توله خرس نجات پس از ترکیب برداشت ذرت در شمال غربی ایالت مینه سوتا جان مادر خود را

این rehabilitator, “وحشی و آزاد” با هدف اطمینان “است که هر حیوانی است که فرصتی برای بازگشت به آزادی در وحشی” اگر ممکن است غیر انتفاعی ایالات وب سایت.

با توجه به جرمی Woinarowicz حفاظت افسر برای وزارت منابع طبیعی مینه سوتا در تیف ریور فالز, افشانده ساخته شده بود دن در بیمارستان بود که سمت چپ ایستاده پس از باران های سنگین در پاییز گذشته مانع محصول از برداشت. Strandquist 60 مایلی شمال شرقی چنگال بزرگ.

ترکیب آمار خرس بعد از ظهر شنبه و افشانده شدن فرار کردن منجر کشاورز به فرض آن خوب بود Woinarowicz گفت.

“همه تلاش خود را برای دریافت کردن ذرت در حال حاضر زمانی که زمین هنوز هم یخ زده” Woinarowicz گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“بیش از احتمال آن پایدار برخی از نوع داخلی آسیب, اما آن را رفت و برگشت به دقیقا همان جایی که آن را به حال شده است denning در cornfield.”

یکشنبه, Marshall County Sheriff بخش تماس رو در مورد کشته شدن این خرس. هنگامی که یک معاون وارد خرس نمی تواند ایستاده و به سختی می تواند حرکت خود را سر Woinarowicz گفت.

“او فرض آن مجروح شد به نقطه آن را نمی خواهید به قادر به موبایل و بنابراین او تصمیم” شلیک به خرس Woinarowicz گفت.

که زمانی که معاون متوجه دو توله و تماس Woinarowicz و DNR حفاظت افسر تونی Elwell همچنین از تیف ریور فالز. توله های نر و ماده هر وزن حدود 6 پوند و در شکل خوب Woinarowicz گفت.

“آنها زیبا-درباره اندازه حیوانات گرنجر” او گفت:. “درست مثل یک زندگی خرس عروسکی اما با بسیار کمی تیز چنگال.”

لاشه مرده افشانده شد در سمت چپ در محل اما حفاظت افسران گرفت و دو توله به DNR منطقه حیات وحش در تیف ریور فالز, که در آن داگ Franke منطقه حیات وحش, مدیر برنامه های ساخته شده برای قرار ملاقات گذاشتن در هکنساک, Minn., با کارکنان از وحشی و رایگان.

Franke تحویل توله بعد از ظهر یکشنبه به یک وحشی و داوطلب, که پس از آن در زمان توله به تسهیلات در پادگان. این تنها تسهیلات در مینه سوتا مجوز برای بازسازی توله خرس Franke گفت.

“آنها انجام داده ایم این سال های بسیاری است. آنها باید راهی برای بازسازی حیوانات با حداقل تماس با انسان,” Franke گفت. “هدف این است که برای همیشه آنها را به حداقل رساند عادت به انسان و سپس آنها overwintered.”

خرس منتشر خواهد شد بازگشت به طبیعت در اواخر زمستان یا اوایل بهار آینده نامعلومی در محل Franke گفت.

“واقعا وجود دارد هیچ راه خوب برای انجام آن است.” “انتشار خرس در طول تابستان یا پاییز) است که همیشه مشکل است زیرا مردان بالغ و یا هر فیلم خرس در تلاش برای جذب به یک منطقه جدید می توان آن را دشوار برای این حیوانات برای یافتن غذا و ادغام یکی دیگر از خرس جمعیت بدون داشتن مشکلات.

“آنها در بر داشت که در اواخر زمستان انتشار بسیار موثر تر برای حیوانات است.”

به عنوان کشاورزان با ایستاده ذرت تقلا در این بهار به برداشت محصولات خود DNR کارکنان ترغیب آنها به در مواظب برای خرس است که هنوز هم ممکن است hibernating در میان ردیف. شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از کشاورزان ترکیب ذرت و مواجهه با hibernating خرس.

“این است که یک سوم من شنیده ام از این سال” Woinarowicz گفت. “من صحبت به دیگر کشاورزان در این منطقه که در حال برداشت محصول خود را ذرت و ناگهان یک خرس را سینه از ذرت درست در مقابل خود را هدر.”

اگر آب و هوا و شرایط زمین اجازه, انتظار تا پایان ماه مارس به برداشت ایستاده ذرت را hibernating خرس به خصوص کسانی که با توله فرصت بهتری برای ترک لانه سایت بدون اینکه آشفته Franke گفت.

“بعد از آن شما می توانید بروید بهتر است ما,” او گفت:.

براد Dokken گزارش در خارج از منزل. او را در (701) 780-1148, (800) 477-6572 ext. 1148 و یا ارسال ایمیل به bdokken@gfherald.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>