بخش زیادی از من تبدیل شدن به کاپیتان بود به انجام با Dhoni رعایت من برای سال: Kohli

New Delhi, مارس 30: Virat Kohli امروز گفت: ارتفاع خود را به کاپیتانی خود درس تا حد زیادی به کار با ماهندرا سینگ Dhoni کاملا رعایت خود کریکت نشانهای برای شش-هفت سال است.
در طول یک Instagram chat با هم تیمی Ravichandran Ashwin, Kohli صحبت در مورد چگونه او همیشه مشتاق در نظر گرفتن مسئولیت و تبدیل شدن به هند کاپیتان بود یک بخشی از این فرایند است.
“من فکر می کنم بخش زیادی از من تبدیل شدن به کاپیتان نیز به انجام با او (MSD) رعایت من برای یک دوره طولانی از زمان. آن را فقط اتفاق می افتد نیست مانند او می رود و انتخاب می گویند: “شما را تبدیل به کاپیتان’,” Kohli پاسخ به یک سوال خاص در روند تبدیل شدن به رهبر تیم است.
“این مرد است که وجود دارد, او طول می کشد مسئولیت و می گوید: خوب, من فکر می کنم این پسر بعدی و من به شما بگویم که چگونه او می گذرد و سپس به آرامی که انتقال تشکیل شده است.
“من فکر می کنم او نقش بزرگی در که و که اعتماد شما را مجبور به ساخت بیش از, می گویند شش هفت سال آن را فقط یک شبه اتفاق نمی افتد” Kohli گفت.
انتقال زمانی رخ داد که Kohli خواهد ایستگاه خود را در اولین لغزش و انتخاب Dhoni مغز در حرکت های تاکتیکی.
“من فکر می کنم که این انتقال است که به آرامی اتفاق می افتد و سپس خود را با ورود در این بازی شما شروع به صحبت کردن به کاپیتان به طور منظم.
“من همیشه در MS است (Dhoni) گوش ایستاده در کنار او ‘یه کار sakte هو woh kar sakte هو (ما می توانید سعی کنید این چیزها) چه چیزی شما فکر می کنم او انکار می کند اما او می خواهم در مورد بسیاری از چیزهایی که به عنوان خوبی پس از او بسیاری از اعتماد به نفس است که من می تواند انجام این کار (کاپیتان) و پس از او” کاپیتان گفت.
در نظر گرفتن مسئولیت چیزی است که او همیشه دوست داشت Kohli گفت: در تعامل است.
“من تمایل به گرفتن مسئولیت. تبدیل شدن به کاپیتان هند بود و نه حتی در وحشی ترین رویاهای من به صداقت. همه ما شروع به بازی در یک زمان مشابه من ساخته شده من تست اولین بازی قبل از شما (Ashwin) ساخته شده آن را فقط پس از در سری بعدی.
“و پس از آن بود که همه در مورد تمایل به بازی که مایل به در یازدهم به طور منظم مایل به قرار دادن پای من و می گویند من نمی بازی همه بازی ها اما من می خواستم به بحث گذاشته شود که آیا این مرد خوب است به اندازه کافی به بازی یا نه.” PTI

مقاله قبلیراهول گاندی است ‘محدود’ درک: Nadda

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>