15 دارایی کمیسیون مالی تحکیم پنل برای دیدار روز پنج شنبه

دهلی نو: یک کمیته تحت 15th مالی کمیسیون را در روز پنج شنبه بحث در مورد تثبیت مالی نقشه راه از دولت مرکزی و دولت.

کمیسیون تحت ریاست N K Singh شده است موظف به تمرین مالی تحکیم نقشه راه برای دولت برای دوره – 2021-22 به 2025-26.

“این وظیفه ای است پیچیده و فوق العاده وضعیت ناشی از گسترش این بیماری همه گیر و همزمان مالی تکرارهای مرکزی و دولت های ایالتی” یک بیانیه رسمی گفت.

دولت مرکزی در حال حاضر افزایش سقف بدهی دولت با 2 درصد از GSDP (ناخالص داخلی دولت محصول از 3 درصد بود که در حال حاضر در دسترس است.?

این کمیسیون را, توصیه هایی برای تثبیت مالی نقشه راه از دولت مرکزی و دولت با در نظر گرفتن مسئولیت خود را به پایبندی به سطح مناسبی از بدهی و کسری در حالی که پرورش بالاتر فراگیر رشد هدایت اصول عدالت و کارایی و شفافیت.

در تسریع این 15 دارایی کمیسیون تشکیل یک پانل در مارس 18 به نقد و بررسی مالی تحکیم نقشه راه کلی دولت است.

“به منظور به سهام در حال ظهور مالی حالات و نمودار راه را به جلو آنلاین, جلسه فوق الذکر کمیته برنامه ریزی شده است برای فردا” بیانیه ای گفت:.

این جلسه به احتمال زیاد با حضور N K Singh (رئیس), Ajay Jha و Anoop سینگ اعضای 15th, سرمایه گذاری, کمیسیون, رئیس, مشاور اقتصادی Krishnamurthy سوبرامانیان کنترل کل حساب سوما Roy, برمن , Rajat Kumar Mishra, مشترک وزیر در وزارت مالیه. علاوه بر این, S کریشنان اضافی دبیر کل تامیل نادو دولت Anirudh Tiwari, اصلی, منشی, Punjab و Sajjid Z Chinoy و Prachi Mishra برجسته تحلیلگران نیز شرکت در جلسه.

این مرکز در مارس 17 مطرح حد مجاز استقراض دولت از 3 درصد از تولید ناخالص داخلی دولت محصول (GSDP) به 5 درصد در 2020-21 آن را در دسترس اضافی تومان 4.28 لاخ کرور.

اما بخشی از افزایش سقف بدهی می تواند مربوط به اصلاحات خاص – universalisation یک ملت یک جیره کارت سهولت انجام کسب و کار توزیع برق شهری و بدن محلی درآمد.

با این 0.5 درصد افزایش استقراض دولت من.E. از 3-3.5 درصد خواهد بود بدون قید و شرط.

بعد از 1 درصد است که تا به 4.5 درصد خواهد شد و در 4 تراشه ها جای دادند از 0.25 درصد و هر یک از تراشه ها جای دادند مرتبط به قابل اندازه گیری و عملی اصلاحات.

آخرین 0.5 درصد داده خواهد شد و یک بار به نقاط عطف هستند زمانی در حداقل سه نفر از چهار اصلاح شرایط.

در حال حاضر دولت یک سقف استقراض خالص تومان 6.41 لاخ کرور بر اساس 3 درصد از GSDP و کشورهای مختلف نوشته شده بود به مرکز برای افزایش سقف بدهی خود را به منظور افزایش منابع در طول COVID-19 بحران است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>