AirAsia هند باز می شود رزرو برای سفر از مارس 25 به بعد

کلکته: با داخلی شرکت هواپیمایی عملیات مجموعه ای به سر از فردا ( 25 مه), AirAsia هند اعلام کرده است باز از رزرو برای سفر به 21 مقصد در سراسر شبکه خود را حتی به عنوان West Bengal وزیر Mamata بانرجی اصرار داشت که حمل و نقل هوایی مسافران خدمات از سر گرفته شود در پایان این ماه در پی Covid-19 بیماری همه گیر.
Bengaleru بر اساس AirAsia در یک بیانیه گفت: آن را به شدت دنبال دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و دستورالعمل گذاشته شده توسط نهادهای نظارتی برای فعال کردن ایمن سفر با در نظر گرفتن همه گیر کنید.
زودتر GoAir گفت: این امر شروع به پرواز هواپیما برای مسافران داخلی از مارس 25 به بعد به عنوان آن مورد تایید خود را برای اصلاح برنامه است که بر اساس یک سوم از آن قبل از covid تایید تابستان سال 2020 شبکه.
“GoAir آماده است و آماده برای از سرگیری عملیات ایمن پس از دو ماه مستند” بیانیه ای گفت:.
AirAsia هند MD و مدیر عامل شرکت Sunil bhaskaran می گفت: “ما سپاسگزار از دولت مشترک با همه ذینفعان به تعریف پروتکل های جدید برای کمک به باز کردن داخلی پرواز در یک کالیبره شیوه حفظ سلامت و ایمنی مسافران و خدمه هواپیمایی در تمرکز است.”
خانم بانرجی در روز شنبه گفت: دولت در حال حاضر در مواجهه با فشار فوق العاده ای به دلیل مستند برای Covid و این هفته سوپر گردباد که ایجاد شده ویران از افراد و اموال در بسیاری از جنوب بنگال مناطق.
او به خبرنگاران گفت: که هوا به مسافران خدمات باید از این ماه نهایت به جای از 25 مه به عنوان پیشنهاد شده توسط مرکز. (سازمان)

قبلی مقالهسلامت زیرساخت باید ramped تا برای اطمینان از آمادگی برای 2 ماه آینده: دولت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>