focht. “او به من آموخته زیادی در مورد موقعیت و حتی چیزهایی مثل faceoffs. او هنوز هم تسمه بر روی اسکیت و هنوز هم لگد زدن به آن را برای اطمینان حاصل کنید.”

به Chicago Blackhawks کاپیتان Toews جاذبه آشکار است.

“یک کانادایی بچه که به ثمر رساند تمام کسانی که در ضربات پنالتی اهداف (سه) در سال 2007 جهان juniors,” Focht به یاد می آورد از Toews رفتن 3-برای-3 در نیمه نهایی در برابر ایالات متحده برای پیشبرد کانادا به پیروزی طلا-مدال بازی.

“او مانند یک بزرگ راه دو بازیکن و رهبر و این چیزی است که من واقعا تحسین. من سعی می کنم به چیزهایی که از بازی خود را در هر زمان من می توانم.”

bkuzma@postmedia.com

twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>