6 UC ریورساید دانش آموزان قربانیان چین “وثیقه” کلاهبرداری

شش UC ریورساید دانش آموزان شده است قربانی در سراسر کشور کلاهبرداری که با فریب آنها را به ارسال حداقل 10000 $در هر ساختگی چینی رسمی دولت که ادعا کرد که دانش آموز نیاز به پرداخت وثیقه در حالی که تحت بررسی در چین است.

رودخانه اداره پلیس گفت: چهار شنبه, جولای 18, که آن را دریافت کرده است چهار مورد از این موارد در گذشته و هشت ماه و دو مورد گزارش شده به UCR ، این دانش آموزان پرداخت می شود “وثیقه” در هر مورد.

به طور معمول رودخانه پلیس گفت: یک فرد ادعا می شود با دولت چین خواستار قربانی معمولا در زبان چینی ماندارین است. گاهی اوقات فرد ادعا می شود یک بانک رسمی که نقل و انتقال دانش آموز به جعلی رسمی. قربانی گفته است که او در حال بررسی برای یک جرم مالی و پرداخت پول به باقی می ماند در آمریکا در انتظار نتیجه مورد.

مقدار خواستار اتحاد در محدوده از $10,000 $150,000, به انتقال توسط سیم یا بیت کوین و فوری بازداشت شده است تهدید اگر قربانی نمی کند بلافاصله پرداخت. قربانی گفت: به هر کسی بگویید.

پول فرستاده شده به موسسات مالی که در آن بوده و غیر قابل استرداد پلیس گفت:.

پلیس در حال یادآوری این که خارجی اجرای قانون نمی دستگیری هر کسی در ایالات متحده آمریکا بدون همکاری از مقامات محلی. نهادهای ایالات متحده مانند IRS هرگز درخواست کسی را به انتقال پول به عنوان بخشی از یک پرونده جنایی یا از هر کسی که برای خرید قبل از پرداخت کارت های بانکی و جزئیات خود شماره سریال.

پلیس بپرسید هر کسی از دریافت یک تماس به تماس های اجرای قانون است.

اطلاعات بیشتر در مورد کلاهبرداری در دسترس است در FBI سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>