3 ارتش پاکستان در مردان کشته و 3 مجروح در اقدامی تلافی جویانه در سراسر Poonch

A civilian injured in Pakistan shelling admitted in District Hospital Poonch on Thursday. -Excelsior/Gurjeetbhajan
یک غیر نظامی و زخمی در پاکستان بمباران بستری در بیمارستان منطقه Poonch در روز پنج شنبه. -اکسلسیور/Gurjeetbhajan

غیر نظامی مجروح خانه های آسیب دیده در مناطق رو به جلو

Excelsior خبرنگار
جامو مارس 7: حداقل سه پرسنل ارتش پاکستان کشته شدند و تعداد مساوی از آنها زخمی شدند در سنگین تلافی جویانه شلیک به نیروهای در خط کنترل (LoC) مخالف Poonch منطقه حتی در حالی که یک غیرنظامی مجروح شد و تعدادی از خانه های آسیب دیده در پاکستان بمباران و شلیک در مکان های غیر نظامی در قصبة, Kirni, شاهپور و اطراف روستاها به جلو.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
منابع گفت: Excelsior که ارتش هند انتقام پاکستان شلیک و بمباران بسیار موثر در همه مکان ها در LoC در Poonch منطقه منجر به سنگین بورس در قصبة, Kirni, شاهپور و روستاهای مجاور این صبح است. ارتش پاکستان زد غیرنظامی مناطق با خمپاره و سلاح های خودکار هدف قرار دادن خانه ها به طور مستقیم.
SSP Poonch رامش Angral گفت: Excelsior که دو خانه از محمد Parwaiz پسر محمد Din و فضل حسین پسر اکبر Din هر دو ساکنان روستای Gountrian Mohalla در Poonch آسیب دیده بودند در پاکستان بمباران در حالی که یک گاو ریختن جمال الدین پسر از نور الدین R/o Bandichechian نشانید بود به زمین به عنوان خمپاره منفجر شد و نزدیک به این ساختار.
یک غیرنظامی مجروح شد و در بمباران در روستای قصبة, Angral گفت که خانه های غیر نظامی نیز آسیب دیده است. مجروح غیر نظامی شناخته شده به عنوان Nasar علی, 65, پسر Bahadar علی ساکن قصبة.
او تخلیه شده از سایت توپخانه و شلیک و بستری در بیمارستان منطقه Poonch.
به عنوان ارتش پاکستان همچنان به هدف قرار دادن غیر نظامی مناطق با محدوده خمپاره ارتش هند انتقام به طور موثر باعث آسیب گسترده در پاکستان کنار.
منابع گفت: حداقل سه پرسنل ارتش پاکستان کشته شدند و بسیاری زخمی در ارتش هند تلافی مخالف Poonch بخش امروز. سه پست و دو پناهگاه از ارتش پاکستان گسترده شده اند آسیب دیده است.
آمبولانس ها دیده می شود می تواند تغییر کشته و زخمی شدند ارتش پاکستان پرسنل از جلو, مناطق, به بیمارستان ها.
ارتش پاکستان نیز نگه داشته و تعدادی از شبه نظامیان در ترور راه اندازی پد واقع نزدیک به پست های خود را در LoC سراسر Poonch بخش و سنگین توپخانه و شلیک توسط آنها نیز با هدف فشار روت نفوذی به جامو و کشمیر برای ترور فعالیت است. اما هشدار ارتش هند بوده است نزنی پاکستان توپخانه و شلیک بسیار موثر در تمام اماکن به اطمینان حاصل شود که نظامیان نمی موفق به نفوذ به این سمت.
ارتش پاکستان شده است به طور منظم به بمباران مناطق غیر نظامی در دو مرز ولسوالی Rajouri و Poonch به علت تلفات غیرنظامیان و تسهیل نفوذ تلاش توسط داعش منابع, گفت هند تلافی شد با هدف خاموش کردن اسلحه پاکستان و جلوگیری از نفوذ مناقصه.
در تلافی جویانه شلیک شده اند وجود دارد تلفات سنگین ارتش پاکستان علاوه بر زیربنایی آسیب.
در ضمن ترس گریبانگیر ساکنان مناطق به جلو در Rajouri و Poonch منطقه با توجه به ادامه دستگیری توسط ارتش پاکستان در مناطق مسکونی. مردم خود را محدود به خود پناهگاه و خانه ها بودند و به ندرت بیرون آمدن برای رفتن به مزارع و دیگر روال کار.
“در حال حاضر ما در حال درد و رنج ناشی از کوروناویروس تهدید و ارتش پاکستان مرکب است مشکلات ما به طور منظم با توپخانه و شلیک در خانه های ما” تعدادی از ساکنان گفت.
بیشتر آنها اضافه شده اکثریت جامعه شده است مشاهده سریع در ماه مقدس رمضان و ارتش پاکستان هنوز هم آنها را هدف قرار.

مقاله قبلیDr Jitendra دارای تعامل با فعالان در سراسر J&K
مقاله بعدیمناطق تحت PoK در حال حاضر در آی پیش بینی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>