فرشتگان باز کردن امکانات برای محدود تمرینات, ‘ترجیح می دهم به نگه بهار دوم آموزش در آناهایم

فرشتگان را باز کرد فرشته ورزشگاه و خود را جزئی لیگ تسهیلات در تمپه, Ariz., برای محدود تمرینات برای بازیکنان در 40-مرد فهرستی مدیر کل بیلی Eppler روز دوشنبه گفت:.

Eppler نیز گفت: این تیم خواهد “ترجیح می دهم” برای برگزاری رسمی تمرینات در آناهایم به جای آریزونا در صورتی که تیم ها پاک شده برای شروع به طور رسمی در حال آماده شدن برای کوتاه فصل است. تحت این طرح در حال حاضر هر باشگاه می تواند انتخاب این سایت از آن تمرینات در یک مختصر دوم “بهار” آموزش.

در این لحظه با لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان Assn. هنوز مذاکره شرایط از بازگشت به میدان فرشتگان در میان تعداد انگشت شماری از تیم ها به تدریج بازگشایی بیس بال امکانات.

فرشتگان به اجازه می دهد بازیکن برای کار کردن در این زمینه و یا در داخل سالن و امکانات در آناهایم و تمپه ارائه شده آنها در گروه های چهار یا کمتر.

حداقل شش تیم دیگر — آریزونا دایاموند بکس, Houston Astros Miami Marlins, New York Yankees, St. Louis Cardinals و Tampa Bay Rays — افتتاح بیس بال امکانات در هفته گذشته. Seattle Mariners در حال برنامه ریزی برای باز کردن خود بهار مرکز آموزش در روز سه شنبه.

داجرز’ امکانات در ورزشگاه طفره زن و در گلندیل, Ariz., باز تنها برای بازیکنان آسیب دیده به نوتوانی اما نه برای سلامت بازیکنان برای شرکت در بازی بیس بال, تمرینات, یک باشگاه, سخنگوی گفت.

باز کردن امکانات نشانه یک گام کوچک به سمت از سرگیری این ورزش با صاحبان و بازیکنان در حال حاضر در حال مذاکره مالی و سلامت ملاحظات مورد نیاز برای خروج از coronavirus shutdown.

MLB گزارش پیشنهاد 82-برنامه بازی ابتدا در اطراف جولای 4, با بازی در پارک ها و بدون طرفداران, حداقل در ابتدا. تیم بازی همه بازی ها در درون خود تقسیم و بخش مربوطه در سایر لیگ ها.

بهار آموزش راه اندازی مجدد آغاز خواهد شد مدتی در ماه ژوئن با تیم داشتن گزینه بازگشت به فلوریدا و یا آریزونا و یا کار کردن در خانه خود را پارک.

MLB فرستاده شده به بازیکنان 67-صفحه سند ترسیم تسهیلات است که می توان برای جلوگیری از گسترش coronavirus در ورزش از جمله همه چیز را از تست مکرر به ممنوعیت تپه بازدیدکننده داشته است.

این هفته بیس بال مقامات انتظار می رود به ارائه یک پیشنهاد مالی به اتحادیه. MLB صاحبان معتقد است که بازیکنان باید قبول کمتر از خود نرم افزار دارای امتیاز کامل حقوق اگر آنها به بازی بدون درآمد حاصل از فروش بلیط. بازیکنان بر این باورند که موضوع حل و فصل شد زمانی که آنها توافق شده پرداخت می شود فقط برای بازی های انجام شده جای خود را کامل حقوق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>