دور از همینطور نوه ها از خانواده لیکرز جدید پیدا تحصیل در NBA ‘حباب’

دریاچه BUENA VISTA, Fla. >> در اکثر صبح Kentavious کالدول-پاپ بیدار برای پیدا کردن یک تماس از دست رفته.

ممکن است آن را از همسر یا یکی از فرزندان خود را. هر کس آن است که او تلاش می کند به تماس با آنها را در یک بازه زمانی منطقی — کمی سختتر به انجام این روزها سه بار مناطق از هم جدا.

“هر روز ما سعی می کنیم به صحبت در FaceTime سعی کنید به صحبت کردن بعد از تمرین و چیزهای شبیه به آن در طول روز” کالدول-پاپ گفت. “سعی کنید به ماندن در تماس با ما به عنوان آنجا که ممکن است.”

از بسیاری از چیزهایی NBA بازیکنان و کارکنان می گم این روز در دیزنی جهان, حباب, یکی از شایع ترین چالش های ذکر شده است دور شدن از خانواده است. این درست است که یک هفته پس از لیکرز پرواز کرد اما در حال حاضر آنها اقدام به راه اندازی روال با FaceTime و تماس های مکرر به ماندن در تماس با خانواده هایی که نمی شود به احتمال زیاد برای پیوستن به آنها را برای حداقل یک ماه.

فرانک وگل گفت: برای او و خود را از کارکنان و خانواده می تواند در خدمت به عنوان یک گریز از کار. از بین بردن کسانی که مردم را از حضور فیزیکی می تواند گریتینگ و مربیان حفر کردن به طور کامل به بسکتبال و بدون استراحت.

“این دشوار است زیرا شما نمی توانید فقط به خانه و صرف زمان با آنها,” او گفت:. “من شخصا من خیلی با تکیه به شدت در FaceTime. کامل نیست اما من صرف مقدار زیادی از شب من اساسا در همان اتاق به عنوان همسر و دختران من در FaceTime با داشتن شام با هم و فقط لذت بردن از هر شرکت دیگر. این قطعه مهم به تلاش برای بدست آوردن دور.”

نیست که می گویند که لیکرز نیست تنظیم به حباب حرفه: در تیم اول-روز وگل و الکس کاروسو گفت: آنها بازی گلف یکی از فعالیت های در فضای باز مجاز در دیزنی پردیس. کاروسو به نام دیزنی پردیس “حرفه ای تابستان اردوگاه.”

کمک کرده است که باند هم تیمی های جدید خود به این گروه کاروسو گفت. گلف خود را در کادر جمعه شامل دستیار مربی مایک Penberthy و علاوه اخیر J. R. Smith.

“او واقعا خوب گلف باز بیش از حد پس از آن بسیاری از سرگرم کننده برای دیدن او در عمل” کاروسو گفت. “او یک هم تیمی طریق هفته اول از اینکه یک هم تیمی و یا آن شده است و او را فقط به آوردن مقدار زیادی از انرژی و بسیاری از شادی را به بازی.”

دیگران گفته اند که آنها در حال اقامت در اتاق خود را. در طول وقفه کالدول-پاپ گفت: او کهنه در وزن و ثابت چرخه تمرینات در بین کمک به پسرش قدیمی ترین مشق شب. در حالی که او نتواند خانواده اش او خرج می کند و خود را به تازگی به دست آورد زمان رایگان بازی بازی های ویدئویی و تماشای نشان می دهد.

“حباب خوب بوده در واقع,” او گفت:. “من نه شاکی. مسائل ما در اینجا فقط سرما در اتاق ما است که مسائل ما در خانه انجام دهید.”

هنوز فرد شرایط و عدم توانایی پرسه زدن رایگان فراتر از پردیس مرزها ایجاد یک بیت از تنش ذاتی است که نیاز به یک روز مرخصی در حال حاضر و پس از آن. حتی اگر لیکرز باید آمار بر نیاز به بازگشت به بسکتبال شکل آنها نیاز به سرعت خود را در مورد آنها می تواند در محل به صورت سه به علاوه ماه.

“من فکر می کنم این مهم است به ذهنی گام از آن دور و دوباره با شارژ باتری پس به صحبت می کنند بعد از یک روز خاموش,” Vogel گفت.

کاروسو می پوشند ‘Black Lives Matter’ در نیوجرسی

اما یکی Laker در زمان فهرست سیاه است اما کسی که تصمیم گرفته است او را اتخاذ شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

الکس کاروسو در سال سوم خود را در این سازمان اعلام کرد در روز سه شنبه بود که او تصمیم گرفت که خود را به عنوان عدالت اجتماعی پیام نمایش داده می شود در پشت پیراهن خود را زمانی که راه اندازی مجدد آغاز و در 30 جولای. جنبش آغاز شد که به عنوان یک واکنش به خشونت پلیس علیه سیاه مردم به دست آورده بیشتر جریان اصلی شهرت و پذیرش در پی قتل جورج فلوید.

کاروسو گسترش در استدلال خود را در تماس به رسانه ها روز چهارشنبه گفت که او آرزو او علنا به حمایت از جنبش پیش از آن.

“من فکر کردم در مورد افرادی که نگاه کردن به من مردم که من دیده بان بازی و افرادی که به من بگویید که در Instagram و توییتر و وقتی که من آنها را در نقاط تصادفی در لا و بازگشت به خانه است که آنها نگاه کردن به من است و من الهام بخش آنها و چگونه من و بعد فورا رفت واز به جایی که من هستم و چقدر سخت من بازی و راه من بازی بسیاری از کسانی که همه چیز فقط به آن رفت” او گفت:. “و سپس سیاه زندگی مهم به نظر می رسید به چیزی که فقط یک وتر با من زده و من فکر کردم می تواند بیشتر موثر.”

کاروسو است گفت: قبل از او حمایت خود را سیاه و سفید هم تیمی و تعهد خود را به عدالت اجتماعی و بسیاری از آنها صحبت شده است و نشان علنی در مورد مسائل مربوط به آنها ،

“من فکر می کنم این دوره قرنطینه شده است یک مقدار خوبی از زمان برای من به نوعی منعکس کننده و انجام برخی از تفکر و رسیدن به پایین که من به عنوان یک فرد و آنچه من در تلاش برای در مورد,” او گفت:. “و من فکر می کنم این یک راه خوب برای نشان دادن آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>