2 طبقه از مجلس فرعی ساختمان مهر و موم شده

NEW DELHI, مارس 29: یک Rajya سبها دبیرخانه رسمی آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه چهارم چنین مورد گزارش در مجلس پیچیده تا کنون منابع گفت: اینجا.
از چهار و سه مشخص شد که قرارداد عفونت پس از مجلس از سر گرفته شد عملیات در مارس 3 زمانی که مستند 2.0 به پایان رسید و وظیفه بودند.
مدیر-سطح افسر که با حضور کار در 28 مه داشت مثبت برای عفونت همراه با اعضای خانواده اش گفتند.
دو طبقه از مجلس فرعی ساختمان شده اند مهر و موم شده به منابع اضافه شده است.
این دومین مورد از یک مقام رسمی نوشته شده در ساختمان, تست مثبت برای عفونت است.
پیشتر یک مقام رسمی از Lok سبها دبیرخانه کار در تحریریه و ترجمه (E&T) خدمات بخش داشت مثبت برای COVID-19.
اولین کارمند پست شده در مجلس برای تست مثبت برای این ویروس یک خانه دار که در خانه از بودجه جلسه موکول در مارس 23, منابع, گفت:, و اضافه کرد که دیگر یک مقام امنیتی.
پس از Lok سبها دبیرخانه رسمی قرارداد این بیماری که مقامات sanitised کل محوطه در ساختمان قبل از از سرگیری عملیات و ادامه داد: به تمام اقدامات احتیاطی پس از آن.
کارکنان در حال حاضر مجاز به ورود به مجلس تنها پس از غربالگری مناسب.
تمام وسایل نقلیه نیز sanitised قبل از ورود به پیچیده است.
منابع پیشنهاد شده است که وجود دارد چند علامتی موارد coronavirus در میان کارکنان های مختلف مشغول به کار secretariats و شاخه ها در پارلمان و ساختمان های مجاور آن.
ساختمان های دولتی در مجاورت پارلمان پیچیده مانند Krishi Bhawan بنارس بهون و NITI Aayog که دفاتر چندین وزارتخانه ها و وزرا و مهر و موم شد برای یک یا دو روز پس از تشخیص COVID-19 موارد وجود دارد. (PTI)

مقاله قبلیهند تست سری اتفاق می افتد در به عنوان کمی به عنوان یک محل بسته به شرایط: CA

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>