4 نفر از جمله 2 بيمار در میان 14 تست کرونا مثبت در جامو

دو به یاد می آورد در راه به GMC در سردرگمی بیش از گزارش

Excelsior خبرنگار
جامو آوریل 18: چهارده نفر از جمله چهار زن و دو نفر از آنها بیماران آزمایش مثبت در نه نفر از 10 منطقه جامو امروز در نظر گرفتن تعداد کل تاج بیماران در منطقه به 163 و فعال موارد به 101 به عنوان دو قطار رسیده جامو و یودهمپور امروز حمل حدود 1400 مسافر و سه نفر دیگر در برنامه ریزی برای رسیدن به فردا.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
سردرگمی غالب در Poonch منطقه که در آن دو نفر از جمله یک جامعه مرکز بهداشت (CHC) Surankote کارمند اعلام مثبت برای COVID-19 صبح شد به یاد می آورد در بعد از ظهر زمانی که آنها در راه به دولت کالج پزشکی (GMC) Rajouri خود را به عنوان کد شماره مطابقت ندارد و با این گزارش.
“دو نفر از Poonch منطقه آزمایش مثبت برای COVID این صبح و آنها بر این اساس منتقل GMC Rajouri زمانی که دولت دریافت گزارش از تست های انجام شده توسط بخش خصوصی لعل مسیر آزمایشگاهی. هر چند نام این افراد تقریبا مشابه وجود دارد تنوع کدهای. بر این اساس هر دو بيمار شده اند به یاد می آورد در راه به بیمارستان” SSP Poonch رامش Angral گفت که مثبت واقعی هستند که مسلم و قطعی نیست.
تازه آزمون برخی از مظنونین ممکن است انجام شود فردا او اضافه شده است.
مثبت اعلام شده قبلی شامل پرستاری منظم از CHC Surankote . هر دو از آنها ساکنان Surankote.
منطقه دادرس جامو Sushma Chouhan امروز تمدید محدودیت های اعمال شده بر حرکت افراد به صورت غیر ضروری فعالیت های بین 7 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر در منطقه تا مارس 31. این زیر انجام شد گسترش مستند توسط دولت مرکزی تا مارس 31.
معاون کمیسر یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) گفت: Excelsior که یک قطار از چنای در تامیل نادو حمل 519 مسافران رسیده یودهمپور امروز در حالی که سه قطار از بنگلور Muradabad و دهلی نو را به فردا با تقریبی 2500 رشته افراد جامو و کشمیر.
30 سال ساکن لنگر, Kaluchak در منطقه جامو که تا به حال بازگشت به تازگی همراه با شوهر و شش سال از AIIMS New Delhi, تست کرونا مثبت امروز. شوهر و پسر او خواهد بود نمونه فردا. بود در زیر صفحه اصلی قرنطینه در نظر او تاریخ پزشکی.
شو Gangyal بازرس Sunil سینگ Jasrotia led police تیم در بازدید از این منطقه جدا شده و اعضای خانواده برای قرنطینه و نمونه برداری. منطقه خواهد بود مهر و موم شده فردا پس از اعلام به عنوان منطقه مهار.
70 سال از قاسم نگر در نزدیکی Bagh-e-Bahu در جامو که در حال بازگشت از دهلی نو شد و اداری تحت قرنطینه در کارشناسی ارشد ورزشگاه نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.
پلیس احزاب از Bagh-e-Bahu ایستگاه پلیس به رهبری شو بازرس Sunil Kumar رسیده قاسم نگر و ارسال چهار مخاطبین زن به قرنطینه مرکز.
هر دو COVID مثبت از Kaluchak و قاسم نگر بودند که بدون علامت بستری شده است در گاندی نگر بیمارستان.
19 سال به, زن, دانشجو, آستان Mohalla, Doda بود که تحصیل در پونا در ماهاراشترا و تا به حال عمل شده بر در Ludhiana همچنین آزمایش تاج مثبت امروز. او برای اولین بار تاج بیمار در دووعدا منطقه.
SSP Doda ممتاز احمد گفت: تمام مخاطبین از دختر جدا شده اند که برای قرنطینه برای نمونه. دختر رسیده بود Doda در مارس 15, او اضافه شده است.
Kishtwar منطقه نیز ضبط شده خود را برای اولین بار تاج مورد امروز که 25 سال از Kishtwar شهر بود که در بازگشت از Ludhiana و اداری تحت قرنطینه آزمایش مثبت برای COVID-19 DC Kishtwar Rajinder سینگ تارا گفت او فرستاده شده به بیمارستان در حالی که تماس های خود شده اند جدا شده است.
27 سال از ایجاد کرد Chak Bhagwa در Samba منطقه نیز آزمایش مثبت برای COVID-19. او به تازگی از بازدید SMGS بیمارستان برای معاینه پزشکی به عنوان او تا به حال علائم ویروس و فرستاده شد برای تست توسط پزشکان.
دو نفر از رمنگر—یک نقطه از ایجاد کرد Satyalata و یکی دیگر از Barmeen—در یودهمپور منطقه آزمایش مثبت امروز.
هر دو از آنها را کارگران بود و در بازگشت از دهلی نو به تازگی. آنها در حال حاضر تحت اداری قرنطینه.
دو جوانی از روستای Kanthol در Koteranka tehsil از Rajouri منطقه که در حال بازگشت از بمبئی نیز آزمایش تاج مثبت است. آنها تحت اداری قرنطینه در Rajouri.
دو نفر از کتهوا منطقه نقطه از Hatli Morh و Nagri که در حال بازگشت از ماهاراشترا و دهلی نو به ترتیب مثبت گزارش کرده اند برای Coronavirus منطقه دادرس کتهوا OP Bhagat گفت.
مهاجرین بازگشته به وطن آزمایش تاج مثبت در Ramban منطقه.
با امروز 14 موارد مثبت, Jammu منطقه در حال حاضر 163 موارد است. از آنها 101 بودند موارد مثبت. شده اند وجود دارد 60 بهبود و دو مرگ در جامو منطقه است.
فرمان بیمارستان یودهمپور تا کنون انجام شده 14380 Coronavirus آزمون. از آنها 114 مثبت بودند و بقیه همه منفی دگرمن اینم دانمارکی خان گفت: Excelsior.
این بیمارستان انجام شده 12220 آزمایش غربالگری و 1575 تاييدی آزمون دگرمن خان گفت.
در علاوه بر این به منظور تسهیل صاف ورود و اعزام از عودت از UT جامو و کشمیر به Lakhanpur تسهیل مرکز در حال حاضر نیز تسهیل کارگران رسیدن به Lakhanpur برای سفر به بعد به خود بومی متحده است.
شاهد افزایش بلند از کارگران از چند روز گذشته به Lakhanpur مرکز تسهیل کارگران در مرتب کردن وسایل نقلیه به بعد برای تنظیم حرکت به مکان های مربوطه خود. این کارگران برای رسیدن به Lakhanpur عمدتا توسط پا باید تحت غربالگری پزشکی و مجاز به رفتن در اتوبوس با نیمی از آن صندلی ظرفیت اجتماعی را حفظ فاصله از هنجارهای.
طبق اطلاعات داده شده توسط Lakhanpur تسهیل مرکز بیش از 350 وسایل نقلیه حمل 10817 کارگران که گیر شد در جامو و کشمیر اعزام شدند به خانه متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>