‘بت آمریکایی’ تاج فقط سام برنده در آخر

فقط سام (سامانتا دیاز) رسما 2020 را “بت آمریکایی” برنده. 21 ساله هارلم بومی تاج گذاری شد در طول فصل مجازی در آخر ABC یکشنبه, مارس 17.

محلی مورد علاقه جانی غرب از موریتا بود که آخرین جنوب کالیفرنیا مجری ساخته شده آن را به بالا 5.

با توجه به گسترش رمان coronavirus “بت آمریکایی” طرفداران داده شد عجیب و غریب, کوتاه فصل است. نشان می دهد چرخد و از اجرای برنامه از شرکت کنندگان و در خانه قضاوت از کتی پری, Luke Bryan و لیونل ریچی. طرفداران رای خود را عملا برای این فصل — 18 فصل به طور کلی, اما سوم در الفبای.

قبلا بالای 7 فینالیست انجام داده بودند و آهنگ از آهنگ های مورد علاقه خود را از دیزنی فیلم و تحویل اجراهای است که ادای احترام به مادران در روز مادر قبل از رفتن به این هفته آخر.

همراه با غرب باقی مانده شرکت کنندگان شامل فقط سام همراه با 22 سال runner-up آرتور کان (که قبلا Dibesh Pokharel) در اصل از نپال و در حال حاضر ساکن در کانزاس; 26 ساله بیکرزفیلد کالیفرنیا. خواننده و ترانه سرا Dillon, James; لویی شوالیه, 19, از فیلادلفیا, پن.; فرانسیسکو مارتین, 18, از سان فرانسیسکو, کالیفرنیا.; و جولیا گارگانو, 21 از استاتن آیلند.

آن را به سرعت رفت و از هفت مسابقه به پنج عنوان شوالیه و گارگانو بودند بلافاصله حذف شده است. نهایی پنج اعطا شد این فرصت را به انجام آخرین بار قبل از رای گیری بسته شده است. جیمز آیا یک روح twangy تفسیر از اریک کلپتون را “تغییر جهان” و پوشش از باب دیلن را “این بار آنها در حال تغییر” که پری اشاره کرد صدا “اعتماد به نفس بیشتری” از زمانی که او برای اولین بار خواند و آن را در هاوایی نشان می دهد. مارتین تحویل یک لودگی نسخه از هری استایلز’ “شما عشق ورزیدن” و بازبینی خود را در “آلاسکا” توسط مگی راجرز به عنوان طرفداران در ماسک را تشویق می کردند او را از بالکن.

فقط سام و قضات تحت تاثیر قرار با قدرتمند را در “بت آمریکایی” فصل یک برنده کلی کلارکسون در “Stronger (What doesn’t Kill You)” و پس از او خواند “برخاستن” توسط Andra روز” برایان گفت که آهنگ “ساخته شده است برای او.” کان در آمد داغ با Gavin DeGraw است: “من نمی خواهم به” و لنگ کردن و در عین حال یکی دیگر از نسخه از Creedence Clearwater Revival است “آیا شما تا کنون دیده باران” بود که ریچی اشاره او به “بهترین در سبک و شخصیت.”

غرب شکست خارج از صفحه کلید برای “شما نمی توانید نگه داشتن یک مرد خوب پایین” توسط James & Bobby پاک و نهایی آهنگ شجاعانه تصمیم به رفتن با او اصلی “Makin’ عشق است.” Bryan آن را به نام “رادیو آماده” و پری گفت که او می تواند بشنود کسی مثل Mark Ronson تولید آهنگ است. غرب نهایی شد جنوب کالیفرنیا ثابت ایستاده پس از سوفیا James, 20, از ساحل طولانی و Makayla فیلیپس, 17, از Temecula هر دو حذف شده هفته قبل.

خانه مخاطبان نیز درمان به عملکرد پری جدید تک “بابونه” و برایان آخرین “یکی مارگاریتا” یکشنبه شب و در آخر فقط سام پیوست ریچی و سابق “بت آمریکایی” مسابقه به صورت “ما در جهان” که در جشن 35 سالگرد این سال است.

قبل از نشان دادن قضات در زمان به توییتر به بحث در مورد انجام این نشان می دهد از راه دور و در جهانی همه گیر.

“اگر شما در حال انجام خوب کمک به فرد در کنار شما” ریچی ارائه شده اشاره کرد که در یک فصل از هرج و مرج مطلق این نتیجه رسیده است در پایین به برخی از استعداد شگفت انگیز.

پری گفت که اگر چه او هیجان زده بود که کسی خواهد بود تاج گذاری “بت آمریکایی” در سال 2020 او کمی دل برای آنها در این لحظه. حق با او بود; آن را بسیار anticlimactic نیاز به انجام همه چیز را از راه دور و بدون بزرگ شیرینی پایان عظیم هیاهو و در محل برگزاری جشن است.

“اینطور نیست که ما می توانیم آنها را در آغوش” او گفت:. “ما همه فقط به کلیک کنید و آن را بیش از. ما حتی نمی توانید به رفتن به خرچنگ قرمز و یا هر چیزی شبیه به آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>