بازداشت سن Gorgonio عبور رانندگان بیشتر مست, CHP می گوید

افراد دستگیر شده برای رانندگی تحت تاثیر طول coronavirus همه گیر در سن Gorgonio تصویب منطقه بیشتر مست در مقایسه با همین زمان در سال گذشته گشت بزرگراه کالیفرنیا می گوید.

و ایالتی وجود داشته است بلیط های بیشتر دست به کسانی که ترک خوردگی 100 مایل در ساعت ،

CHP و Caltrans مقامات در شهرستان ریورساید می خواهید رانندگان به کم کردن سرعت و رانندگی هوشیار. با مردم کمتر در جاده ها و باز خطوط آنها گفت: سرعت افزایش یافته است بیش از دو ماه گذشته.

ماموران با CHP ایستگاه در سن Gorgonio تصویب فرمانده Mike Alvarez گفت که بازداشت های بیشتر برای رانندگی تحت تاثیر و کسانی که کشیده بودند نشان بالاتر از میانگین خود را به خون الکل (BAC).

او گفت: متوسط بس اخیر دستگیری DUI در منطقه در حال حاضر دو برابر حد قانونی 0.08.

“ما تا به حال 133 دستگیری DUI” از آنجا که دولت stay-در-خانه سفارش به اثر رفت در اواسط ماه مارس آلوارز گفت.

“در 2019 در سه ماهه اول میانگین بس بود 0.14” این فرمانده گفت. “در حال حاضر در طول سه ماهه اول سال 2020 ما شاهد یک چشم انداز مثبت به 0.16.”

ایالت در ماه آوریل CHP مقامات می گویند آنها نوشت: 87 درصد بیشتر بلیط برای کسانی که بیش از 100 مایل در ساعت است.

آلوارز گفت: معاونان او در سن Gorgonio صادر 44 بلیط به چنین مجرم از اقامت در خانه سفارش صادر شد.

افسر مت Napier, CHP گفت افزایش سرعت ساخته شده است که شرایط بزرگراه خطرناک تر از زمانی که ترافیک سنگین تر رانندگان مجبور به نگه داشتن یک کندتر.

“بیایید می گویند در حال حاضر شما باید 40 مایل در ساعت تفاوت بین کسی که رفتن را از 100 مایل در ساعت و کسی که رانندگی کاهش ساخت و ساز-منطقه محدود کردن سرعت” او گفت:. “تفاوت در این است که آن را برای رفتن به یک مقدار بیشتر فاجعه بار سقوط است.”

مقامات گفت: آنها همچنین نگران کارگران ساختمانی و رانندگان کامیون یدک کش هنوز هم در بسیاری از منطقه بزرگراه ها مشغول به کار در این بیماری همه گیر.

بن J. Benoit, یک عضو شورای شهر در ویلدومار که نشسته در کنار رودخانه شهرستان حمل و نقل کمیسیون توصیف یک حادثه در آوریل هنگامی که یک راننده رفتن از 100 مایل در ساعت وارد یک منطقه تنها برای کارگران ساختمانی برای بیان خطوط پروژه من-15 اتوبان.

راننده گفت: “به دقت از دست رفته ما کارگران است.”

اضافی CHP افسر اختصاص داده بود به منطقه ساخت و ساز و Benoit گفت: بیشتر رانندگان در حال حاضر به اطاعت از حد مجاز سرعت.

حمایت کارگران ساختمانی است – مانند موانع بتن – نمی توانید مسئولیت رسیدگی به سرعت دیوانه.

“کسانی که (K ریل) طراحی شده برای جلوگیری از تاثیر یک وسیله نقلیه رفتن محدودیت سرعت 100 مایل در ساعت” نپر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>