فرشتگان’ Albert Pujols احساس سالم پس از زمان

آناهایم — شروع به Albert Pujols’ 20 فصل در رشته های اصلی خواهد بود با تاخیر نزدیک به چهار ماه است. یک مثبت به آن است که Pujols خواهد شد که تا به حال بیشتر زمان خود را به قرار دادن مسائل آسیب پشت سر او.

زمان شروع فصل آن بوده اند را حدود 22 ماه از Pujols بود سوم از سه عمل جراحی او در پایان فصل 2018. او تا به حال دو کامل offseasons به علاوه آنچه در اصل یک سوم مینی offseason برای بدن خود را به بهبود می یابند.

“من فکر می کنم سالم بودن من به ارمغان آورد و شادی بیشتر برای بازی” Pujols گفت: صبح روز شنبه. “بحث به هر ورزشکار و شما شروع به رفتن را از طریق آسیب و تخریب بخش هایی از زندگی حرفه ای خود را و شما شروع به شک خودتان.

“یک دوره وجود دارد که در آن من می توانم دور ماندن از عمل جراحی جدول. هر سال به نظر می رسید مانند من تا به حال چیزی. آرنج, زانو و پا. آن سخت بود. اما من فکر می کنم زمانی که شما اقامت سالم مثل من… مثل, ‘وای این که چگونه آن را احساس زمانی که من 25 و در 30s.'”

Pujols که تبدیل 40 در ماه ژانویه یک فصل در سمت چپ خود را 10 سال بعد از معامله این یکی. اگر چه او در حال نزدیک شدن به پایان کار خود را, او هنوز هم از شور و شوق است که او را نگه می دارد رفتن.

“اگر من یک روز از خواب بیدار و من احساس نمی کنم که میل که گرسنگی یا که شور و شوق برای بازی خواهد بود که آخرین بازی” Pujols گفت. “این می تواند فردا. می تواند آن را امروز. زمانی که شما نمی تواند رقابت کنه که زمانی که شما نیاز به راه رفتن. هنگامی که شما لازم نیست که گرسنگی و شادی و شور و شوق آمدن به ورزشگاه و حلق آویز کردن با هم تیمی های خود را که زمانی که شما راه رفتن به دور.”

برای این 60-بازی فصل Pujols هنوز penciled در به فرشتگان اولیه اولین baseman, اگر چه او قطعا تمام روز او نیاز دارد. زمانی که Pujols نیست بازی اول Maddon است که انتظار می رود برای استفاده از هر دو مت Thaiss یا Jared والش. اگر چه Thaiss نشده است قادر به شرکت در اردوی Maddon هنوز هم شامل او در مثال اول-پایه نامزدها. Maddon گفت: او را نیز به صحبت Tommy La Stella در مورد پایه اول “به عنوان فقط در مورد.”

اگر چه روشن است که Pujols در 40 است گذشته بودن نیروی او در دوران اوج قرار Maddon گفت: او هنوز هم تحت تاثیر قرار شده است با آنچه Pujols نشان داده است او را تا آنجا که اخلاق کاری و نگرش است.

“او یک دستور کار” Maddon گفت. “او قطعا یک سطح 5 همه-من-را-فراموش-شده است-برنده ، او شده است وجود دارد انجام می شود که قبل از. من به تماشای تمرین خود را در اینجا در حال حاضر و من به تماشای او فشار دادن سینه ها در زمینه در حال اجرا برای اولین پایگاه. می گویند او می شود و این مسخره است. او بدست آن برای بسیاری از سال است.”

Pujols بیشتر نشان داد رهبری او در طول همه گیر زمانی که او متعهد حدود 180,000 برای حمایت از فرشتگان کارکنان در جمهوری دومینیکن بودند که furloughed.

“این چیزی است که من احساس نیاز شد برای این افراد گفت:” Pujols که اضافه شده او ناراضی عمل به بیرون درز به رسانه ها. “آن را دوست ندارم من قصد دارم برای کمک به آنها را با همه مشکلات خود را. آنها در حال رفتن به مشکلات در آینده, اما من فکر می کنم کمی فشار برای پنج ماه من قادر به انجام این کار است. من فقط آن را احساس در قلب من برای انجام این کار است و من احساس من بعد از صحبت با همسرم که آن را درست انجام دهید. من می دانم که وجود دارد بچه های دیگر ما ballclub بیش از حد است که باید انجام شود و همه این مسائل را برای مربیان مختلف در سازمان است.”

Pujols که 22 سال ایزابلا در معرض خطر به دلیل سندرم داون گفت: او گرفته coronavirus به طور جدی در سراسر. او معتقد است که MLB این پروتکل کار می کنند اجازه می دهد تا فصل را با بازی در طول بیماری همه گیر.

پس از صحبت سابق فرشته Jefry Marte که بازی ژاپن و Pujols حتی برخی از امید است که عمده-بازی های لیگ را می توان در مقابل طرفداران بعد از این فصل است.

او گفت: “آنها در حال رفتن به اجازه می دهد مانند 5,000 طرفداران شاید به ورزشگاه و مانند 10,000 fans احتمالا در عرض دو هفته” Pujols گفت. “بنابراین امیدوارم که شما می دانید این چیزی که به سرعت می رود و امیدوارم تا پایان فصل – هدف ما این است که امیدوارم همه چیز به خوبی می رود و آنها می توانند اجازه می دهد تا طرفداران می خواهم که به ورزشگاه و برگشتی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>