بن Kuzma: Canucks را برتر حمایت hub پیشنهاد اما مسیر به بازی روی حیله و تزویر است

کناکز’ پیشنهاد به یکی از چهار میزبان هاب برای از سرگیری بازی است که به شدت پشتیبانی شده توسط B. C. برتر جان هرگن

دلار و حس.

NHL است مجادله با کسانی که تفرقه مفاهیم در برنامه ریزی برای مجلس خود را “متوقف” فصل در میان محدودیت های رمان coronavirus بیماری همه گیر.

رشد وزوز بهداشت و درمان است در واقع ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن مگا میلیون ها ثروت از دست رفته.

باقی مانده از فصل به طور منظم می تواند اوراق را به نفع 24-تیم بازی-در شروع مسابقات در ماه جولای به تاج قهرمان جام استنلی. NHL آماده شد به از دست دادن US$1 میلیارد و اگر بقیه فصل لغو شد و می تواند جبران یک سوم از مالی روده-پانچ با برگزاری برگشتی.

کاهش برنامه می تواند کمک به محدود کردن امکان گسترش COVID-19. آن را نمی خواهد نیروی تیم با هیچ شانسی برای پیشبرد به بعد از فصل به منزوی برای ماه در یک هتل. و کاهش تعداد بازیکنان و هتل زمان حداقل یک ماه خواهد بود یک مزیت.

این اثر trickle-down می تواند به نفع ونکوور در آن تقلا از جنگ با ادمونتون به یکی از چهار میزبان هاب برای از سرگیری بازی.

کناکز’ پیشنهاد به شدت پشتیبانی شده توسط B. C. برتر جان هرگن. در نامه ای به NHL کمیسر گری Bettman او دفاع و پشتیبانی ونکوور به عنوان “مکان ایده آل” به دلیل غنی هاکی میزبانی تاریخ است که شامل بازی های المپیک زمستانی 2010 و دو جهان Junior هاکی قهرمانی حوادث.

وی افزود: این استان است “در میان چند قضایی در شمال امریکا که در آن یک طرح پایبند به دستورات بهداشتی و ارائه می دهد راحت و امن و محیط زیست است.”

با B. C. راه اندازی مجدد طرح شامل افتتاح هتل ها در ماه ژوئن آن را تنها در خدمت به تقویت ونکوور پیشنهاد. این شهر دارای حداقل یک دوجین هتل پنج ستاره در مرکز شهر هسته که از ویژگی های از 377 به 733 اتاق و در داخل راه رفتن فاصله از Canucks’ خانه آرنا.

قوی میزبانی زیرساخت ها شامل تلویزیون-آماده راجرز آرنا, اقیانوس آرام, Coliseum, UBC این Abbotsford مرکز و لنگلی حوادث مرکز نیز با معیار برای بازی ها و شیوه های متعدد locker-اتاق ورزشگاه پزشکی مرکز درمان و حمل و نقل.

“حمایت از دولت استانی و شهرستان فوق العاده بوده است و آنها فقط شروع به پریدن کرد و درست در” Canucks افسر ارشد عامل ترنت کارول گفت: پنج شنبه. “ما در گفت و گو با آنها را با همه چیز است که رفتن در در این صنعت است. به وضوح از حمایت فوق العاده است.”

نیز وجود دارد یک جزء درآمد با اجاره عرصه و پذیرایی و امکانات برای صدها نفر از بازیکنان را برای ماه می باشد.

“برای من, آن را در مورد درآمد” اضافه شده کارول. “این برای اقتصاد و جامعه و حتی بزرگتر از پول است. در حال حاضر همه چیزی نیاز دارد و همه ما در حال جستجو برای چیزی است که می تواند ما را احساس بهتر است.”

اگر باقی مانده از فصل به طور منظم است اوراق را Canucks را شش خانه بازی لغو شده و باعث یک مکانیسم که در آن فصل دارندگان بلیط و تک بازی خریداران جبران می شود. فصل دارندگان بلیط می توانید با اعتباری بیش از سمت چپ بر اساس بازی بازی نیست و انتقال آن به سال بعد در حالی که تک-بلیط خریداران خواهد بود مسترد.

“ما در حال نزدیک شدن به رفتن به فصل ما-بلیط اعضا و تک بازی خریداران و ارائه آنها را با جهت روشن و گام های بعدی را برای آنها گفت:” کارول. “در اوایل هفته آینده ما امیدواریم که به بیرون رفتن برای همه و واقعا روشن با مردمی است.”

آنچه روشن نیست این است که فصل آینده شروع خواهد شد و چگونه به بازار 2020-21.

یک COVID-19 واکسن ممکن است در محل برای 12 تا 18 ماه و هیچ تضمینی وجود ندارد از زمانی که گسترده آزمایش با نتایج سریع و توسعه گله ایمنی کافی اعداد تبدیل شدن به سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از گسترش ویروس — اتفاق خواهد افتاد.

در روز پنج شنبه, B. C. مقامات بهداشتی گزارش 33 جدید تست مثبت در موارد قبلی 24 ساعت به کل استانی به 2,288 COVID-19 موارد از جمله 865 در ونکوور ساحل سلامت باشند. شده اند وجود دارد دو مرگ و میر بیشتر برای افزایش این تعداد به 126 در حالی که 76 بیماران در بیمارستان از جمله 26 در بخش مراقبت های ویژه. در مجموع 1,512 بهبود از ویروس.

استان باقی مانده در فاز 1 COVID-19 فاصله پروتکل ها و فاز 2 اجرا خواهد شد پس از تعطیلات آخر هفته طولانی در آوریل 19. برای Canucks بعدی برنامه ریزی شده گام این است که بازیکنان بازگشت به آموزش در عرصه اواسط ممکن است که تاریخ می تواند تمدید شود.

عامل در زمان و پروتکل های اضافی 14-روز خود انزوا دوره برای بازیکنان در بازگشت از خارج از کانادا یک هفته دو اردوگاه آموزشی نمی خواهد از اینجا شروع تا اواسط ماه ژوئن و پس از آن نمایشگاه بازی های.

“بر اساس آنچه که در دنیا ما را به جهت ما از دولت استانی با ما, سلامت” هشدار داد کارول. “این یک اولویت برای ما است. ما در حال برنامه ریزی کردن تعدادی از حالات مختلف چون فکر نمی کنم هر کسی می داند دقیقا همان زمان و یا هر چیز دیگری. ما منتظر جهت روشن و آن را که ساده است.

“بسیاری از قطعات در حال حرکت به آنچه اتفاق می افتد. چگونه می تواند ما را در اجرای آن ؟ چه آن معنا به سازمان ما و چه نوع حمایت ما نیاز دارد که با مالی و عملیاتی مفاهیم ؟

“شما نمی توانید بازی را یک یا دو سناریو. شما باید به یک مقدار زیادی از آنجا که هیچ کتاب در این یکی. آن را فوق العاده به چالش کشیدن.”

bkuzma@postmedia.com

Twitter.com/benkuzma

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>