3 خانواده GMC ثبت RDD رسمی بسیاری از نیروهای امنیتی در میان 121 +ve در جامو

A view of lockdown in Bhaderwah town on Tuesday. -Excelsior/Tilak Raj
نمایی از مستند در Bhaderwah شهر در روز سه شنبه. -اکسلسیور/Tilak راج

45 از Rajouri قرمز مناطق, همه, محلی, گزارش, تاج مثبت

Sanjeev Pargal
جامو جولای 21: سه نفر از اعضای یک خانواده در باری Brahamna در Samba منطقه یک دولت کالج پزشکی (GMC) کتهوا ثبت یک توسعه روستایی بخش (RDD) رسمی و تعدادی از پرسنل امنیتی در میان 121 نفر که تست مثبت برای COVID-19 در منطقه جامو امروز در حالی که 36 نفر تحت درمان و مرخص شده از بیمارستان های مختلف.
اتحادیه سرزمین لاداخ گزارش سه مورد مثبت امروز-یکی در له و دو در کرگیل مناطق.
وجود دارد هیچ اجازه دهید تا در سنبله در تاج موارد در Rajouri منطقه که در آن 48 چند نفر از جمله چهار زن و یک سرباز ارتش امروز آزمایش COVID مثبت است.
آنها شامل 45 از مناطق قرمز و تماس های مثبت افراد و سه مسافران SSP Rajouri Chandan Kohli گفت. همه آنها مردم محلی با هیچ سفر تاریخ است.
از آنها 29 متعلق به Gambhir, پنج هر یک به Kalakote و کندی بلوک شش به Sunderbani و سه شهرستان نوشهره. مثبت سرباز ارتش مورد ستایش قرار داد از Sunderbani بود و در بازگشت از دالهوسی در هیماچال پرادش است.
تعدادی از مناطق در Rajouri منطقه در حال حاضر اعلام شده است که مناطق قرمز.
یک مرد مسن از گل Gujral در جامو که پسر بود در حال حاضر یک COVID بیمار امروز آزمایش مثبت برای ویروس. دیگری 27 ساله جوانان از گل Gujral که او نیز تماس از همان فرد گزارش مثبت است.
از دیگر نکات مثبت این منطقه شامل هشت شبه نظامی پرسنل جوانان از Rehari Chungi, middle-aged man از Akhnoor, 24 ساله از Daswal, 27-year-old جوانان از Manwal, 33 سال از Channi Himmat, 30 ساله از Bishnah, 46 ساله از Bantalab و 38 ساله از هیماچال پرادش است که کار در اینجا.
هجده نفر امروز آزمایش مثبت برای COVID-19 در کتهوا منطقه.
مثبت شامل یک زن ثبت گروه پاتولوژی در دولت کالج پزشکی (GMC) کتهوا. صاحب خانه که در آن ثبت نقطه از کشمیر بود قرار دادن تا به حال آزمایش مثبت پس از آن نمونه گرفته شد. او با این حال آزمایش منفی برای ویروس.
دو نفر از بخش شماره 10 کتهوا گزارش مثبت امروز به عنوان آنها آمده بودند در تماس با یک فرد مثبت از جامو که آمده بودند برای حضور در هولوکاست از بستگان.
معاون کمیسر کتهوا OP Bhagat گفت: بخش شماره 10 اعلام شده است به عنوان مهار منطقه.
دیگر مثبت از منطقه دو CRPF پرسنل و بقیه کارگران از Basohli, Hiranagar و کتهوا که به خانه بازگشته بود از کشورهای مختلف.
Ramban منطقه گزارش 11 مورد جدید امروز سه نفر از آنها CRPF پرسنل از جمله دو نفر از بیهار و یکی از اوتار پرادش است. پنج مثبت مورد ستایش قرار داد از Red مناطق Gund افسار و افسار و همه آنها زن بودند. کارمند راه آهن خصوصی شرکت همچنین آزمایش مثبت در Banihal ارشد پزشکی (CMO) Ramban دکتر محمد فرید Bhat گفت.
دو مثبت دیگر مورد ستایش قرار داد از نیل و خان Mohalla از Banihal.
ده نفر از جمله سه نفر از اعضای یک خانواده و دو پولیس و یک کاغذ کارگر کارخانه گزارش کرونا مثبت در Samba منطقه امروز.
مثبت پاسبان ارسال شده در IRP Ist Reasi و JKAP 7 Channi Himmat هر دو نقطه از Budgam در حالی که کاغذ کارخانه باری Brahamna کارگر متعلق به کریشنا نگر, Jammu و اداری تحت قرنطینه در Birpur.
سه نفر از اعضای خانواده از بخش شماره 3 باری Brahamna از جمله دو برادر و یک زن گزارش مثبت امروز. همه آنها را اطلاعات تماس یک فرد مثبت است. یکی دیگر مثبت شد و یک مرد از بخش شماره 1 باری Brahamna با سفر تاریخ Rajouri. بقیه مثبت شد و مسافران است.
هفت نفر امروز گزارش مثبت برای این ویروس در دووعدا منطقه از جمله یکی هر jawan از CRPF و IRP.
یک CIC اپراتور در توسعه روستایی بخش (RDD) Kishtwar که متعلق به روستای Sartingal در Bhaderwah آزمایش مثبت در طول نمونه گیری تصادفی در این روستا است. یک زن 25 ساله باردار از Bhagwah در دووعدا همچنین گزارش مثبت است.
سه نفر دیگر از نکات مثبت Doda منطقه شد و مسافران از کشمیر.
مستند مانند محدودیت های تحمیل گردیده و در Bhaderwah شهر و محیط اطراف در دووعدا منطقه پس از سه تاج موارد مثبت گزارش شد وجود دارد دیروز از جمله KAS افسر.
هفت پرسنل پلیس گزارش مثبت برای COVID-19 در Reasi منطقه. شش تن از آنها متعلق به کشمیر را بدست آورد و یکی به جامو همه آنها گزارش شده بود به وظیفه در Reasi منطقه شدند و اداری تحت قرنطینه در مدرسه و مرکز آموزش (STC) Talwara.
یودهمپور منطقه گزارش شده و تنها سه مورد مثبت امروز. آنها شامل یک ITBP جوان 37 ساله زن باردار از Chenani و 38 ساله از منطقه قرمز از شاکتی نگر.
دو نفر یکی از آنها یک BSF پرسنل و دیگر DSC کارمند امروز آزمایش COVID مثبت در Poonch منطقه. BSF jawan که در حال بازگشت از غرب بنگال متعلق به Surankote و در نوشته شده بود 180 گردان در حالی که DSC کارمند مورد ستایش قرار داد از ایجاد کرد Juggal و تا به حال سفر تاریخچه بمبئی است.
Kishtwar بود lone district امروز که در آن هیچ تازه تاج موارد گزارش شد امروز.
با امروز مثبت تعداد کل تاج موارد در جامو منطقه رفته است تا 3133 که 1277 فعال بودند در حالی که 1836 بیماران بهبود یافته اند. شده اند وجود دارد 20 تلفات کرونا در منطقه است.
سی و شش نفر بودند و امروز درمان و مرخص مختلف از COVID بیمارستان در جامو منطقه از جمله 18 در کتهوا منطقه نه در دووعدا پنج Ramban, سه جامو و یکی در Poonch.
چهار COVID بيمار امروز مرخص از بیماری های قفسه سینه در بیمارستان Bakshi نگر پزشکی, سرپرست,,,, Dr Rajeshwar شارما گفت.
در ضمن سه نفر امروز تست کرونا مثبت در قلمرو اتحادیه Ladakh, از جمله یکی در له و دو در کرگیل.
با این کل Coronavirus موارد در Ladakh رفته اند تا به 1198-459 در له و 739 در کرگیل و فعال موارد به 186 از جمله 156 در له و 30 در کرگیل.
به عنوان بسیاری از 1010 تاج بیماران درمان شده اند و مرخص شده از بیمارستان در حالی که وجود داشته اند دو تاج تلفات در Ladakh.
از مجموع موارد مثبت, 27 بستری در COVID بیمارستان و 51 نفر دیگر در خانه انزوا پنج در COVID مراکز مراقبت و 102 در مرکز انزوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>