39 عمدتا محلی تست کرونا +ve در Rajouri, Jammu شمارش 76

Vijaypur town in Samba district sealed by administration on Saturday. -Excelsior/ Abhishek Badyal
Vijaypur شهر در Samba منطقه مهر و موم شده توسط مدیریت در روز شنبه. -اکسلسیور/ Abhishek Badyal

سخنران بسیاری از فروشندگان پلیس و کارکنان بخش بهداشت و درمان مثبت

*3 بیشتر از نوشابه شرکت آلوده

Sanjeev Pargal

جامو جولای 18: هفتاد و شش نفر از جمله سه نفر از کارکنان باری Brahamna را نوشابه شرکت دولتی مدرس فروشندگان مختلف زنان پلیس پرسنل از جمله یک پلیس زن پست شده در BJP را Trikuta نگر, اتاق کار یک دانشجوی MBA و دو مقامات بهداشتی آزمایش مثبت برای COVID-19 در جامو منطقه که در آن مستند تحمیل شد در Vijaypur tehsil از Samba و Drabshalla شهر در Kishtwar با توجه به موارد تازه امروز.
اتحادیه سرزمین لاداخ گزارش هشت بیشتر تاج موارد از جمله پنج در له و سه در کرگیل مناطق.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
پانزده نفر امروز گزارش مثبت برای این ویروس در منطقه جامو.
51 سال سن و 25 سال تحصیل در رشته MBA آزمایش مثبت امشب در Jagti مستعمره Nagrota. زن و شوهر در حال حاضر مثبت است.
یک زن 50 ساله زن سر پاسبان نقطه از Channi Himmat شده و در BJP ستاد در Trikuta نگر و 47 ساله police constable-تقدیر-بدمینتون مربی ساکن Sarwal-Rehari آزمایش مثبت برای این ویروس در اواخر این عصر.
دیگر مثبت جامو شامل 33 سال از Resham Ghar با سفر تاریخ Kishtwar, 25 سال از Talab Tillo که تا به حال در تماس با یک صورت مثبت 23 ساله جوانان از Trikuta نگر بود که در بازگشت از بیهار 34 ساله پلیس پاسبان از Jagti Nagrota که آمده بود به خانه در مرخصی از کشمیر 22 ساله از Kupwara, 22 ساله جوانان از Narwal, 31 و 35 ساله از Jhiri, 38 سال از Channi Himmat تا 50 ساله از بیشتر کایلاش, 19 ساله از Gangyal دو زنان در سن 27 و 35 از Chakroi و Kadyal روستاهای تومان پورا و دو CRPF پاسبان از 185 گردان.
در حالی که Chakroi تومان پورا زن بود سفر تاریخچه پنجاب شوهر از Kadyal زن از همان tehsil در حال حاضر مثبت است. پلیس احزاب از RS پورا ایستگاه پلیس به ریاست شو بازرس Jai رفیق Sharma امروز بازدید Kadyal و Chakroi روستاها و شامل هر دو خانه متعلق به مثبت زنان است.
خط در Jagti Nagrota که در آن 34 ساله پاسبان آزمایش مثبت نیز موجود SDPO Nagrota موهان لعل شارما گفت.
تاج موارد در ادامه به افزایش Rajouri منطقه که در آن 39 نفر از جمله چهار پاسبان یک مربی دو مقامات بهداشت و نیم دوجین فروشندگان اکثر آنها با سفر در تاریخ و متعلق به مناطق گزارش مثبت برای ویروس امروز.
مثبت شامل چهار پرسنل پلیس از جمله دو سر پاسبان و دو ویژه افسران پلیس (SPOs), SSP Rajouri Chandan Kohli گفت: Excelsior.
چهارده نفر تست مثبت از بخش شماره 2 است که همچنین به عنوان شناخته شده بلا مستعمره و شش از بخش شماره 10 عمدتا متشکل Naban Mohalla در قلب Rajouri شهر همه آنها مردم محلی و تا به حال هیچ سفر تاریخ است. هر دو این بخش ها مناطق قرمز و مثبت افراد ممکن است در تماس با COVID موارد است.
دو وزارت بهداشت مقامات-هر یک از شهرستان نوشهره و Rajouri و یک مربی نیز گزارش داد COVID مثبت در منطقه است.
پنج مثبت متعلق به Kheora چهار Nagesh brdge و هر یک به Draj و Swari.
“اکثریت موارد مثبت آمد از مناطق” منابع افزود که دولت انجام شده است تهاجمی نمونه برداری در این مناطق به تشخیص کرونا بیماران.
در ضمن DC Rajouri محمد nazir شیخ اعلام کرده است بخش Nos. 1, 2, 4, 5, 7, 11, 12 و 17 شهرداری شورای Rajouri و فتح پور Panchayat و بخش شماره 8 از Panchayat Lamberi در شهرستان نوشهره عنوان مهار/ مناطق قرمز.
در طول 10 روز گذشته تعدادی از مناطق در Rajouri منطقه اعلام شده به عنوان مناطق قرمز با توجه به افزایش COVID موارد است.
دوازده نفر از جمله سه نفر از کارکنان این نوشابه شرکت باری Brahamna و نیروهای پلیس و پاسبان امروز گزارش داد, تاج مثبت در Samba منطقه SSP Samba شاکتی Pathak گفت.
سه کارگر از نوشابه شرکت که تست مثبت برای ویروس امروز مورد ستایش قرار داد از Salaid Bishnah, Behraich در اوتار پرادش و خدا Arnia صالح گفت.
مثبت دیگر از Samba منطقه شد نیروهای پلیس و پاسبان از Billawar tehsil از کتهوا منطقه.
بقیه مثبت در Samba منطقه شد و مسافران است.
با امروز سه مثبت در مجموع 64 نفر تا کنون گزارش کرونا مثبت از نوشابه شرکت. ممکن است در اینجا ذکر می شود که نوشابه شرکت در حال حاضر موجود و محصولات تولید شده توسط آن و یا پس از 20 ژوئن شده اند ممنوع برای فروش.
در ضمن منطقه دادرس Samba Rohit Khajuria امروز دستور مستند در Vijaypur tehsil پس از تعداد موارد گزارش شده از وجود دارد از جمله دو نفر از این شهر دیروز هر دو زنان باردار است. این خدمات ضروری مانند پزشکی و مغازه ها و پزشکان و درمانگاه و آزمایشگاه های تست و غیره باز باقی خواهد ماند در طول مستند از جولای 19-24.
در دووعدا منطقه چهار نفر گزارش شده COVID مثبت امروز.
آنها عبارتند از: دو نفر در سن 37 و 21 نقطه از ایجاد کرد Kahara Gandoh که در حال بازگشت از اتحادیه سرزمین لاداخ 24 ساله راننده از Gurmul و 35 ساله مغازه دار از Kilhotran Gandoh.
سه نفر گزارش مثبت برای COVID-19 در کتهوا منطقه از جمله یک زن از شهر که رفت و گم شده و به زودی پس از او مطلع شد بر روی تلفن است که او دارای آزمایش مثبت است.
معاون کمیسر کتهوا OP Bhagat گفت: Excelsior که روشن کردن تلفن خود را پس از او مطلع شد که او تا گزارش مثبت برای ویروس.
“تلاش در ردیابی خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که زن زودتر منتقل که او در Kishtwar قبل از خاموش کردن تلفن همراه خود را.
دو دیگر مثبت کتهوا بودند CISF جوان و یک مرد میانسال از Nagri آزادی مشروط اتفاق افتاده است که به تماس در حال حاضر مورد مثبت.
دو نفر از جمله یک نیروی امنیتی تست کرونا مثبت در یودهمپور منطقه. دوم مثبت شد یک نوجوان-ager از گره Samna Banj در Majalata.
Reasi منطقه گزارش شده تنها یک تاج مثبت مورد امروز که 24 سال از Dhandli Judda روستا در ارنس منطقه آزمایش مثبت پس از بازگشت از Budgam. او در حال حاضر تحت اداری قرنطینه.
Poonch, Kishtwar و Ramban مناطق نمی گزارش هر گونه تاج موارد مثبت امروز.
اما منطقه دادرس Kishtwar Rajinder سینگ تارا امروز اعلام کرد Drabshalla شهر به عنوان مهار/Red منطقه و تحمیل مستند مانند محدودیت وجود دارد پس از COVID موارد مثبت.
طبق آمار رسمی جامو منطقه در حال حاضر 2687 تاج موارد از جمله 960 فعال به عنوان 1709 بیماران درمان شده اند و مرخص مختلف از COVID بیمارستان در حالی که وجود داشته است 18 تلفات در منطقه است.
امروز 44 تاج بيماران ترخيص شده از مختلف COVID بیمارستان ها از جمله 16 در جامو 11 در Rajouri نه Ramban, دو هر در Kathua یودهمپور و سامبا و در Poonch و Kishtwar مناطق.
از آنها 11 بيماران ترخيص شده از بیماری های قفسه سینه در بیمارستان Bakshi نگر, Jammu پزشکی, سرپرست,,,, Dr Rajeshwar شارما گفت.
در همین حال اتحادیه سرزمین لاداخ امروز گزارش هشت جدید تاج موارد مثبت پنج در له و سه در کرگیل مناطق در نظر گرفتن شمارش از مجموع موارد به 1159-426 در له و 733 در کرگیل و فعال موارد به 172-142 در له و 30 در کرگیل.
به عنوان بسیاری از 985 تاج بیماران درمان شده اند و ترخيص در Ladakh از جمله 283 در له و 702 در کرگیل در حالی که وجود داشته است, دو کشته در قلمرو اتحادیه.
از مجموع موارد مثبت, 24 بستری در COVID بیمارستان 37 شدند در خانه انزوا چهار در COVID مرکز مراقبت و 106 در مرکز انزوا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>