2 بازداشت در وان Nuys شود هدف در مبارزه با بیش از coronavirus ماسک

ون نویس — دو مرد متهم به آزار یک هدف گارد امنیتی که در مواجه با آنها در مورد امتناع خود را به پوشیدن ماسک در داخل وان Nuys, فروشگاه رایگان به قید وثیقه دوشنبه در انتظار کلمه ممکن است اتهامات جنایی.

رویارویی رخ داده است حدود 10:20 صبح مه 1 در هدف فروشگاه در 5700 بلوک Sepulveda بلوار گفت: افسر دریک مدیسون از اداره پلیس لس آنجلس.

به گفته پلیس این مرد وارد فروشگاه بدون پوشیدن پوشش صورت و مواجه شد با کارکنان. پس از آنها گفته حاضر به قرار دادن ماسک بر روی یک گارد امنیتی شروع به آنها را اسکورت, پلیس گفت:.

“همانطور که آنها با نزدیک شدن به خروج یک مظنون به طور ناگهانی و بدون تحریک تبدیل شده و پانچ کارمند فروشگاه باعث او را و گمان به سقوط به زمین” با توجه به بیانیه پلیس لس آنجلس. “در حالی که بر روی زمین, فروشگاه کارکنان خود را شکست بازوی چپ.”

نگهبان گرفته شده بود به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گفته است.

فیلیپ همیلتون 31 و Paul Hamilton 29 دستگیر شدند یک زمان کوتاه بعد از آن در مارس 1 و رزرو ظن جنایت باتری با قید وثیقه در مجموعه 50000 دلار در هر, پلیس گفت:. هر دو منتشر شد و در مارس 5, با توجه به کلانتر. پلیس نمی تواند می گویند اگر مردان در حال مرتبط با یکدیگر است.

مشتریان تشویق ضروری کسب و کار در شهر لس آنجلس شده اند نیاز به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در داخل فروشگاه از آوریل 10, وقتی شهردار اریک Garcetti صادر سفارش نیاز به استفاده از آنها در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus. لس آنجلس مقامات صادر مشابه جهت است که اثر در زمان 15 آوریل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>