گزارش کالبد شکافی: خلبان در کوبه برایانت سقوط کرده بود بدون الکل یا مواد مخدر

لس آنجلس — خلبان پرواز کوبه برایانت و هفت نفر دیگر به جوانان بسکتبال مسابقات در خارج از لس آنجلس نیست که الکل یا مواد مخدر در سیستم و پایدار بلافاصله صدمات کشنده هنگامی که هلیکوپتر خود را ناودان به دامنه کوه با توجه به کالبد شکافی جمعه منتشر شد.

به گزارش لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی ارائه بالينی اما صاف و پوست کنده نگاه چقدر وحشیانه, تصادف شد, توصیف شکسته استخوان های بدن تجزیه قطعات و بوی سوخت در آنچه باقی مانده است از لباس های که سوخته.

علل مرگ برایانت او 13 ساله دختر سکس خلبان, Ara Zobayan و دیگران بودند ترومای بلانت.

این گزارش در برایانت (آرکانزاس) نشان داد که تنها مواد مخدر در سیستم متیل فنیدیت است که فروخته شده تحت نام تجاری ریتالین و مورد استفاده در درمان اختلال بیش فعالی کمبود توجه و حمله خواب.

برایانت به رهبری بود به دختر خود مسابقات در Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس در صبح روز ژانویه ، 26. وجود دارد که آنها پرواز به مه. Zobayan صعود به شدت به سعی کنید به بالاتر از ابرها تبدیل به چپ و سقوط را به یک دامنه است.

مقامات فدرال هنوز در حال بررسی این حادثه است.

نیز کشته شدند Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli همسرش, کری و دختر خود را الهام; Christina Mauser کرد برایانت مربی دختر خود تیم بسکتبال; و سارا چستر و دخترش Payton. الهام و Payton شد Gianna را هم تیمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>