بن Kuzma: چگونه Canucks’ standout هیوز نیست بال آن در سال 2018 پیش نویس


کوین هیوز دارای یک میشیگان تاریخچه هاکی است اما نان B. C. Nicholas T. LoVerde / گتی ایماژ

‘او مرد ما می خواستیم همه همراه است.’

کوین هیوز می دانست که در آن او که قرار بود در سال 2018 NHL پیش نویس است.

جیم Benning فکر او می دانست که چندین منطقی فرود نقاط فوق العاده ماهر تفکر سریع و بسیار پرطرفدار جن-حرکت defenceman. و مدیر می دانستند ونکوور نبود به احتمال زیاد قسمت هفتم-انتخاب کلی.

اما برای دومین متوالی پیش نویس کناکز فرود یک پایه و اساس پلیر و اینکه آیا شما بر این باورند که هاکی خدایان یا کارما یا هر حق رای دادن می تواند بازگشت به عقب کلدر جایزه برندگان و نسل استعدادهای الیاس Pettersson و هیوز.

و باید هیوز دریافت بالا-rookie nod بیش از Cale ماکار برجسته Colorado Avalanche defenceman بود که در Canucks’ رادار در سال 2017 پیش نویس آن خواهد شد اولین بار حق رای دادن است افتخار متوالی کلدر برندگان از بابی Orr و درک Sanderson در سال 1966-67 و ’67-68.

ماکارونی که به ما حرکت رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در خانه ماندن به معنی نگه داشتن ذهن تیز و کار یک پازل است مانند کار پیش نویس کف. یک قطعه کلیدی که به نظر می رسید به طوری که به راحتی در 2018 رویداد در دالاس بود هیوز رفتن به Detroit Red Wings در شماره 6 اگر او سقوط کرد پیش نویس هیئت مدیره.

هیوز تا به حال قوی هاکی نسب با ایالات متحده آمریکا هاکی تیم ملی برنامه توسعه دانشگاه میشیگان و ایالات متحده آمریکا هاکی. او با بازی در دو جهان مسابقات قهرمانی هاکی برای Red Wings مربی جف Blashill و انتخاب سناریو به حال هیچ ذهن و بسیار خوشحال احساس.

نه چندان.

“من نوع گفت: چند روز قبل از آن که من که قرار بود به Red Wings” هیوز نشان داد که Canucks در دیترویت این فصل است. “من فقط پیچیده سر من در اطراف آن است. خیلی عالی بود و ممنون میشم که (قهرمانی جهان) را تجربه و آن را برای دو سال و به بازی در برابر pro بچه ها.”

و این که چرا backstory که منجر به قطعی پیش نویس است که به عنوان خوب به عنوان داستان هیوز نوشتن است. پیشرو rookies به ثمر رساند در طول این مکث فصل با 53 امتیاز (8-45) در 68 بازی و همچنین برای اولین بار در قدرت-بازی بازی امتیاز (25) و دوم به طور متوسط در زمان یخ (21:53), داستان خود را به عنوان خوب است به عنوان Benning واکنش هنگامی که بال تصمیم گرفتند برای اروپایی جناح Filip Zadina.

تماس با آن یک مرد موج.

“ما واقعا هیجان زده است چرا که او مرد ما می خواستیم تمام طول” Benning جمعه به یاد می آورد. “ما سعی کردیم به تجارت چند بار و من نمی توانستم هر کشش. من رفتن به هر نقطه در داخل چهار صفحه.

“ما نگه داشته شنیدن این تیم می خواستم مراکز و آن اتفاق افتاد در شماره 3 و شماره 5 اما سپس دیترویت بود ششم انتخاب کنید. ما نمی دانیم که اگر آنها را به کوین. ما فکر کردیم که او می تواند در هر نقطه از شماره 3 به شماره 7 و او که قرار بود به ما.

“او تا به حال این بنیاد به واقعا خوب چون هاکی حس کردن نمودار. و از آنجا که او فکر می کند بازی را به خوبی آن را در واقع آسان تر به بازی NHL از اهل آن ممکن است بیشتر از یک تقلا.

“هر روز در اردوگاه آموزشی او فقط نگه داشته شدن بهتر است با اعتماد به نفس خود را و هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که او را برای رفتن به گرفتن بهتر در.

“او تغییر پویا از تیم ما. او به ما که کسی که می تواند انتقال جن و اجرای بازی قدرت.”

قبل از پیش نویس حدس و گمان بود کناکز به احتمال زیاد به زمین defencemen در هر اوان بوچارد یا نوح دابسون که رفت و 10 و 12 به ترتيب به Edmonton Oilers و New York Islanders. و هنگامی که blueliner Rasmus Dahlin بود و کلی برای اولین بار توسط Buffalo Sabres و جناح آندره Svechnikov رفت و دوم به کارولینای طوفان هیوز می تواند رفته اند سوم به Montreal Canadiens یا چهارم به سناتورهای اتاوا بودند که در به عقب پایان بازسازی.

زمانی که حبس انتخاب مرکز Jesperi Kotkaniemi و سناتورها به دنبال آن با جناح بردی Tkachuk این Hughes طرح ضخیم. آریزونا شغالها آرزو یک مرکز و در زمان Barrett Hayton و پالس شروع مسابقه در ونکوور جدول. آن را به اثبات موجه.

Zadina تقسیم کرده است در این فصل و با 15 امتیاز (8-7) در 28 بازی NHL و 16 امتیاز (9-7) در 21 اهل گردش و بازسازی بال ممکن است در آینده لب گنده بالا-شش بازیکن. اما Canucks در حال حاضر می دانیم آنچه که آنها در هیوز. بنابراین آیا Blashill.

او می دانست که در سال 2018 در مسابقات قهرمانی جهان که در آن هیوز, جوانترین مسابقه بازیکن در سن 18 سالگی شبیه یک جانباز به عنوان ایالات متحده ادعا برنز.

“من تا به حال یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن او دست اول” به یاد می آورد Blashill. “من دوست دارم که او مراقبت یک تن می خواهد به یک بازیکن بزرگ در زمان شور و شوق برای هاکی و مایل به گرفتن بهتر است. من یک فن بزرگ. من فکر کردم او می تواند یکی از آن بچه ها که مجموعه ای از مهارت های است که قابل انتقال است.

“بعضی از بچه ها واقعا خوب بازیکنان در تاریخ و یا کالج, اما شاید آنها مواد منفجره به اندازه کافی و یا به اندازه کافی بزرگ نیست و یا به اندازه کافی سریع.

“او فوق العاده-مواد منفجره با بهترین بازیکنان در جهان به دلیل اسکیت.”

بنابراین هیچ مربیگری نفوذ در دیترویت پیش نویس جدول ؟

“مربیان نشستن وجود دارد” اضافه شده Blashill. “ما امیدواریم که برای انتخاب یک کت و شلوار خوب و ما امیدواریم که به نگاه خوب است. ما واقعا باید یک دسته کامل (به اضافه) چرا که من تو را دیدم یک مرد زیادی (Hughes) و در کل خیلی از بچه ها نه خیلی زیاد. چگونه می تواند من را درک واقعی قابل مقایسه و یا چیزهایی شبیه به آن ؟

“و من فکر نمی کنم شما باید قضاوت پیش نویس پس از دو سال. قاضی آنها را پس از شش یا هفت سال. من یک سر مربی در دانشگاه و دستیاران من بود همه استخدام. من می خواهم که پیچ آن را. اجازه دهید بچه ها که دیدن بازیکنان تمام وقت را مي داند.”

هیوز پیوست ماکار و آدم فاکس نیویورک رنجرز — بالا-سه-به ثمر رساند rookie defencemen در این فصلدر NHL کنفرانس دوشنبه و آنچه زنگ زد طریق بود که احترام متقابل بین NCAA محصولات به خصوص هیوز و ماکار.

“این اولین بار من تو را دیدم کوین بود که ما زدم (NCAA بازی فراز) در UMass و یک دسته از ما رفت و به regionals و آن این بود: ‘لعنت خود اسکیت بسیار حلال است.’

“این عالی است برای دیدن آنچه که ما انجام داده اند برای کالج هاکی و چگونه آن را به ما کمک کرد تا گام به جوانب مثبت. وجود دارد یک نسل جدید از defencemen در آینده آیا آنها کوچک و یا تلفن همراه و همه فقط طول می کشد یک مقدار متفاوت از زمان به توسعه است. اما شما می دانید زمانی که شما آماده هستید و شما فقط برو.”

برای Hughes نمی نیاز به مقدار حافظه-دویدن به یاد ماکار.

“من بازی نمی کند علیه او در, اما من در جهان Juniors و در پیش نویس من می دانستم که او واقعا بالا پایان گفت:” هیوز. “اولین بار که من واقعا به تماشای او بود (NHL) برگشتی در سال گذشته و در اولین بازی او به ثمر رساند و 10 دقیقه و من فکر کردم:” اوه خدای من این دیوانه است.’

“ما خوش شانس به مربیان که ما را در نقاط مناسب. شما در خود اعتقاد دارند اما شما هرگز واقعا می دانیم.”

ماکار اول شد defenceman به نمره حذفی هدف خود را در NHL اولین و اجرا می تواند Canucks’ قدرت بازی اگر بهمن را ندارد Hobey بیکر برنده کلی چهارم در سال 2017 در شیکاگو است.

“است که می شده اند یک تصمیم دشوار به دلیل ماکار تحت سلطه بود و به خوبی یک defenceman در پیش نویس سال است که ما دیده ایم در مدت زمان طولانی” گفت: Benning. “ما تا به حال هیچ شانس برنده شدن در قرعه کشی و یا بالاتر انتخاب کنید برای پیش نویس اما ما خوش شانس بوده ام که بازیکن ما می خواستیم تمام همراه است و نوع کاهش یافته است به ما.”

کناکز همیشه فروخته شده در Pettersson چون NHL بازی در حال تغییر بود و با سرعت و مهارت بود outweighing اندازه و قدرت است. Pettersson و هیوز ثابت کرده اند که.

“من نمی دانم اگر این است که بسیار مورد به دلیل هنگامی که شما در حال ساخت یک تیم شما همیشه به دنبال شماره 1 مرکز است که می توانید با قرار دادن اعداد و ایجاد جرم” اضافه شده Benning. “و شما می خواهید یک defenceman برای اجرای بازی قدرت برخی از روز و کمک به ما انتقال.

“کوین بررسی تمام کسانی که در جعبه. من می دانم که بازی تغییر کرده است, اما راه او نقش او را یک بازیکن خوب در 1990s.”

هیوز به حال خود لحظات و سریع با حق پاسخ دوشنبه زمانی که سوال در مورد چگونه rookie defencemen باید سرآمد در NHL. او بلافاصله می دانست که ری Bourque آخرین NHL rookie خود را برای مطابقت با تولید چهار و سه نقطه بازی.

مهمتر از همه هیوز می داند که اعتماد از مربی تراویس سبز محوری بود به او اجازه می دهد به انجام آنچه او می کند بهترین و یادگیری از طریق اشتباهات. او می شود از این زاویه در جلو با عقب نشینی با سرعت و قوی ، و او یاد گرفته است به انتخاب خود لکه های بیش از حد.

“کادر مربیگری فوق العاده ای بوده و درس های زیادی به من گفت:” هیوز. “من دیده ام بچه ها می آیند که واقعا ماهر و آنها را به یک دسته سه تایی بر روی آنها. من در تلاش برای گرفتن مربی مشاوره و ما باید یک رابطه خوب است.

“وجود دارد یک دلیل Boes (براک Boeser) در آمد و آیا واقعا خوب است و سپس Petey (Pettersson) و من انجام من چیز است.

“او (سبز) است و اجازه دهید آنها را می آیند و فقط آن را انجام دهد.”

برای سبز آن شده است آسان به پاداش تلاش و شور و شوق.

“او یک استعداد استثنایی گفت:” مربی. “خود اسکیت wows شما و او یک سر تا بازیکن است که می تواند ضربه محکم و ناگهانی یک پاس 10 20 یا 60 فوت و می داند چقدر سخت شما را به آن منتقل می کند. و او واقعا خوب بچه کردن یخ بیش از حد.”

bkuzma@postmedia.com

twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>