2 زنان می میرند از تاج; 3 PSOs از IAS افسر GMC, doc, دولت رسمی در میان 105 آزمون +ve

DMs تحمیل آخر هفته مستند در جامو یودهمپور

* 12 بیشتر از نوشابه شرکت آلوده

Sanjeev Pargal
جامو جولای 19: زنان امروز درگذشت Coronavirus در حالی که 105 نفر دیگر آزمایش مثبت در جامو منطقه از جمله 12 بیشتر کارگران از یک نوشابه شرکت در باری Brahamna در Samba منطقه 28 نفر در Rajouri, همه مردم, 25 پرسنل امنیتی اکثر آنها از نیروهای شبه نظامی و سه شخصی افسر امنیتی (PSOs) ارشد IAS افسر در جامو منطقه, دیگر, دکتر, دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu یک مقام دولت از بخش کشاورزی در یودهمپور و دو زن باردار در دووعدا در حالی که دولت دستور داد تا پایان هفته مستند در جامو و یودهمپور مناطق از جولای 24.
یک زن 48 ساله زن بود که علامتی برای آخرین هفت روز مانند تنگی نفس و سرفه و تب بالا آورده بود به GMC, Jammu در ساعت 5 صبح امروز درگذشت 50 دقیقه بعد از آن در بخش اورژانس های پزشکی, سرپرست,,,, Dr دارا سینگ گفت: Excelsior.
او گفت: بدن نگه داشته بود در سردخانه و COVID آزمون انجام شد که آمد مثبت این شب است. زن مورد ستایش قرار داد از Karan باغ در Gadigarh منطقه جامو منطقه بود و در بازگشت از Poonch 10 روز به عقب.
بدن او تحویل داده خواهد شد به خانواده برای هولوکاست به عنوان در هر COVID عامل استاندارد پروتکل (SOP) فردا صبح.
Rajouri منطقه امروز گزارش دوم تاج تلفات و اجازه دهید تا در موارد مثبت به 28 بیشتر مردم اکثر آنها مردم محلی پیدا شد آلوده امروز بیشتر از مناطق قرمز و تماس در حال حاضر موارد مثبت از جمله سه در شهر SSP Rajouri Chandan Kohli گفت: Excelsior.
55 سال از Darhal که مبتلا به مشکلات متعدد از جمله hyperglycaemia دیابت و فشار خون و آزمایش مثبت بود برای COVID-19 ژوئن 17 روز پس از ورود او درگذشت در دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu در 2 امروز هستم.
زن در اکسیژن در طول بستری شدن دوره است.
بدن او بسته بندی شده بود طبق پروتکل و به خاک سپرده شد و در زادگاهش روستای Darhal با محدود اعضای خانواده مجاز به پیوستن به کفن و دفن.
با مرگ دو نفر امروز, Jammu را تاج تلفات رفته اند تا 20 از جمله 12 در جامو منطقه دو هر در دووعدا و Rajouri و در Kathua, Poonch, سامبا و یودهمپور.
در ضمن 45 نفر امروز گزارش داد, تاج مثبت در منطقه جامو. آنها عبارتند از نزدیک به 25 پرسنل امنیتی اکثریت از نیروهای شبه نظامی و جامو و کشمیر ،
سه PSOs ارشد IAS افسر نیز آزمایش مثبت در جامو در هنگام ورود خود را از سرینگر. یک پست تکمیلی دکتر ارتوپدی از وزارت GMC, Jammu مثبت گزارش امشب.
یک مرد 43 ساله ارتش اصالح و 10 سال دختر ساکنان خور, Akhnoor که در حال بازگشت از لاداخ و 53 ساله از Tarlokpur نزدیکی Talab Tillo و 21 ساله و پسر بیش از حد مثبت گزارش امروز.
دیگر مثبت جامو منطقه شامل 54 ساله از Talab Khatikan, 30 ساله از Bakshi ناگار 57 ساله از Akhnoor نوجوانان-ager از Trikuta نگر جوانان از Arnia, 43 ساله از Bantalab, 42 ساله از Gangyal, 35 سال از Jourian و چهار نفر از بیهار و اوتار پرادش که در کترا, Kishtwar, Gangyal و Bohri Talab Tillo.
در ضمن منطقه دادرس جامو Sushma Chauhan امروز اعلام کرد مستند در منطقه جامو در تعطیلات آخر هفته از 6 ساعت در تمام جمعه ها تا ساعت 6 صبح در تمامی روزهای دوشنبه از آغاز جولای 24.
منطقه دادرس به استناد قسمت 34 از مدیریت بحران عمل به اعمال آخر هفته محدودیت.
تصمیم می آید در پی افزایش ناگهانی در Coronavirus مورد مثبت در جامو منطقه از جمله 45 امروز در نظر گرفتن مجموع موارد در منطقه به 629 و فعال موارد به 212 علاوه بر 12 تن رسیده است.
“وجود خواهد داشت کامل محدودیت در حرکت افراد و وسایل نقلیه و تمام فعالیت ها در تمامی حوزه قضایی منطقه جامو به جز اورژانس های پزشکی مورد نیاز است که برای آن هیچ عبور مورد نیاز است” DC, Jammu را گفت.
آن اضافه شده است که تنها شیمیدان و میوه و سبزی و لبنیات مغازه ها باقی می ماند می تواند در دسترس برای نیازهای جامعه در طول آخر هفته مستند در حالی که مسافران از بیرون آمدن از خود و رفتن به فرودگاه/ایستگاه راه آهن مجاز خواهد بود به حرکت در تولید بلیط. کارکنان دولت از خدمات ضروری’ از جمله بخش پزشکی کارکنان و یا بخش های دیگر به عنوان مورد نیاز توسط دولت را مجاز به حرکت در تولید ID اثبات است.
“وجود خواهد داشت بدون محدودیت در جابجایی کالا حمل نفت و گاز تانکر” با توجه به سفارش.
منطقه دادرس یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) نیز دستور داد اعمال از آخر هفته مستند در کل یودهمپور منطقه از 10 ساعت در هر روز جمعه تا ساعت 5 صبح هر دوشنبه با شروع ماه جولای 24.
او گفت: ملزومات مانند لبنیات و میوه ها و سبزیجات شیمیدان مغازه ها و غیره خواهد بود و مجاز به کار گیرند.
در ضمن تمام 28 مثبت Rajouri نمونهبرداری در طول تهاجمی تست انجام شده در مناطق قرمز. همه آنها منتقل شده به COVID امکانات مراقبت از منطقه است.
چهار نفر از آنها از جمله یک زن متعلق به Sarnoo, Kalakote همه آنها تماس از موارد مثبت شش به منطقه قرمز از Sunderbani یکی از آنها یک زن و سه هر یک به Samote و پاکستان هنوز هم ستیزه جویی هر دو قرمز مناطق سه تا Rajouri شهر در منطقه قرمز, مناطق, و هر یک به Malyar Mohalla, Chaprian, خواه, شماره 2, خواه, No. 4, Nowshera, Bakher, Lamberi و Thannamandi.
تنها یک فرد مثبت از Kheora تا به حال سفر تاریخچه پنجاب و بقیه همه 27 توسط ویروس آلوده امروز بودند و بدون هر گونه سفر تاریخ است.
دیروز 39 نفر دوباره اکثر آنها مردم محلی در حال آزمایش تاج مثبت در Rajouri منطقه.
تعدادی از شهرها و روستاها در حال حاضر اعلام شده است که مهار/Red مناطق توسط دولت های منطقه از Rajouri به شدت اعمال محدودیت.
دوازده بیشتر کارگران نوشابه شرکت در باری Brahamna امروز آزمایش مثبت برای این ویروس در Samba منطقه.
SSP Samba شاکتی Pathak گفت: Excelsior که شش کارگران نوشابه شرکت که تست مثبت امروز مورد ستایش قرار داد از دومکا در Jharkhand و یکی از Devria در اوتار پرادش. دیگران بودند و مردم محلی از منطقه جامو از Bhaderwah در دووعدا, رمنگر در یودهمپور منطقه جدید طرح Bhagwati نگر و Talab Tillo در منطقه جامو.
با امروز مثبت 76 کارگران نوشابه شرکت باری Brahamna تست شده اند کرونا مثبت است.
دولت در حال حاضر ممنوع فروش محصولات تولید شده توسط این شرکت و یا بعد از 20 ژوئن. شرکت حکم در باری Brahamna اعلام شده است به عنوان مهار منطقه.
هفت نفر از جمله کشاورزی بخش رسمی امروز آزمایش مثبت در یودهمپور منطقه, ناحیه دادرس یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) گفت.
مثبت شامل کشاورزی بخش رسمی سن 55 نقطه از Lambi گلی در یودهمپور بود که در تماس با یک فرد مثبت هشت سال از Sattaini پدر است که در حال حاضر مثبت 13 سال از شیو ناگار جوانان از Kallar یکی دیگر از جوانان از Kela Ramnagar, یک زن باردار از Jakhaini و 55 ساله از Battal Balian.
هشت نفر امروز گزارش مثبت برای COVID-19 در کتهوا منطقه از جمله محلی تانکر راننده از بخش شماره 14 در حالی که هفت نفر دیگر مسافران که در حال بازگشت از کشورهای مختلف و تحت اداری قرنطینه.
منطقه دادرس کتهوا OP Bhagat گفت: بخش شماره 14 از کتهوا اعلام شده است به عنوان مهار/منطقه قرمز به عنوان این بود که دوم تاج مثبت مورد گزارش از وجود دارد در طول چهار روز.
سه نفر گزارش مثبت برای این ویروس در دووعدا منطقه.
آنها شامل دو زن باردار از Doda شهر و Thathri و یک مسافر که رسیده بود شهر از خارج یک روز قبل و تحت قرنطینه.
Reasi منطقه نیز گزارش داد فقط یک تاج صورتی—20-ساله از روستای حمل و نقل Bhamag که تا به حال سفر تاریخچه از بنگلور و اداری تحت قرنطینه در Jyotipuram.
طبق آمار رسمی جامو منطقه در حال حاضر 2787 تاج موارد مثبت از جمله 1032 فعال به عنوان 1736 بیماران درمان شده اند و مرخص شده از بیمارستان در حالی که وجود داشته است 20 مرگ و میر.
بیست و هفت نفر امروز درمان و مرخص مختلف از COVID بیمارستان در منطقه از جمله 12 از جامو هشت کتهوا شش در دووعدا و یکی در Ramban منطقه.
از کل بیماران مرخص, 11 تحت درمان قرار گرفتند و به خانه فرستاده می شود از بیماری های قفسه سینه در بیمارستان Bakshi نگر پزشکی, سرپرست,,,, Dr Rajeshwar شارما گفت.
در ضمن 19 بیشتر افراد امروز آزمایش مثبت برای COVID-19 در قلمرو اتحادیه Ladakh, همه در له منطقه.
Ladakh در حال حاضر 1178 تاج موارد از جمله 445 در له و 733 در کرگیل و 173 فعال موارد—143 در له و 30 در کرگیل. به عنوان بسیاری از 1003 تاج بیماران درمان شده اند و ترخيص از بيمارستان—301 در له و 702 در کرگیل در حالی که وجود داشته اند دو تاج تلفات.
از مجموع مثبت 27 پذیرفته شده اند در COVID بیمارستان, 51 بودند در خانه انزوا پنج در COVID مراکز مراقبت و 89 در مرکز انزوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>