بن Kuzma: Horgan, پمپ, B. C. حذفی, لاستیک, Kelowna ممکن است شرکت میزبان در NHL سناریو


الکس Edler بازی برای Kelowna, موشک که ممکن است در ترکیب میزبان بازی NHL. درو Hallowell / گتی ایماژ

“وجود خواهد داشت یک چند چالش برای قرار دادن هر گونه آب روی آتش در همه. این پروژه که در محل به اتاق پانسمان ساخته شده است در اینجا برای یادبود جام متوقف شد بعد از آن (فصل) به پایان رسید. اما ما می دانیم-چگونه”. — Kelowna موشک’ صاحب بروس همیلتون

بروس همیلتون همراه بود و وزش باد تا دوشنبه.

ونکوور غول اکثر صاحب ران Toigo شد, پیام کوتاه, صاحب, رئيس جمهور و مدیر کل غرب هاکی لیگ Kelowna راکت. WHL کمیسر ران Robison نیز خواستار در حالی که دیگران بودند “ماهیگیری در اطراف.”

و دلیل خوب است.

B. C. برتر جان هرگن افزایش یافته است به دیگری تبلیغاتی سطح پس از پمپاژ ونکوور به عنوان یک مرکز شهر به صورت پیشنهادی مسابقات 24 تیم باید NHL سر فصل آن بود که متوقف شد مارس 12 به دلیل این رمان شیوع کروناویروس.

پس از یک مکالمه در اوایل این هفته با NHL کمیسر گری Bettman, هرگن بازیگران است بسیار گسترده تر net. او پیشنهاد کرده است که تاریخ غنی از WHL را به چند کوچکتر B. C. شهرستانها جذاب به NHL — ویکتوریا, Kelowna Kamloops, Prince George, لنگلی و کرنبروک — به خصوص با نیاز شامل ممکن است گسترش از COVID-19 و کمک به جلوگیری از یک دوم موج ویروس.

مسطح مثبت-تست منحنی و به آرامی دوباره باز ولایتی اقتصاد اجازه داده است هرگن به خواب چه می تواند باشد. اگر مناسب و سریع تست از بازیکنان تقويت شده با سخت سلامت اقدامات در داخل و خارج از عرصه و وجود مرز کانادا-از راه حل و سپس گسترش میزبانی منطق است بیشتر قابل قبول از خنده دار.

ونکوور, ادمونتون, تورنتو, Columbus, رالی و دالاس در نظر گرفته جلو دونده به یکی از چهار شهر میزبان بخش سبک tourneys خالی در عرصه ژوئیه. اما اگر NHL است اشتها برای یک کنفرانس غرب و کنفرانس شرق hub سایت یا کل برگشتی در یک منطقه جغرافیایی?

Kelowna های به روز شده تلویزیون-پخش آماده پیست پنج ستاره رفت و آمد مکرر هتل در سراسر خیابان و گسترده كشور شناخته شده به عنوان هاکی ردیف خانه های ده ها تن از بازیکنان NHL در خارج از فصل. و راکت ها به میزبانی 2020 یادبود جام — برنامه ریزی برای باز کردن بعدی جمعه — قبل از لیگ هاکی کانادا لغو این رویداد در تاریخ 23 مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

این اولین بار در 102 سال است که در کانادا عمده junior قهرمان هاکی نخواهد بود تاج گذاری.

“وجود خواهد داشت یک چند چالش برای قرار دادن هر گونه آب روی آتش در همه,” گفت: همیلتون که همچنین به عنوان رئیس WHL حکام. “این پروژه که در محل به اتاق پانسمان ساخته شده است در اینجا برای یادبود جام متوقف شد بعد از آن (فصل) به پایان رسید. برنامه همه وجود دارد به میزبان چهار تیم وجود دارد از این فرصت برای آن است. آن را فقط (یک سوال) اگر ما می توانید ایجاد و رفتن.

“من شنیده ام چیزی در مورد آن و اگر شما فکر می کنید وجود دارد برخی از منافع آنها (NHL) خواهد بود صحبت کردن به ما در جایی پایین خط. و من مطمئن هستم که آنها می خواهم به صحبت کردن به صاحب ساختمان (گراهام لی از GSL گروه) که همچنین دارای سرسره در ویکتوریا.”

Prospera محل در کلونا بود که تکمیل شده توسط سه اضافی پانسمان اتاق خارج تاسیسات و روشنایی به روز رسانی شد برای پخش برنامه های تلویزیونی.

“این قطعا یک تعهد و ما را به حال, همه چیز در جای خود برای یادبود جام حذفی گفت:” همیلتون. “این یک ضربه بزرگ در الاغ. مقدار ما تا به حال در آن سرمایه گذاری مالی در یک چیز است اما نیروی انسانی و سازماندهی که قرار بود به آن است که گروه می تواند به احیا.

“ما تا به حال 400 داوطلبان ثبت نام شده و آن شده اند که یک مبلغ 15 میلیون دلار به 20 میلیون دلار دست انداز برای شهرستان بیش از 10 روز است. شهر کلونا شد یک شریک برای اولین بار به دلیل تاثیر اقتصادی شده اند،”

Kelowna میزبانی و برنده آن تنها یادبود جام در سال 2004. این شهرستان نیز برگزار شد CHL چشم انداز بالا بازی های بین المللی و سری با تیم های.

“این خواهد بود گرفتن زیرساخت های آماده (برای NHL) و ما می دانیم-چگونه برای که گفت:” همیلتون.

هرگن موافقم اما واضح نگرانی های بهداشتی در حال رفتن به می آیند برای اولین بار.

“موانع وجود دارد,” هشدار B. C. برتر. “14-روز انزوا دوره مورد نیاز خواهد بود. که در آن ما در دو هفته و سه هفته و چهار هفته است تا به دکتر بانی هنری (سلامت استان افسر) و چگونه او احساس می کند ما در حال انجام در مدیریت منحنی که ما راه اندازی مجدد اقتصاد است.

“آقای Bettman بود به خوبی آگاه است که به عنوان NHL بازیکنان ارتباط نمایندگان که با تمرکز بر حصول اطمینان از بازیکنان امن هستند و البته NHL را در مورد بازیکنان و جوامع است که آنها در عمل.”

در روز پنج شنبه, B. C. مقامات بهداشتی گزارش جدید 15 مورد مثبت به افزایش کل استانی به 2,392 فتح کرد گرفته شد. سه نفر وجود دارد بیشتر مرگ و میر آوردن B. C. مجموع به 135. همچنین وجود داشته است 1,885 بهبود. در ونکوور ساحلی بهداشت و درمان وجود دارد 878 موارد تایید شده.

به عنوان یک استانی میزبانی زیرساخت هوگان یک B. C. حامی.

“من معتقدم که ما در یک جای خوب به همین دلیل من تماس کمیسر” او گفت:. “کناکز کار کرده اند بسیار co-عمل با من (گردشگری) وزیر. ما شنیده ایم از دیگران در اطراف لیگ که ایده های دیگر در مورد شاید داشتن تمام بازی های انجام شده در بریتیش کلمبیا.

“ما WHL rinks در ویکتوریا در کملوپس در کلونا در پرنس جورج و کرنبروک برجسته تسهیلات نیز هست. ما هتل فضایی.

“آقای Bettman و تیم خود را تشخیص دهند که بریتیش کلمبیا تا به حال خیلی پاسخ مثبت به COVID-19 لحاظ مسطح منحنی. او همچنین می داند که این یک هاکی-crazy استان است.”

و آن دشوار خواهد بود به ضرب و شتم ونکوور به عنوان یک مرکز شهر اگر به لیگ برتر می رود, چهار-شهر بخشی hub مسیر.

این شهرستان دارای حداقل یک دوجین هتل پنج ستاره در مرکز شهر هسته که از ویژگی های از 377 به 733 اتاق. قانع کننده NHL که تلویزیون آماده Rogers Arena, اقیانوس آرام, Coliseum, UBC, Abbotsford مرکز و لنگلی حوادث مرکز نیز با معیار برای بازی ها و شیوه های متعدد locker-اتاق ورزشگاه پزشکی مرکز درمان و حمل و نقل خواهد شد به چالش کشیدن.

ادمونتون جدید و بزرگ راجرز محل. این ورزش چندین قفسه اتاق عمل مرکز متصل به ساختمان و جدید 346-اتاق JW ماریوت هتل در سراسر خیابان دیده سربار تونل.

ونکوور می تواند مقابله با آن 517-اتاق JW Marriott یک بلوک دور از راجرز آرنا و نزدیکی به رستوران ها در سطح جهانی برای کاهش خدمات و دریا زدن برای سالم ماندن.

به عنوان واقعی مسابقات 24 تیم لیگ می تواند یکی از دو راه.

یک بخشی hub شهرستان که میزبان شش تیم برتر بر اساس امتیاز در صد. بالای دو اقیانوس آرام بخش دانه در وگاس شوالیه طلایی و Edmonton Oilers خواهد بازی بهترین-از-سه فرمت برای تعیین قهرمان بخش. که ترک سوم-کشت ونکوور کناکز مواجه ششم-کشت Anaheim Ducks در حالی که چهارم-رتبه Calgary Flames خواهد پنجم-کشت آریزونا شغالها در بهترین سه سری.

که کاهش حذفی زمینه به چهار تیم در هر بخش و سپس سنتی 16-تیم حذفی خواهد برگرداندن به بهترین هفت سری است.

کناکز رفت 0-1-1 در برابر اردک در این فصل است. آنها کاهش یافته 2-1 اضافه کاری تصمیم گیری در آناهایم در Nov. 1 زیرا آنها رفت 0-برای-5 در بازی قدرت و خود هدف تنها از براندون ساتر است. در فوریه. 16 در راجرز آرنا آنها زد 5-1 به عنوان الیاس Pettersson به ثمر رساند تنها هدف در بازی قدرت.

فکر دیگری است 12 تیم در کنفرانس برگشتی با بخش برنده شدن در دور اول byes. در کنفرانس غرب این بذر در نقاط درصد خواهد بود St. Louis Blues دنبال Colorado Avalanche وگاس شوالیه طلایی و ستاره دالاس. کناکز خواهد بود چاک دار ششم و صورت 11-رتبه شغالها و برنده می بلوز در دور دوم.

کناکز رفت 1-1-0 در این فصل در برابر کویوتس. در Jan. 16 در راجرز آرنا آنها برنده 3-1 به عنوان بو Horvat جیک Virtanen و تنر پیرسون به ثمر رساند. در مارس 4 در خانه آنها را از دست داده 4-2 به عنوان تایلر Toffoli و پيرسون به ثمر رساند.

B. C. میزبان با اکثر

1. ونکوور

دو NHL عرصه در راجرز آرنا و اقیانوسیه سالن بزرگ و مناسب دیگر شرکت میزبان rinks در UBC, Abbotsford و لنگلی. UBC سه یخ سطوح برای شیوه و ونکوور بیش از یک دوجین پنج ستاره مرکز شهر هتل ها. تاریخ غنی از میزبانی رویدادهای مهم.

2. ویکتوریا

مرکزی و مدرن WHL آرنا خاموش هسته مرکز شهر و مجاورت نزدیک به چهار 4½-ستاره هتل ها. Q مرکز که قبلا خرس کوه آرنا در Colwood مناسب عمل كنند. میزبان تیم NHL.

3. KELOWNA

به روز رسانی در مرکز شهر WHL آرنا واقع در سراسر خیابان را از پنج ستاره رفت و آمد مکرر هتل و lakefront. پایتخت اخبار مرکز دارای دو یخ NHL سطوح برای شیوه های.

4. کملوپس

WHL عرصه در هسته مرکز شهر و نزدیک به سه هتل ها. تمرین تسهیلات خواهد بود مک آرتور جزیره مرکز ورزشی با دو غلطک.

5. PENTICTON

BCHL عرصه است قرار دارد NHL جوان ستاره مسابقات است. بزرگ اصلی هتل به میدان یخ بازی. Penticton یادبود عرصه نرخ به عنوان تمرین سایت.

6. شاهزاده جورج

یک WHL عرصه و کوچکتر پیست می تواند در خدمت به عنوان تسهیلات عمل. دو-هتل های زنجیره ای واقع در مرکز شهر.

7. کرنبروک

مرکز شهر عرصه خانه سابق WHL Kootenay یخ. دو در نزدیکی میدان برای شیوه های اصلی هتل ها.

bkuzma@postmedia.com

twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>