فرمانده ارتش برای تحمل صفر در برابر CFVs نفوذ مناقصه

Army chief Gen Manoj Mukund Naravane during visit to a forward area of Jammu on Monday.
فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane در طول سفر خود به جلو در منطقه جامو در روز دوشنبه.

*هواپیماهای بدون سرنشین می فرستد پلیس به tizzy
‘نیروهای قادر به خنثی کردن هر گونه حادثه ناگوار’

Sanjeev Pargal

جامو جولای 13: فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane امروز برای تحمل صفر در برابر نقض آتش بس توسط ارتش پاکستان و نفوذ تلاش های شبه نظامیان در خط کنترل (LoC) به عنوان او به بررسی وضعیت امنیتی و آمادگی عملیاتی نیروهای نظامی در امتداد مرزهای طول سفر خود به جامو و پتهنکت.
رئیس ستاد ارتش بازدید به جلو مناطق تحت صلاحیت این دادگاه ها از غرب فرمان و یول اردوگاه بر اساس 9 سپاه یعنی جامو سامبا و کتهوا مناطق در منطقه جامو و پتهنکت منطقه در پنجاب.
فرمانده ارتش بیانیه از تحمل صفر در برابر نقض آتش بس و نفوذ مناقصه توسط داعش غارتی که توسط نیروهای پاکستانی در LoC میان می آید به طور منظم و توپخانه و شلیک توسط پاکستان در دو مرز ولسوالی Poonch و Rajouri در منطقه جامو و Baramulla و Kupwara در کشمیر.
همه از جمله تلاش شده است خنثی ارتش.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

وی با بیان اعتماد به نفس در ارتش هند قابلیت برای خنثی کردن هر گونه حادثه ناگوار از سوی دشمنان این کشور و رسیدگی به هر گونه وضعیت.
ژنرال Naravane برجسته است که تمام آژانس های خدمات و دولت با هم همکاری بی وقفه و ادامه خواهد داد به انجام همان به شکست نابکار طراحی جنگ نیابتی بودن سوخت توسط دشمنان ما.
او بازدید به جلو در مناطق جامو و پتهنکت که بخشی از مرز بین المللی که در آن BSF در خط مقدم و بررسی وضعیت حاکم با فرماندهان ارتش همراه او.
چند روز پشت BSF کشته شده در پاکستان هواپیماهای بدون سرنشین که در آن سلاح های پیچیده بودند که قاچاق برای شبه نظامیان در کشمیر از سراسر مرز.
رئیس ستاد ارتش بود اینجا دریافت توسط Lt Gen R P Singh, General افسر فرمانده ارشد غربی فرمان Lt Gen Upendra Dwivedi, GOC Rising Star سپاه Maj Gen V B Nair GOC ببر بخش و هوا ناخدا A S Pathania هوا افسر فرمانده (AOC) نیروی هوایی ایستگاه جامو.
ژنرال Naravane شد جریان توسط Lt Gen Dwivedi در عملیاتی آمادگی ارتقای امنیت زیرساخت ها و امنیت داخلی مهم است.
فرمانده ارتش همراه با GOC ببر, بخش, بررسی, آمادگی عملیاتی در این مناطق به جلو.
او با تعامل زمینه شکل گیری فرماندهان و سربازان بر روی زمین در طول سفر است.
ژنرال Naravane همچنین بازدید از جلو مناطق Gurj تقسیم شد و جریان توسط Maj Gen Y P Khanduri, GOC از بخش.
فرمانده ارتش خطاب به همه صفوف غربی فرمان از طریق ویدئو کنفرانس و ستایش روحیه سربازان.
وی همچنین با تقدیر از تلاش های همه تشکل های غربی فرمان در مبارزه با COVID-19 همه گیر با حمایت مداوم ‘Op Namaste’.
در همین حال پلیس امروز در اینجا رفت و به tizzy پس از یک هواپیمای بدون سرنشین پیدا شد رها شده در یک روستا در حومه شهر.
هواپیماهای بدون سرنشین در ابتدا معتقد بود که از پاکستان از طریق مرز بین المللی (IB) اما پس از آن تحقیقات نشان داد که آن را متعلق به ارتش هند و مبتنی پس از آن باتری تخلیه شده و طی روال ورزش.
پلیس, پارتی, بهبود هواپیماهای بدون سرنشین از ایجاد کرد Boothai Chak در صلاحیت پلیس پست Phallian مندل در نزدیکی Satwari پس از گرفتن اطلاعات از مردم محلی در اطراف 11.30 هستم.
افسران ارشد با عجله به صحنه در گرفتن اطلاعات به عنوان اعتقاد بر این بود که هواپیماهای بدون سرنشین آمده بود از پاکستان است که ساخت تکرار تلاش برای قاچاق سلاح و مواد مخدر از جمله اشیاء پرواز.
اما آن را به نور آمد که هواپیماهای بدون سرنشین متعلق به ارتش هند و تا به حال انحراف از مسیر خود را طی روال ورزش پس از آن باتری رو تخلیه کردن به عنوان یک نتیجه از آن کاهش یافت و در روستای گفتند.
در ژوئن 20, مرز, نیروی امنیتی کشته شده hexacopter هواپیماهای بدون سرنشین با حمل بار از پنج و نیم کیلوگرم از جمله پیچیده شده M4 نیمه اتوماتیک تفنگ لوله کوتاه سبک و هفت نارنجک در روستای Rathua در مجاورت پاسگاه مرزی Pansar در کتهوا منطقه.
پس-از-آن-نوع حادثه نیروهای امنیتی و پلیس در آماده باش هستند همراه IB و LoC به خنثی کردن هر گونه تلاش پاکستان برای قاچاق سلاح و مواد مخدر از طریق هواپیماهای بدون سرنشین به جامو و کشمیر.

مقاله قبلیCRPF مرد 3 نفر دیگر بمیرم از تاج

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>