در میان COVID-19 گیر کروکستون زندان آماده برای شیوع

اما به عنوان NWRCC خود را برای آماده امکان شیوع بیماری در زندان, مدیر اجرایی, اندی لارسون گفت: امکانات دست و پنجه نرم کردن با تعدادی از چالش های منحصر به فرد به زندانی جمعیت.

“مقدار زیادی از توجه است که پرداخت به مدارس بسته شدن درهای خود را انجام کلاس های خود را از طریق اینترنت” لارسون گفت. “ما لازم نیست که گزینه. ما یک سرویس است که به ارائه 24/7 بدون در نظر گرفتن آنچه که در جامعه.”

این کروکستون تسهیلات اجرا پروتکل های جدید پنج شنبه, مارس 12 به عنوان اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus و COVID-19. بسط به تسهیلات تمیز کردن و مصرف فرآیندهای آمده پس از حدود دو هفته بحث و گفتگو و راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و بهداشت عمومی محلی عوامل لارسون گفت. هیچ تغییرات ساخته شده اند به زندان ملاقات فرایند به عنوان ملاقات در NWRCC است که در حال حاضر انجام می شود از راه دور از طریق تماس های ویدئویی.

از بعد از ظهر جمعه, مارس 13 وجود دارد 14 تایید موارد COVID-19 در مینه سوتا و 550 نفر تست شده برای این بیماری در کشور است. وجود دارد هیچ تایید موارد در Polk County است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

از روز پنج شنبه لارسون گفت: کارکنان زندان باید شروع به گرفتن زندانيان درجه حرارت به عنوان بخشی از فرآیند غربالگری. هر کسی با دمای بیش از 100.4 درجه و همچنین هر کسی که دارای یک سرفه یا گلو درد است و سفر به مناطق در معرض خطر و نظارت به طور جداگانه از کل جمعیت اهل بیت. همان است که اتفاق می افتد برای هر کسی که ممکن است تا به حال تماس با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

که آسان تر از انجام گفت, لارسون گفت. در حالی که در تئوری آن را ساده به خانه بیمار زندانیان در یک واحد و سالم زندانیان در دیگر بعید است هر نوع قرنطینه روند خواهد بود که ساده است.

“که در آن پیچیده می شود این است که اگر ما تا به حال دو نفر از زندانیان که در معرض خطر هستند و دو زندانی که در محافظ زندان و زندانیان زن – در حال حاضر ما شش زندانی مجموع اما هر یک از آنها نیاز به خود, جدایی,” او گفت:. “به طوری که که در آن پیچیده است. من نمی توانم به شما یک شرکت تعداد وجود دارد.”

هیچ زندانی نشده اند جدا از جمعیت به طور کلی با توجه به تازگی اجرا فرآیند غربالگری Pederson گفت. لارسون گفت که اگر یک بیمار تبدیل شده بود علامت آن را بعید است که آنها خواهد بود اداره COVID-19 آزمون مگر اینکه آنها در حال سفر به یک منطقه در معرض خطر بالا و یا تماس مستقیم با کسی که در حال حاضر آزمایش مثبت در هر CDC دستورالعمل. او گفت: بیمارستان ها به دنبال قوانین سختگیرانه در مورد زمانی که به شرایط یک زندانی با علائم شدید که نمی دیدار با کسانی که تست دستورالعمل.

روز جمعه 166 زندانی بودند قرار دارد در NWRCC. از آن شش 60 ساله یا مسن تر. لارسون گفت که او بلافاصله مطمئن شوید که چگونه بسیاری از ساکنان فعلی در حال ضعف سيستم ايمنی اما تعداد نوسان به طور منظم. وی افزود: یکی از چالش تسهیلات مواجه است که زندان جمعیت تمایل به کمتر سالم به طور کلی و بیشتر مستعد ابتلا به بیماری از جمعیت عمومی است.

زندان قرارداد با Polk County بهداشت عمومی پرستاری و خدمات پزشکی وجود دارد و به طور معمول یک تا دو پرستاران و کارکنان در طول روز. لارسون گفت که در صورت شیوع بیماری در زندان گفت: هدف آنها خواهد بود به آن را شامل در این مرکز به عنوان آنجا که ممکن است به جای آوردن اضافی کادر پزشکی و یا انتقال زندانیان به خارج از امکانات درمان.

“دلیل من می گویند چرا که در صورتی که آن را به ما می رسد احتمالا وجود دارد یک احتمال است که آن را نیز تحت تأثیر جوامع ما و بیمارستان های محلی,” او گفت:. “ما نمی خواهد می خواهید به بیش از حد مالیات آن منابع است.”

اما در صورتی که شیوع دیگر می تواند با خیال راحت و به طور موثر موجود در زندان لارسون گفت: کارکنان قطعا کشف گزینه های دیگر. Pederson گفت: آنها نیز آغاز شده است, بحث های مقدماتی در مورد دراز مدت راه حل های بیشتر پایین جاده در صورت تبدیل شدن آنها لازم از حمل و نقل سالم زندانیان به دیگر تسهیلات به حرکت برخی از زندانیان به خانه های الکترونیکی نظارت به دستور موقت برای آزادی برخی از زندانیان.

اما آنها در آن نقطه هنوز Pederson گفت. بر اساس اطلاعاتی که او دریافت از CDC و مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: احتمال زندان خواهد بود به طور قابل توجهی نهفته باقی می ماند.

“در این مرحله فرض ما نمی هر گونه مثبت امیدوارم ما قادر خواهید بود به مدیریت این” لارسون گفت.

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>