1 دسته از 168 دانش آموزان هندی رشته در بنگلادش برگ برای خانه

داکا: دسته اول از 168, هندی, دانش آموزان رشته در بنگلادش با توجه به کروناویروس مرتبط جهانی محدودیت های مسافرتی سمت چپ برای صفحه اصلی در روز جمعه در هیئت مدیره خاص هوایی هند, پرواز, مقامات گفت.
تخلیه پرواز حامل دانش آموزان از اینجا خواهد شد زمین در سرینگر به طور مستقیم.
بیشتر از این پروازها نیز در حال آماده توسط مقامات به منظور تسهیل سرخپوستان دیگر به عنوان بخشی از “عملیات Vande بهارات – یک بازگشت به خانه’ هند گسترده عملیات بازگشت به خانه شهروندان آن رشته در خارج از کشور.
کمیسیون عالی هند در بنگلادش راه اندازی یک لینک اختصاصی در وب سایت خود را برای ‘ثبت نام برای سرخپوستان که مایل به بازگشت به هند’.
کمیساریای عالی ریوا Ganguly دس تعامل با دانش آموزان در فرودگاه به عنوان آنها آماده به تکمیل تشریفات به پرواز بازگشت به خانه.
به مناسبت او با ارسال یک پیام ویدئویی در توییتر گفت: به عنوان بخشی از Vande بهارات عملیات هند اولین پرواز از بنگلادش حمل رشته دانش آموزان در حال رفتن به سرینگر به طور مستقیم.
“این (پرواز) حمل تنها دانش آموزان است. دانشجويان در حال تحصيل در دانشکده های پزشکی در کشور است. ما در تماس مداوم با آنها و خود را از کالج ها نیز خوب مراقبت از آنها.
او در ادامه گفت که به عنوان بخشی از یک ورزش توسط دولت هند در مجموع هفت پرواز عمل خواهد شد از داکا.
هند و ایران نیز با ابراز رضایت که دانش آموزان در حال پرواز بازگشت به خانه پیش از عید.
با توجه به توییتر هند ماموریت ارسال شده تصاویر و فیلم ها را از اولین دسته از دانش آموزان هندی در فرودگاه.
“امروز ما در حال آماده سازی برای ارسال به صفحه اصلی ما دانش آموزان رشته در بنگلادش است. 1st هوایی هند پرواز از داکا خواهد آنها را به خانه به سرینگر در 8/5/20. وجود دارد بیشتر به پرواز آماده شدن نیز هست.
“اولین دسته از دانش آموزان باید وارد فرودگاه به صورت شبانه روزی #AirIndia خانه پرواز به هند است. آنها در حال کمک در تکمیل تشریفات توسط @ihcdhaka” آن گفت:.
هندی کمیسیون عالی همچنین تشکر کالج مقامات برای حمایت از.
“دانش آموزان هندی رفتن به خانه به لطف عملیات #VandeBharat صحبت می کنند.
“با تشکر از کالج مقامات برای حمایت از ما همه را از طریق مستند. در حال حاضر دانشجویان ما در حال رفتن به خانه” هند ماموریت گفت: در یک سری از توییت.
صحبت کردن به ماموریت مقامات دانش آموزان تشکر کرد دولت هند برای تخلیه پرواز. (سازمان)

مقاله قبلینیلی reinstates قطع پرداخت برای ارشد از کارکنان ممکن است
مقاله بعدییک نیروی هوایی هند جنگنده تصادفات در پنجاب.

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>