Alejandro Adem: نگه داشتن قدرت ما در علوم حیاتی به کانادا بازیابی


کانادا بهداشت جهانی از دانشمندان در حال اعزام به ایجاد زمینه های مناسب برای توسعه COVID-19 واکسن. کارل RECINE / ایسنا

نظر: در زمان هایی از این ضروری است برای حفظ تیم ما از تحقیقات دانشمندان و مهندسین و پشتیبانی می کند.

همه ما امیدواریم که برای یک COVID-19 واکسن است که صرفه جویی در زندگی می کند و اجازه می دهد تا به صورت کامل اقتصادی و اجتماعی بهبود است. حتی در این استقبال سناریو اقتصادی مجدد و بازگشت به زندگی اجتماعی چالش برانگیز خواهد بود.

کانادا به احتمال زیاد نیاز به آماده شدن برای یک مبهم تر نتیجه در غیاب یک واکسن. بازگشت اجتماعی و زندگی اجتماعی همراه خواهد بود هوشیار عمومی-بهداشت نظارت است. فعالیت های اقتصادی ممکن است از سر گرفت اما زنجیره تامین اختلال و کاهش تقاضا خواهد شد در حال حاضر صنعت خاص و چالش های منطقه ای.

کانادا ارشد علوم مشاور دکتر مونا Nemer و دیگر کارشناسان برجسته ملی و تلاش برای اطمینان حاصل شود که بهترین مشاوره علمی کاربردی به آدرس این بیماری همه گیر. در فاز بهبودی ما نیاز کانادا کامل و توانمند ظرفیت پژوهشی; کشور ما سرمایه گذاری در علم و این خدمت را ما به خوبی در این زمان نامشخص است. علم می پرسد سوالات اساسی بدون circumscribing تاثیر پاسخ آن را تولید. به عنوان یک نتیجه وجود یک انبار از دانش است که می توان به انواع شرایط.

ما با دیدن چنین دانش در تلاش جمعی برای پهن کردن منحنی برای زمان بیماری همه گیر. هدف این است که برای جلوگیری از رشد نمایی COVID-19 عفونت; مدلسازی ریاضی همراه با بهداشت عمومی برای فعال کردن دولت به تصمیم گیری های دشوار و برای برقراری ارتباط به صرفه جویی در زندگی اهمیت فیزیکی فاصله. در ضمن ما بهداشت جهانی از دانشمندان در حال اعزام به زمینه سازی برای توسعه یک واکسن.

کانادا رهبری جهانی در هوش مصنوعی می توان به سرعت پردازش گسترده مجموعه ناشناس تلفن همراه داده ها برای شناسایی و پیش بینی شیوع بیماری های جدید. محققان کانادایی در اجتماعی و اقتصادی علوم می تواند کمک به درک اثرات اجتماعی و پتانسیل بهداشت عمومی اقدامات است.

در زمان هایی از این ضروری است برای حفظ تیم ما از تحقیقات دانشمندان و مهندسین و پشتیبانی به طوری که آنها را می توان به سرعت بالا و در حال اجرا به عنوان کشور ظهور از مستند و شروع بازسازی در جهان را تغییر داد. در این زمینه آن را بسیار تشویق به دیدن دولت فدرال به تازگی اعلام کرد بودجه اضطراری از $291.6 میلیون دلار برای حمایت از بیش از 40000 دانشجو محققان و پست دکترا بورسیه از طریق فدرال اعطای شوراها.

این سرمایه گذاری در آینده ما دانشمندان و نوآوران ما اجازه خواهد داد برای حفظ سطح جهانی کالیبر کانادا تحقیقات استعداد ، کسب و کار غیر انتفاعی و جوامع می تواند اطمینان حاصل شود این سرمایه گذاری می رود دور می رسد و در هر گوشه ای از کانادا آوردن به جلو چالش های آنها در بهره وری و نوآوری است. ما اعطای شوراها می توانند با ارائه بودجه برای پاسخ سریع اتصال شرکت های و سازمان های دیگر با تخصص علمی در دانشگاه ها و کالج ها است که می تواند برای به دست آوردن تسریع راه حل.

همه گیر پاسخ در کشور ما مجددا تاکید کرد که کانادایی ها معتقدند در مراقبت از یکدیگر. این بحران یک راه روشن آنچه را که واقعا با ارزش در زندگی ما و جامعه است. دانش یکی از کسانی که همه چیز. کانادا و با استعداد تحقیقات رتبه آماده هستند برای کمک به تولید و درخواست اطلاعات و تکنولوژی است که کمک خواهد کرد که کشور ما خروج از این بحران در کانادا بیشتر از راه های قوی و با هم.

دکتر Alejandro Adem رئيس جمهور از علوم طبیعی و مهندسی شورای تحقیقات فدرال اعطای شورا با $1.3 میلیارد بودجه. او همچنین یک استاد ریاضیات در دانشگاه B. C. (در حال حاضر در مرخصی).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>