2-زمان DUI محکوم به اتهام قتل در کشنده پرریس برخورد

یک مرد با دو دختر قبلی مستی رانندگی اعتقادات بود به اتهام دو فقره قتل درجه دوم در چهار شنبه 15 ژوئیه در ارتباط با ترافیک برخورد در پرریس در روز دوشنبه است که در آن دو نفر کشته شدند.

کوین جیمز رودریگز, 29, برگزار می شد در رابرت پریسلی بازداشتگاه در ریورساید در ازای $2.1 میلیون وثیقه زندان شهرستان و دادگاه عالی سوابق نشان می دهد. رودریگز همچنین چهره دو فقره از ضربه و اجرا باعث مرگ یا جراحت و یک تعداد از رانندگی در حالت تعلیق و یا لغو مجوز.

او با توجه به arraigned جولای 30.

ماریا ناوارو 69 و رافائل ناوارو Duarte, 68 بودند که در یک فورد F-150 پیکاپ جان در 11:44 صبح تصادف در هارلی ناکس بلوار و پترسون خیابان, رودخانه, شهرستان, دفتر پزشکی قانونی گفت.

راننده این خودرو یک شورولت جارچی گریخته بود اما در این نزدیکی یافت گفت: کلانتر که شناسایی رودریگز که به عنوان راننده.

در دسامبر. 23, 2014, رودریگز التماس کرد گناه را به دو فقره بزه DUI پس از دستگیری در تاریخ 20 مارس 2013 و فوریه. 3 2013 با پرونده های دادگاه نشان می دهد.

این شهرستان ریورساید دفتر دادستان منطقه متهم او را با قتل شمارش در اصطلاح واتسون تئوری که بر اساس آن متهم شده است که به جرم رانندگی تحت تاثیر آگاه است که انجام این کار می تواند به خطر اندازد زندگی دیگران.

بخش کلانتر معتقد است که رودریگز رانندگی تحت تاثیر در دوشنبه دا سخنگوی جان هال گفت: اگر چه محققان در انتظار نتایج یک سم شناسی آزمون.

رودریگز همچنین دارای محکومیت برای در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر اقدام به سرقت و باتری پرونده های دادگاه نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>