36 از جمله 25 از Kulgam ایجاد کرد آزمون +ve برای COVID-19 J&K شمارش 1048

A view of deserted road during lockdown in Srinagar on Friday. -Excelsior/Shakeel
نمایی از جاده متروکه در طول مستند در سرینگر در روز جمعه. -اکسلسیور/شکیل

فیاض بخاری
سرینگر, مارس 15: سی و شش نفر از جمله 25 از یک روستا در Kulgam منطقه امروز آزمایش مثبت در کشمیر در نظر گرفتن تعداد موارد مثبت در کشمیر به 928 و جامو و کشمیر شمارش شده مشخصی برای 1048.
در میان تازه موارد در کشمیر 25 از Kulgam, 3 از سرینگر شش از Baramulla و هر یک از پولوما و Bandipora مناطق. با این تازه موارد جامو و کشمیر در حال حاضر 1048 موارد مثبت از جمله 928 در کشمیر.
پزشکی سرپرست SKIMS Soura Dr Farooq Jan گفت: Excelsior که 1724 نمونههای خام امروز و 1210 تکمیل شده است در حالی که 514 هنوز تحت فرآیند. او گفت که 8 تست مثبت برای COVID-19.
آنها شامل شش از Baramulla و هر یک از پولوما و Bandipora مناطق.
اینجا را کلیک کنیدبرای سازمان دیده بان ویدئو
22 سال از ایجاد کرد Ghuat Tikno در منطقه پولوما است که تماس با یک تاج فرد آزمایش مثبت است. 23 سال از Nadihal در Bandipora منطقه است که سفر تاریخچه دهلی نو همچنین آزمایش مثبت است.
کسانی که از Baramulla که تست مثبت برای COVID-19 شامل 40 سال دختر 9 ساله و پسر 11 ساله و دختر 20 ساله از Tangmarg منطقه Baramulla. همه آنها سفر تاریخچه دهلی نو.
20 سال از Sopore منطقه Baramulla منطقه با سفر تاریخ بنگلور نیز آزمایش مثبت است. 28 ساله از Mirgund در منطقه Baramulla با سفر تاریخچه آزمایش مثبت است.
گره افسر دولت کالج پزشکی سرینگر دکتر سلیم خان گفت: Excelsior که از 655 نمونه فرآوری شده در CD بیمارستان سرینگر را Microbiology Lab, 12 آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
آنها عبارتند از 45 سال از Samba اما زندگی در سرینگر در یک مهمان خانه در Rajbagh منطقه سرینگر. او دروازه بان در GMC سرینگر. 29 سال از Habba Kadal منطقه سرینگر است که بستری برای فولاد ICU SMHS بیمارستان و یک دانش آموز از Kulgam منطقه با سفر تاریخچه نیز آزمایش مثبت در CD آزمايشگاه بيمارستان سرینگر.
در Kulgam منطقه 25 نفر از Chattabal ایجاد کرد امروز آزمایش مثبت برای Coronavirus. از آزمايشات انجام شده در ارتش شمال ستاد فرماندهی بیمارستان در یودهمپور. این افراد در اداری قرنطینه در پولوما و در حال تغییر به انزوا. آنها وارد شده بود در کشمیر به تازگی و قرنطینه بودند.
پس از آن زن بستری در SMHS بیمارستان آزمایش مثبت حداقل 20 کارکنان بیمارستان از جمله پزشکان و پرستاران علاوه بر این برخی از بیماران قرنطینه شده.
مقامات گفت که تا تاریخ 103290 مسافران و افراد در تماس با موارد مشکوک بوده است داوطلب خدمت سربازی برای نظارت است. آنها شامل 26603 افراد در خانه قرنطینه از جمله امکانات توسط دولت 152 در بیمارستان قرنطینه 487 در بیمارستان انزوا و 12383 خانه تحت نظارت است. علاوه بر 63654 افراد خود را به اتمام نظارت دوره است.
بیست و هشت COVID-19 بیمارانی که بهبود مرخص شد از بیمارستان های مختلف کشمیر امروز. چهار در میان آنها بودند مرخص امروز از ارتباط بیمارستان Anantnag. فرزند ارشد 85 سال و جوانترین بود 18 سال دختر قدیمی است.

مقاله قبلیقوه قضائیه در J&K UT مواجه با وضعیت مخاطره آمیز
مقاله بعدییک مرد نشان دادن بازوی خود را جوهر مشخص شده به عنوان ‘نمونه’ پس از نمونه گرفته شده در یک مجموعه مرکز در بدو ورود در جامو Tawi ایستگاه راه آهن در روز جمعه. (UNI)

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>