5 پرسش و پاسخ به عنوان روز سه شنبه دموکراتیک مقدماتی

توسط نیکلاس RICCARDI

چهار متحده برنامه ریزی شده بود برای برگزاری دموکراتیک انتخابات مقدماتی روز سه شنبه در میان شیوع جهانی از رمان coronavirus اما رهبران در اوهایو به نام خود در انتخابات با استناد به نگرانی های بهداشت عمومی. آریزونا, و ایلینوی و فلوریدا می گویند که آنها در حال رفتن به جلو با برنامه های برای رای دادن. در اینجا پنج سوال پیش از رای گیری:

خواهد انتخابات را در محل?

هیچ چیز خاصی در این سن از coronavirus. سه متحده برنامه ریزی شده برای رای دادن بعد از سهشنبه به تعویق افتاد مقدماتی خود را. اوهایو اوراق آن سهشنبه رای آریزونا و فلوریدا و ایلینوی قول داد به فشار جلوتر است.

رای گیری خوشه تعداد زیادی از مردم در مراکز رای گیری اغلب توسط داوطلبان کارکنان و کارگران مسن تر دقیقا پویا کارشناسان پزشکی می خواهید برای جلوگیری از در حال حاضر. ایالت ورمونت برنی ساندرز در روز یکشنبه پیشنهاد تاخیر در روز سه شنبه رای. و در شب دوشنبه اوهایو کالیفرنیا ، مایک DeWine به توافق رسیدند. دولت بهداشت و درمان اعلام مدیر سلامت اورژانس و دستور نظرسنجی بسته شده است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

خواهد شد که رای بدهند ؟

با رای گیری هنوز هم در برخی از ایالت ها چه کسی می رسد ؟ مردم در انتخابات است رسید در سال های اخیر دموکراتیک مسابقات به عنوان یک موج حومه رای دهندگان کمک منجنیق سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به جامد سرب در مسابقه.

همه ایالت ها اجازه می دهد رای گیری زودهنگام بنابراین فرصت خوبی است که بسیاری از مردم بازیگران آراء از راه دور توسط ایمیل. هنوز, آن را نمی خواهد اگر مردم در انتخابات به طور قابل توجهی افت.

می بایدن حفظ کشیدن دور ؟

بایدن طاقی به جلو-دونده موقعیت در مارس 3, همچنین شناخته شده به عنوان فوق العاده روز سه شنبه و هرگز به عقب نگاه کرد. وی افزود به نفع خود در آخرین هفته مقدماتی besting ساندرز در ایالت های مهم مانند میشیگان و میسوری و مسلط در می سی سی پی که در آن بایدن پایه از رای دهندگان به او یک نماینده مسافت.

آن را بسیار دشوار است برای ساندرز به گرفتن تا با بایدن در این نقطه به این دلیل که حزب دموکرات قوانین جایزه نمایندگان متناسب. که بدان معنی است که حتی اگر سناتور ورمونت موفق به کسب متحده برای grabs در روز سه شنبه او تقسیم خود نمایندگان با بایدن.

می بایدن تعمیر ایستاده با LATINOS?

ساندرز است که در یک موقعیت دشوار اما او ساخته شده یکی از قابل توجه علاوه بر ائتلاف — Latinos که شده دعوت به برنده در کالیفرنیا و نوادا. لاتین رای دهندگان تمایل به جوان و ساندرز’ حمایت است که تا حد زیادی می بخشد. اما برخی از دموکرات Latinos عصبانی هستند در سنگین با سرعت از اخراج در دولت اوباما.

بایدن گرفته و مراحل را به را تشکیل می دهند. او اتحاد پیوست ساندرز در تعهد به تعلیق و اخراج خود را برای 100 روز اول. سه نفر از چهار متحده است که برنامه ریزی شده بود به رای روز شنبه را ملاحظه لاتین جمعیت و فلوریدا سنگین با کوبا مهاجران ممکن است به خصوص بازی بد برای ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

خواهد سهشنبه قطعی بود?

روز سه شنبه انتخابات شد و در حال حاضر جریان با رای گیری اولیه قبل از نیروی کامل از شیوع کروناویروس آمار ایالات متحده اما این درست نیست از نیمی از ایالات متحده است که هنوز به بازیگران برگه های رای. برخی می تواند تغییر به پست الکترونیکی-در مسابقات; مانند لوئیزیانا را با تاخیر مسابقات خود را تا 22 ژوئن پس از سنتی از نامزدی دوره است. معلوم نیست هر چند که وجود خواهد داشت به روز بیشتر در مقیاس بزرگ رای گیری.

اگر چه بایدن مونتاژ یک ائتلاف قوی وجود دارد هنوز هم قابل تقسیم به عنوان لیبرال و به خصوص جوان رای دهندگان به شدت با چوب Sanders. اگر اولیه به طور موثر به پایان می رسد یکشنبه, می توانید این رای دهندگان آورده می شود بریزید? و یا خواهد بایدن باید به نوبه خود توجه خود را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی بدون تکه های قابل توجهی از خود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>