3 نارنجک 54 دور کشف و ضبط Samba

3 grenades and 54 rounds seized by Samba police from village Goran on Saturday. —Excelsior/Abhishek Badyal
3 نارنجک و 54 دور ضبط شده توسط Samba پلیس از روستای گوران در روز شنبه. —اکسلسیور/Abhishek Badyal

Excelsior خبرنگار
سامبا, مارس 9: پلیس امروز بهبود سه نارنجک زندگی می کنند و 54 دور از روستای گوران در کندی کمربند 18 کیلومتر از اینجا.
پلیس گفت که نارنجک و دور شد دروغ گفتن در جنگل منطقه و پس از برخی از مردم محلی آن را خال خال آنها به پلیس اطلاع که چرخش به عمل و بهبود نارنجک.
SPP سامبا, شاکتی Pathak در حالی که تایید بازیابی از مواد منفجره و مهمات گفت: Excelsior که از آن شده است یک مسیر subversives و بیشتر بهبود نمی توان رد کرد. او گفت: عملیات جستجو ادامه دارد در مکان های مختلف در این منطقه است.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

“ما تا به حال انجام عملیات جستجو برای سه روز در روز یکشنبه گذشته و همچنین امروز ما نهاده که بر اساس آن ما به انجام جستجو و بازیابی از سه نارنجک و 54 دور” او اضافه شده است.
SSP گفت: جستجوها نیز همچنان در این منطقه عنوان شده است یک مسیر برای نفوذ. پلیس نیز در حال بررسی این موضوع و آن را نمی توان رد کرد که نارنجک ممکن است در سمت چپ توسط شبه نظامیان بودند که خال خال در این منطقه پیش از آن توسط مردم است.
آن را ممکن است به یاد می آورد که بر اساس ورودی که برخی از متهمان دیده می شد در این منطقه در اواخر ماه گذشته و اوایل این ماه هر دو کتهوا و Samba پلیس همراه با jawans از SOG و نیروهای امنیتی تا به حال انجام حملات در مکان های مختلف در Hiranagar منطقه کتهوا منطقه و Samba مرز کمربند در امتداد بزرگراه ملی. با این حال هیچ چیز بازیافت شد در طول این حملات.

مقاله قبلی2 پرستاران همراه در SSH آزمون +ve برای COVID-19 J&K شمارش 836
مقاله بعدیعدم قطعیت بيشترین بیش از انجام CET-2020

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>