2 Temecula صنعتی فروش برای $40 میلیون


خالی 65,625 فوت مربع انبار صنعتی در 27731 دیاز جاده خریداری شد توسط Westcore از یک سرمایه گذار خصوصی برای $10.8 میلیون می گوید: معدن بین المللی.

در حالی که coronavirus سوالات چرخشی در مورد آینده صنعتی و انبارها و کارخانه ها در تمکولا هنوز قابل معامله دارایی.

فقط در دو اخیر معاملات به ارزش نزدیک به 40 میلیون دلار ساخته شده در میان “ماندن در خانه” دستور گرفتن گلوگاه های زیادی از منطقه و اقتصاد ملی.

این 228,912 فوت مربع ساختمان صنعتی در 42301 Zevo درایو — صفحه اصلی به ابوت سیستم قلبی عروقی — به فروش می رسد برای $29 میلیون کارگزار می گوید: لی و همکاران. شرکت آلیسا Lovas-Hopsiter نماینده فروشنده که خریدار توصیه شده توسط لی اسکات استوارت.

قیمت فروش یک رکورد برای یک ساختمان این اندازه در جنوب غربی شهرستان ریورساید.

خالی 65,625 فوت مربع انبار صنعتی در 27731 دیاز جاده خریداری شد توسط Westcore از یک سرمایه گذار خصوصی برای $10.8 میلیون می گوید: معدن بین المللی.

معدن اشاره کرد که کمتر از 2% از Temecula صنعتی فضای خالی است. خریدار نشان داده شد توسط براد یاتس و استفان پاستور معدن; فروشنده توصیه شده توسط Barret جنگل لی و همکاران.

جدید صاحبان فکر نمی کنم از آن خواهد شد سخت به اجاره نامه.

“ما پیش بینی قوی بهره از مستاجر بازار برای این ملک به دلیل Temecula رشد مسکونی و جمعیت آن بسیار کم و صنعتی میزان فرصت های شغلی و نزدیکی آن به عظیم جمعیت از پایگاه های امپراتوری داخلی و سن دیگو گفت:” هک آدامز مدیر عامل با Westcore. “با خیلی فوق العاده زمین این است که منحصر به فرد و مالکیت صنعتی به خوبی برای یک مستاجر که می خواهد گسترده حیاط, فضا, تریلر پارکینگ و یا حتی مربع اضافی.”

تحلیلگران در نائینی سرمایه دیدن coronavirus به عنوان یک چالش برای Inland Empire مالکیت صنعتی بازار است.

نائینی به ذکر است که تنها 4.6 درصد از Inland Empire صنعتی فضای خالی بود در سه ماهه اول “به خصوص قابل توجه با توجه به 5.2 میلیون متر مربع ساخت و ساز در تکمیل سه ماهه.”

کسانی که خوب اعداد با هشدارهای ،

“امپراتوری درون مرزی صنعتی بازار قطعا نهفته COVID-19 تعطیل است اما هنوز زود است که برای تعیین میزان” نائینی نوشت. “انتظار می رود حجم معامله به سقوط به عنوان سرمایه گذاران و مالکین و مستاجرین خود را ارزیابی مجدد استراتژی های املاک و مستغلات.

“جای خالی افزایش خواهد یافت به عنوان پروژه های در خط لوله می آیند آنلاین بدون مستاجر در محل. صاحبخانه خواهد بود انگیزه برای ارائه امتیازات و انعطاف پذیری در درخواست اجاره. این اصول بازار شده اند متزلزل اما مثبت باقی می ماند. امپراتوری درون مرزی می تواند تا حدودی عایق از اثرات فوری این بیماری همه گیر. تجارت الکترونیک است که به عنوان پر رونق خرید آنلاین هنجار می شود و حتی برای مواد غذایی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>