2 JeM طالب و زن مجروح

Excelsior خبرنگار

سرینگر جولای 13 : دو داعش از جیش-e-محمد (JeM) کشته شدند در حالی که به عنوان یک زن مجروح شد در یک برخورد در Srigufwara منطقه جنوب کشمیر را Anantnag منطقه بود ،

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

یک تیم مشترک از پلیس و ارتش 3 RR و CRPF راه اندازی یک کمربند و عملیات جستجو در یک اطلاعات خاص در مورد حضور شبه نظامیان در این منطقه است.
یک مقام رسمی گفت که به عنوان تیم مشترک نیروهای امنیتی با نزدیک شدن به سمت مشکوک نقطه پنهان شدن شبه نظامیان از کار اخراج بر آنها تحریک روبرو می شوند.
“در جریان تبادل آتش دو شبه نظامیان کشته شدند و یک زن زندگی می کنند در نزدیکی برخورد سایت دریافت گلوله صدمات. یک شبه نظامی گفته می شود محلی در حالی که دیگر یک خارجی”, پلیس گفت:.
او با شناسایی زن مجروح به عنوان Arifa Jan دختر از اواخر غلام محمد که یک دولت معلم حرفه ای.
Pertinently, 130 محلی و همچنین غیر محلی داعش از جمله برخی فرماندهان مانند Riyaz Naikoo از Hizbul مجاهدین قاری یاسر از JeM, Hyder از Lashkar-e-Toiba (اجازه) و برهان Banshee از انصار Ghazwat-ul-Hind در این سال تا کنون.
در ضمن به عنوان یک اقدام احتیاطی اینترنت خدمات جامعی در Anantnag منطقه
سخنگوی پلیس گفت که اجساد این نظامیان بودند برگرفته از سایت روبرو می شوند. یکی از شبه نظامیان کشته شده است شناخته شده به عنوان نام مستعار ناصر شهباز نام مستعار Baz بای پاکستان مقیم ‘A’ دسته های شبه نظامی در حالی که شناسایی دیگر کشته های شبه نظامی است که مسلم و قطعی نیست.
“سلاح و مهمات و دیگر متهم مواد بدست آمده از سایت روبرو می شوند. جستجو در منطقه در حال پیشرفت است” به پلیس گفت:.
نگه داشتن در حال حاضر مشاهده COVID وضعیت بدن مرده از شبه نظامیان کشته ارسال خواهد شد به Baramulla خود را برای آخرین مراسم پس از انجام medico-تشریفات قانونی از جمله مجموعه ای از DNA خود را. “در مورد هر خانواده ادعای کشته های شبه نظامی به خود معرفت یا خویشاوندان آنها می تواند به جلو آمده خود را برای شناسایی و مشارکت در آخرین مراسم در Baramulla,” پلیس گفت:.

مقاله قبلیدهلی دادگاه کمک های مالی وثیقه به 85 اتباع قرقیزستان
مقاله بعدیSC حاضر برای سرگرم کردن درخواست در Yatra

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>