بن Kuzma: GM Benning امیدوار وحشی matchup تاخیر پیش نویس برنده-برنده برای Canucks


Recouping-دور دوم انتخاب برای تایلر Toffoli آسان نخواهد بود. غنی لام / گتی ایماژ

“این رفتن به بستگی دارد که چگونه بازیکنان را به انجام زمانی که آنها به عقب بر گردیم. شاید ما در یک موقعیت برای حرکت یک بازیکن را به خاطر داریم به برخی از عمق به دوباره به دست آوردن که در دور دوم انتخاب کنید.” — Vancouver Canucks GM جیم Benning

جیم Benning خیلی خوب بود در ریاضی در دبیرستان.

“نبود من, موضوع مورد علاقه, اما من لذت می برد” ونکوور کناکز مدیر کل روز سه شنبه گفت.

که می تواند در مفید آمده است اگر Benning می خواهد به اب راه رفتن را از طریق پیچیده NHL قرعه کشی پیش نویس محاسبات.

قرعه کشی می تواند به تعدادی از راه هایی برای هفت غیر حذفی باشگاه و هشت که اصلا پیشرفت از بهترین و پنج دور مقدماتی به مجموعه ای از 16 تیم جام استنلی مسابقات زمینه است. فاز اول می رود ژوئن 26 قبل از دور مقدماتی.

“من می تواند آن را کشف کردن — که به اندازه کافی آسان” اضافه شده Benning.

اولین قرعه کشی مرحله اولیه تعیین باشگاه انتخاب اول است. دومین قرعه کشی مجموعه باشگاه چیدن دوم و سوم را تعیین تیم انتخاب سوم. اگر یک باشگاه که در پایین هفت برنده هر سه نقشه و سپس مرحله دوم پیش نویس قرعه کشی برگزار خواهد شد با هشت تیم حذف شده بعد از باز کردن دور مقدماتی و قبل از 16-تیم پلی آف.

چه Benning واقعا می خواهد برای Canucks به آینده توسعه گام با شکست مینه سوتا وحشی در مقدماتی برای پیشبرد به مرحله پلی آف برای اولین بار در پنج سال. از دست دادن را رها کناکز به پیش نویس قرعه کشی و فشار مشروط دور اول انتخاب کنید برای J. T. Miller به 2021. که نه برنامه.

“ما خودمان را در یک موقعیت به این playdown و این مهم برای ما بچه های جوان که تجربه” Benning گفت: پیشبرد پست های نجومی بر اساس امتیاز در صد. “این هدف ما به عنوان موفق به عنوان ما می تواند باشد.

“اما آن را برای رفتن به متفاوت خواهد بود چرا که بازیکنان شده است آنقدر طولانی است. و کسانی که می توانید رفتن زود هنگام می تواند به موفقیت داشته باشد.”

یک فصل قرار داده شده در مکث مارس 12 توسط رمان coronavirus شیوع همچنین با این نسخهها کار برای Canucks در یکی دیگر از مهم جبهه.

با پیش نویس تاریخ را به عقب رانده و به نتیجه پلی آف Benning می تواند به نفع از کار یک تجارت را امتحان کنید و جبران دور دوم 2020 انتخاب کنید در Tyler Toffoli کسب. پیش نویس قبل از پایان فصل نمی خواهد اجازه می دهد تا معاملات از آنجا که فهرست اسامی یخ زده بودند پس از مهلت تجارت.

در Benning جهان, آن می تواند یک برنده سناریو.

برنده شدن و رسیدن به 16-تیم های حذفی و پیروزی یک پیش نویس انتخاب کنید. واضح است سطح راحتی در هر دو — به خصوص اگر او می تواند بازیابی انتخاب کنید — به دلیل پیش بینی, تخت, حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ فصل آینده US$81.5 میلیون در حال رفتن به تیم های مالیاتی.

آنها ممکن است قادر به دوباره ثبت نام رایگان: عوامل و ممکن است به دنبال راه حل ارزان تر.

“ما در حال حاضر ببینید که چگونه آن را به بازی کردن با playdowns و ما هم به تصمیم گیری” گفت: Benning. “این به ما می دهد زمان به عقب بر گردیم در این بازی به بهبود پیش نویس میدارد و ثبت نام برخی از اوفا ،

“ما باید برای دیدن جایی که کلاه به پایان می رسد اما این (بازی) را به ما بدهد یک ایده بهتر است که ما در هستی.”

ساده ترین راه برای کلاه سازگار است را برای ریختن به حقوق و دستمزد از طریق یک تجارت است. Benning بیش از هافبکهای کنار و این که معمولا این ارز برای بازیابی دور دوم انتخاب کنید. و شما واقعا یاد بگیرند که ارزش واقعی یک بازیکن با او چگونه و یا انجام نمی در این پست از فصل است. که پاداش است.

“ما قصد داریم به تلفن در اطراف و ببینید چه چیزی است که مستلزم و رفتن از وجود دارد” اضافه شده Benning. “این رفتن به بستگی دارد که چگونه بازیکنان را به انجام زمانی که آنها به عقب بر گردیم. شاید ما در یک موقعیت برای حرکت یک بازیکن را به خاطر داریم به برخی از عمق به دوباره به دست آوردن که در دور دوم انتخاب کنید.

“و اگر ما را نمی, ما هنوز هم می تواند تا پایان با یک بازیکن خیلی خوب است در دور سوم.”

کناکز نرفته اند بدون انتخاب در دو دور اول از سال 2010.

آنها نمی انتخاب کنید تا دور چهارم که سال — داشتن تسلیم برای اولین بار به فلوریدا دوم به کلمبوس و یک سوم به Carolina در معاملات قبلی — و آنها هم نیست انتخاب خوبی است.

کناکز نداشتم حالا از زمانی که Panthers در زمان جناح Quinton Howden (97 بازی NHL) این کت آبی انتخاب جناح Petr Straka (سه بازی NHL) و یا هنگامی که طوفان برداشت defenceman Austin لوی (صفر بازی NHL).

اما Canucks واقعا چرخش و از دست رفته خود را با چهار میدارد.

پیشاهنگی را به شما بگویم سه بازیکن از هر گونه پیش نویس که بازی برای شما و یا یکی دیگر از NHL باشگاه تشکیل یک پیش نویس است. این بدان معناست که در سال 2010 ضعیف بود. کناکز انتخاب پاتریک McNally در دور چهارم آدم Polasek در پنجم الکس فریزن در ششم و سایر Hannay در دور هفتم.

آنها ترکیبی از یک بازی NHL که فریزن در 2015-16.

در ضمن سرب تا سال 2020 پیش نویس شده است متفاوت است.

هیچ پیش نویس ترکیب یا نگاه نهایی در چشم انداز اروپا در جهان زیر 18 قهرمانی. شده است که جایگزین تصویری و جلسات و زوم تماس با چشم انداز.

به عنوان بسیاری از هشت نفر از اعضای Canucks’ هاکی بخش عملیات آزمونها چشم انداز. این یک مطلب ثابت و توخالی روند زیرا این چهره به چهره مصاحبه در ترکیب معمولا آشکار ترین.

“معمولا شما به نوعی به آنها را می دانیم بهتر و کشف کردن آنچه باعث می شود آنها را تیک و چه چیزی برای آنها مهم است” گفت: Benning. “این (زوم) است یک جایگزین خوب برای قادر بودن به انجام است که در یک ترکیب. اما من هنوز هم لذت بردن از زمانی که شما می توانید بنشینید با یک بچه و شما نگاه او در چشم و او به نظر می رسد در شما و شما یک احساس خوب از آنچه که او را همه چیز در مورد.

“این سخت تر در زوم تماس گرفتن که عقب و جلو تعامل زیرا آنها در همان اتاق. آن را بیشتر کسب و کار و مانند آنها در خانه خود را, بنابراین از شخصی طرف آن را کمی بیشتر کسب و کار مانند.”

اضافه کاری — ونکوور باقی مانده در مرکز شهر در نظر همراه با لاس وگاس, ادمونتون, Columbus, تورنتو دالاس, مینه سوتا, Pittsburgh, شیکاگو و لس آنجلس برای دو سایت به میزبان 12 تیم در کنفرانس playdowns. لاس وگاس و کلمبوس ممکن است مورد علاقه به خاطر کانادا بهداشت فرمان است که بازیکنان از بازگشت از خارج از کشور نیاز به خود منزوی اضافی 14 روز.

bkuzma@postmedia.com

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>