200 جانبازان می تواند آواره اگر برستو خانه بسته کالیفرنیا بودجه گلایه

یک جانبازان در بارستو (ابهامزدایی) ممکن است مجبور حدود 200 جانبازان به حرکت به عنوان بخشی از دولت را تلاش برای آدرس عظیم کسر بودجه که ناشی از رمان coronavirus بحران است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را به تجدید نظر در بودجه پیشنهاد برای شروع بسته شدن برستو جانبازان خانه در طول دو سال آینده است که می تواند صرفه جویی در حدود $400,000 بعدی سال مالی و 14 میلیون دلار و سالانه بیش از مدت طولانی.

بیش از دو ماه از کسب و کار تعطیلی و محدودیت به سرعت گسترش coronavirus منجر شده است در $54 میلیارد کسری بودجه دولت. برای کمک به پر کردن آن شکاف Newsom پیشنهاد کرده است متعدد کاهش است و با تکیه بر پول از فدرال.

به برستو خانه است و در یک لیست از 14 میلیارد دلار باعث کاهش خواهد بود که بازبینی اگر دولت فدرال عبور نمی کند یک بسته کمک به کمک به آمریکا و دولت های محلی.

  • یک جانباز و ساکن جانبازان خانه کالیفرنیا در برستو پیاده روی به بیرون از کافه تریا. (فایل عکس توسط استن Lim مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • یکی از جانبازان خانه کالیفرنیا در بارستو (ابهامزدایی) در roams سالن از امکانات. (فایل عکس توسط استن Lim مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • ساکنان به اشتراک گذاری یک وعده غذایی در کافه تریا از جانبازان خانه کالیفرنیا در بارستو (ابهامزدایی). (فایل عکس توسط استن Lim مطبوعات-سازمانی/SCNG)

“من خشم دولت را در نظر اجازه بار متعادل کردن بودجه سقوط در نیازمندترین افراد جامعه ما به ویژه جانبازان که قربانی بسیار برای کشور و به آنها ما مدیون چنین یک بدهی بزرگ” گفت: مجلس Jay Obernolte که در حال مبارزه با بسته شدن.

مقامات در صفحه اصلی معوق نظر به وزارت امور خارجه وزارت امور جانبازان.

جانبازان خانه باز در سال 1996 و دارای 220 تخت. آن را ارائه می دهد مستقل زندگی متوسط و مراقبت های پرستاری ماهر مراقبت. های اولیه و مراقبت های پزشکی فراهم شده است تا مستقل از ساکنان محل در حالی که مراقبت حاد در دسترس است در Jerry L. Tia امور جانبازان مرکز پزشکی لوما لیندا و یا در برستو بیمارستان جامعه با توجه به صفحه اصلی وب سایت.

این خانه در اصل باز به دلیل منحصر به فرد نزدیکی به چندین تاسیسات نظامی در صحرا بالا که دارای یکی از بالاترین غلظت از جانبازان در دولت با توجه به Obernolte.

اما دولت می گوید این خانه نمی دیدار با معیارهای خود برای یک “ایده آل جانبازان خانه” از آنجا که منطقه ندارد زیادی جانباز جمعیت به طور معمول مهم خالی است و 90 دقیقه به دور از نزدیکترین و مرکز پزشکی در میان مسائل دیگر با توجه به May 14 نامه ای به ساکنان و کارکنان از دولت Department of Veterans Affairs, منشی, ویتو Imbasciani.

“من می دانم که این نگران کننده است برای کارکنان جانبازان و خانواده های آنها که تماس با برستو صفحه اصلی” Imbasciani نوشت. “در زمان من در CalVet این یکی از سخت ترین تصمیمات من تا به حال برای ایجاد و یکی از سخت ترین نامه های من تا به حال به نوشتن. شما باید جدی من قول می دهم که ما با هر کس و هر عضو هیات هر ساکن در هر خانواده به مطمئن شوید این انتقال است که به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است.”

وجود خواهد داشت هیچ تغییر چشمگیری را از حق دور و وزارت کار خواهد کرد با ساکنان بیش از دو سال آینده به حرکت آنها را به یکی از هفت خانه دیگر برای جانبازان با توجه به Imbasciani نامه.

نزدیکترین جانبازان خانه است نزدیک به 100 مایل دورتر در لنکستر. غرب لس آنجلس خانه 134 مایل دور از برستو.

یک گروه برگزار نورد تجمع در یادبود روز 25 مه به آگاهی به پیشنهاد بسته شدن. بیش از 1000 موتور سیکلت و 1500 اتومبیل های شرکت کننده در این تجمع گفت: David Jensen نیروی دریایی کهنه که آغاز شده و گروه “صرفه جویی در برستو جانبازان خانه.”

همانطور که از صبح روز سه شنبه نزدیک به 19,000 امضا کرده بود یک درخواست اصرار Newsom دیابت دایان فاینستاین رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نگه داشتن خانه باز است. هدف این است که 25,000 امضا.

“در کل جامعه ما این است که فقط در آغوش بیش از این به این دلیل همه ما باید یک پیوست به جانبازان گفت: Jensen از Daggett. “ما یک شهر نظامی. وجود امکانات نظامی درست در کنار شهر ما و دیگر امکانات نظامی بسیار نزدیک به ما است. لازم است برای این نظامی مردمی است. زمانی که آنها بازنشسته آنها بازنشسته در اینجا.”

تلاش کرده است برداشت توجه دیگر محلی و ایالتی و فدرال قانونگذاران از جمله سرپرستان سحر رو و کورت Hagman و تشکر. پل طبخ R-دره اپل که با ارسال نامه به وزارت امور خارجه مخالفت با بسته شدن.

کریس Bubser یک دموکرات در حال اجرا در برابر Obernolte در ماه نوامبر برای 8th کنگره منطقه صندلی هم مخالف بسته شدن.

“فرماندار Newsom بسته شدن از #برستو جانبازان خانه قابل قبول نیست” Bubser گفت: در یک صدای جیر جیر. “به خصوص در این زمان به چالش کشیدن ما نمی توانیم تعادل #کالیفرنیا بودجه توسط برش خدمات حیاتی برای #جانبازان در یک در حال حاضر در خدمت بخشی از دولت است.”

Obernolte که نشسته در سه دولت قانونی بودجه کمیته گفت: فرماندار است با در نظر گرفتن 3 میلیون دلار به علاوه دولت از دولت فدرال به خانه جانبازان در بارستو (ابهامزدایی). همچنين فرماندار نوشتن نیست بودجه, او گفت:.

این نماینده مجلس ادامه خواهد داد چکش کردن بودجه جزئیات بیش از چهار هفته بعدی قبل از ارسال آن به Newsom برای امضای خود را. هفته گذشته یک بودجه فرعی را رد کرد, پیشنهاد برای بستن اما مبارزه ادامه خواهد داد تا زمانی که پیشنهاد می میرد Obernolte از طریق توییتر اعلام کرد.

“این جانبازان خانه نشان دهنده تعهد ما به عنوان یک جامعه به جانبازان که باید در خدمت کشور ما” Obernolte گفت. “این جانبازان هستند و نه فقط یک آیتم در بودجه. آنها نماینده واقعی مردم با واقعی خانواده و زندگی واقعی. آنها یک بخش از جمعیت ما ما موظف به حفاظت از.”

جنسن گفت که او امیدوار است تلاش های خود را دریافت کنید Newsom توجه. او همچنین امیدوار است Newsom اعلام خواهد کرد که هیچ CalVets خانه بسته خواهد شد و نه هر بودجه تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تعادل بودجه.

“من می دانم که آن را دوران” جنسن گفت. “این زمان سختی برای همه است. دولت واقعا به نگاه در جاهای دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>