فرشتگان’ خولیو تهران می گوید او یک هفته پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus

آناهایم — Julio تهران فکر می کردم او فقط به حال سرد است.

هنگامی که این علائم همچنان ادامه داشت و حتی پس از مصرف دارو او متوجه چیزی درست نیست و یک آزمون به زودی تایید آن است. فرشتگان right-hander تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus که به زودی به همسر و 4 ساله پسر.

تهران گفت در حال حاضر می دانستم که او تا به حال آزمایش مثبت زمانی که او گفت: ESPN Deportes او در انتظار نتایج آزمون.

“من سعی کردم به نگه داشتن همه چیز خصوصی به دلیل آن چیزی جدی” تهران گفت: در روز یکشنبه. “من فکر می کنم این ویروس با تمام چیزهایی که ما در حال شنیدن در اخبار و رسانه ها آن چیزی است که دشوار است برای من و من تصمیم به نگه داشتن آن را آرام. نمی توانیم از آن خارج نشده است و خانواده من هنوز در حال بهبود است.”

تهران سومین فرشتگان بازیکن را به تایید می کنند که او تا به حال آزمایش مثبت است. تهران پاتریک Sandoval و مت Thaiss تمام آزمایش مثبت در ماه ژوئن و در زمان حداقل سه هفته از زمان مثبت شدن تست برای روشن شدن پروتکل برای پیوستن به این تیم است.

تهران آزمایش مثبت چند روز قبل از او بود به گزارش ژوئیه 1. او گفت که او تا به حال تب و لرز و سردرد و او را از دست داده حس خود را از زمان.

“من بیشتر نگران گرفتن دیگر افراد در خانواده بیمار” در تهران گفت. “من می دانستم که من تا به حال این ویروس و این می تواند آمار واقعا سخت است. با همه من تا به حال مشغول به کار در آموزش و سخت من می دانستم که آن را نمی خواهد به من رسید اما من می خواستم تا مطمئن شوید که آن را نمی گذارد بقیه خانواده من است.”

تهران گفت: همسر و فرزند خود را بدون علامت بودند اما خود را پرستار بچه هم مریض شدم و تا به حال برخی از علائم مشابه به عنوان او. او گفت که او نگران پدر و مادر خود را زیرا آنها در معرض خطر هستند اما آنها باقی می ماند در یک هتل و نه ویروس.

از تهران اول تست مثبت بود که فقط چند روز قبل از شروع اردوی تهران گفت: تلاش برای حفظ تمرینات خود را به عنوان به عنوان بهترین او می تواند. او در نهایت پاک شد برای پیوستن به این تیم در روز جمعه و به او انداخت برای تبادل مربی میکی کلاوای در روز شنبه. مدیر جو Maddon گفت: Callaway تحت تاثیر قرار گرفته بود با چه نزدیک تهران است که به آماده بودن.

“من شده است من شده است در اطراف برای یک مدت طولانی و من مجروح و یک دلیل این است چون من می دانم که چگونه به مراقبت از خودم و من می دانم که چگونه به مراقبت از بازوی من” در تهران گفت. “من می گویند من یک هفته پشت امیدوارم. و هر زمان که احساس می کنم آماده, من در خارج وجود دارد کار کردن با بچه ها و انجام بهترین های ما برای رفتن به نقطه ما می خواهید به آن بروید.”

خوش بینی از هینی, رندن

اندرو هینی و آنتونی رندن که هر دو از دست رفته با جراحات جزئی آخر این هفته هر دو رود به آماده برای روز افتتاحیه در روز جمعه Maddon گفت.

هینی کرد و گفت که او احساس می کند “خوب” یک روز پس از او تصمیم گرفتند به زمین در یک intrasquad بازی به دلیل کمر سفتی.

“من احساس به عنوان سریع به عنوان ما ایجاد شد میخوام این بهار آموزش 2.0 و فصل به عنوان کوتاه به عنوان آن است که آن را فقط هوشمند به دقت و توجه” هینی گفت:. “من احساس می کنم آماده پس از 85 رزین من آخرین بار (در یک intrasquad بازی). من احساس خوب با همه مسائل است. من آماده برای رفتن. من خوب هستم.”

هینی فقط برخی از پرتاب کردم و درمان به جای تبادل در بازی روز شنبه است. او باید یک اغل گاو یا حشم جلسه روز سه شنبه یا چهارشنبه و خواهد بود که بهترین نشانه ای از اینکه آیا او آماده است برای رفتن به جمعه.

فرشتگان منتقل دیلن باندی و گریفین کنسرو تا یک روز به یکشنبه و دوشنبه به ترتیب — به آنها را در دسترس برای دو بازی اول در اوکلند در مورد هینی نمی تواند بشه.

رندن خارج شده و پس از احساس تنگی در او مایل در روز چهارشنبه. اگر چه Maddon گفت که او هنوز مطمئن شوید که چه مربیان باید پاک رندن به انجام در فینال نمایشگاه بازی های او به نظر نمی رسد نگران روز افتتاحیه.

“آنتونی احساس می کند اعتماد به نفس او آماده خواهید بود به بازی در بازی” Maddon گفت: در روز یکشنبه.

OHTANI روز

Shohei Ohtani تن به تن پنج نوبت خود را در final tuneup قبل از فصل به طور منظم در روز یکشنبه.

Ohtani نمی صورت سنتی صف اما در عوض یک چرخش از hitters از جمله مت Thaiss جارد Walsh and Michael ارموسییو ٬ سونورا.

Ohtani زده از شش و چهار راه می رفت و او تا پنج بازدید.

“من احساس می کنم بهتر است هر زمان که در خارج وجود دارد” Ohtani گفت: از طریق مترجم خود. “من احساس می کنم بهتر است با تپه رو hitters سه تکرار در. من احساس بهتر در هر زمان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>