4 بیشتر زندانیان در چین مردان زندان جان خود را از coronavirus

چهار زندانی در این زندان ایالتی در چین درگذشت این هفته به دلیل عوارض مربوط به کروناویروس جدید, مقامات گفت.

زندانیان بودند که زندانی در کالیفرنیا موسسه برای مردان, درگذشت, چهار شنبه, پنج شنبه و جمعه در خارج از بیمارستان و با توجه به وزارت امور خارجه از اصلاحات و توانبخشی.

در میان 870 زندانیان در چین مردان زندان که تست شده اند برای COVID-19, 376 زندانیان آزمایش مثبت برای این بیماری است. این چینو مردانه, زندان بیش از دو برابر تعداد آلوده زندانیان و تست به عنوان هر نوع دیگر زندان کالیفرنیا و همچنین باقی می ماند به عنوان تنها دولت در زندان به گزارش مرگ و میر در میان جمعیت آن است. اولین مرگ در زندان گزارش شده در مارس 19.

در همه پنج نفر از زندان فوت کرده اند از این بیماری است. همانطور که از شنبه, زندان تا به حال 304 زندانیان به طور فعال و مثبت برای COVID-19, زندان, مقامات گفت.

اطلاعات ارائه شده توسط مقامات زندان نشان می دهد که میزان عفونت در داخل زندانهای کالیفرنیا باید رشد نرخ برای عموم مردم هر ایالت و سراسر کشور.

در میان کارکنان آن 48 کارکنان در زندان چین نیز آزمایش مثبت برای coronavirus.

هر چند مقامات زندان را گسترش اطلاعات موجود در مورد مورد تعداد و میزان عفونت در داخل زندانها است که گروه حمایت از خانواده های کسانی که زندانی را خواستار شفافیت بیشتر در مورد کوروناویروس مربوط به مرگ و میر.

آنها را به نام افغانستان انتشار داده است که استان ها ارائه شده اند برای خود coronavirus جلسات مانند سن و هر شرایط این زندانی تا به حال قبل از ابتلا به بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>