B. C. شیرها مثل بقیه لامپ کم مصرف و حفاری های عمیق دیجیتال داده ها برای تعیین پیش نویس استعداد


B. C. شیرها نگاه کنید به اضافه کردن به دفاعی سمت توپ و شرق کارولینای linebacker اردن ویلیامز می تواند یک بازیکن آنها هدف به عنوان ورزشی LB خود را دیده است پیش نویس ارزش موشک وار رفتن. گرگ تامپسون/آیکون Sportswire via Getty Images

ازمایش اردوگاه و تیم تمرینات را لغو ساخت در فرد بازیکن ارزیابی غیر ممکن است به عنوان روز پنج شنبه در این قرعه کشی.

نرم و صاف کردن قرقره برجسته و دانه دانه بازی فیلم نمی تواند جایگزین یک فرد ارزیابی درست مثل یک ویدیو یوتیوب و یا Woodstock نمی تواند تصرف ناله از جیمی هندریکس را ریش ریش شدن اعوجاج صدا.

“اگر شما را دیدم یک کنسرت حاضر در مقابل یک کنسرت زنده و در شخص من فکر می کنم ما همه موافق شما می خواهم و نه در استودیو مخاطبان گفت:” B. C. شیرها مدیر کل اد Hervey. “همان چیزی که با وقتی که می آید به بررسی این بازیکن. من فکر می کنم ما همه می خواهم به توافق برسند که ما ترجیح می دهند برای دیدن 40 yard dash زنده, دیدن طرف به سمت جنبش زنده, دیدن همه measurables — پرس سینه عمودی پرش تعامل با مردم است. (فیلم) یک جایگزین اما نه دقیق جایگزین.”

اما COVID-19 همه گیر به این معنی که همه بسیاری از کانادایی فوتبال تیم های لیگ برتر باید به عنوان آنها سعی می کنند برای ارزیابی استعداد ساخت تا پنجشنبه لامپ کم مصرف پیش نویس است. لیگ لغو تمام آن در انتظار ترکیبی در ماه مارس به این معنی که بسیاری از بازیکنان که در حال حاضر پرواز در زیر رادار به صورت سالانه پیش نویس کانادایی در کانادا دانشگاه ها به علاوه کسانی که بازی در NCAA مدارس خود را ببینید pro امید nosedive به فراموشی.

“ما موجودات عادت” گفت: Hervey. “ما تا به دیدن استفاده می شود بازیکنان در ترکیب و یا در یک نرم افزار روز, راه رفتن و صحبت کردن به آنها و دیدن آنها در حرکت زندگی می کنند. و در برخی از این موارد با چشم انداز است که ما (شناسایی) و نه هر کس یک شانس به آنها را ببینید. ما لازم نیست که لوکس از آنچه ما تا به حال در گذشته است.

“پس آن نهفته است یک بیت از یک چالش اما باز هم این زمان هیجان انگیز است چرا که هر کس آن را انجام دهد.”

شیرها را انتخاب کنید در هر یک از سه دور اول — شماره 3 12 و 23 — دو پنجم (40, 43) و هفتم (58) و هشتم (67) دور است. کلگری (برای اولین بار) و تورنتو (دوم) و ادمونتون (چهارم) و همیلتون (پنجم) دور از پنج میدارد.

با سفر محدود توسط coronavirus از جمله ایالات متحده سفر بودن به شدت محدود با مرز مستند ازمایش اردوگاه ها و تمرینات تیم نیز لغو ساخت هر فرد بازیکن ارزیابی غیر ممکن است.


در برخی از این موارد با چشم انداز است که ما (شناسایی) و نه هر کس یک شانس به آنها را ببینید’ می گوید شیرها GM اد Hervey. “ما لازم نیست که لوکس از آنچه ما تا به حال در گذشته است. پس آن نهفته است یک بیت از یک چالش اما باز هم این زمان هیجان انگیز است چرا که هر کس آن را انجام دهد.’

Jason Payne / فایل های PNG

وجود خواهد داشت و حداکثر 73 بازیکنان پیش نویس این سال از یک استخر در حدود 600 بازیکنان واجد شرایط. در سه سال گذشته حدود 25 درصد از حدود 100 بازیکن که با حضور یک لامپ کم مصرف ترکیب شد پیش نویس توسط CFL تیم است.

با وجود این مسائل همیشه سرد Hervey شد unfazed با چالش روبرو از او سراغ بخش. دوباره امضای Sergio Castillo از XFL تنها حرکت ساخته شده در ماه گذشته, به عنوان او احساس اعتماد به نفس در بدن از کار انجام شده در رایگان آژانس و قرارداد با پسوند.

“ما قادر به دریافت تعداد زیادی از بچه ها قبل از امضا به رایگان-آژانس دوره و برخی از بچه های جوان ما است که ما تا به حال چشم ما از فصل گذشته است.” “ما همچنین قادر به دریافت از طریق آژانس رایگان بدون وقفه و پیدا کردن برخی از بازیکنان کهنه و بازیکنان است که ما احساس می کنیم می تواند به ما کمک کند. بنابراین تا آنجا که به ما مربوط می شود ما احساس ما تا به حال به اندازه کافی از ما فهرستی از آمدن و ترکیبی از آن دسته از چیزهای دیگر به فهرستی که ما احساس می کنیم که ما می توانیم به اردوگاه های آموزشی با — هر زمان که آغاز می شود.”

Hervey هیچ راز که شیرها خواهد بود به دنبال آدرس دفاعی طرف توپ در پیش نویس اما متعادل است که با کیفیت از بازیکنان در دسترس زمانی که آنها را انتخاب کنید که چگونه آنها خود را متناسب تهاجمی و دفاعی طرح و عمق خود را در موقعیت های خاص.

اما Leos نمی شود ترس به پیش نویس یک بازیکن که مورد نیاز توسعه و یا ممکن است فورا در دسترس — سلام NFL امیدوار — زمانی که آنها در ساعت پنج شنبه.

در سال گذشته شیرها نمی انتخاب کنید تا دور سوم اما هنوز هم در بر داشت جامد همکاران مانند Jamel Lyles, Hakeem جانسون نوح رابینسون و newsotw. به دنبال بازگشت کمی بیشتر شده اند وجود دارد بیشتر گالری کشف در مرحله دوم پیش نویس است.

هنوز هم این سال را تست کنید سراغ کارکنان توانایی نه فقط برای پیدا کردن بازیکنان با کیفیت اما آنهایی که متناسب با آنچه که باشگاه در تلاش است تا انجام دهد.

“ما نیاز به همه در همان صفحه — کارکنان مربیگری سراغ بخش — تا آنجا که در آن بازیکنان مناسب” گفت: Hervey. “و از همه مهمتر وجود دارد به ثبات در آنچه که ما در حال پرسیدن (بازیکنان) برای انجام بازی-و حکیم است. گاهی اوقات اگر یک تفاوت وجود دارد و در فلسفه از سال به سال و … یک بازیکن متناسب با یک سال و پس از آن در سال آینده آنها را کاملا مناسب. شما گرفتار گاهی اوقات.

“بنابراین من فکر می کنم این برای ما مهم است تا اطمینان حاصل شود که ما به خودمان بهترین شانس را در تهیه بهترین بازیکنان است که توانایی و تطبیق پذیری به بازی در چندین طرح که آیا جرم یا دفاع. و هنگامی که ما این لیست آماده شده و ما همه در همان صفحه و سپس بدون در نظر گرفتن که شما را انتخاب کنید, ما احساس خوبی در مورد آن بازیکن.”

jadams@postmedia.com

twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>