13 روز بازداشت در اعتراض جورج فلوید مرگ در رانچو کوکامونگا

صدها نفر جمع شده بودند و حداقل 13 نفر دستگیر شده بودند در رانچو کوکامونگا شب جمعه, مارس 29 در اعتراض به مرگ جورج فلوید پیوستن به دیگران در منطقه و در سراسر کشور.

فلوید, 46, بود گزارشی مردی که بر مه 25 در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر kneeled در گردن او. افسر دستگیر شد و به اتهام قتل در یک مورد که موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده از جمله در لس آنجلس و در فنتنا که در آن نه دستگیر شدند پنج شنبه شب.

 • رانچو کوکامونگا پلیس به صورت یک خط به عنوان معترضان پیاده روی نسبت به آنها در طول یک تظاهرات رعایت مرگ جورج فلوید در رانچو کوکامونگا در جمعه 29 مه سال 2020 است. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • معترضان راه رفتن به سمت رانچو کوکامونگا با اسلحه در اعتراض به مرگ جورج فلوید برگزار شد در رانچو کوکامونگا در جمعه 29 مه سال 2020 است. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • یک نشان دهنده نزدیک می شود و می گوید رانچو کوکامونگا پلیس چگونه به انجام کار خود را به صورت یک خط به طول یک رانچو کوکامونگا اعتراض به مرگ جورج فلوید در جمعه 29 مه سال 2020 است. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات دریافت به مقابله با تظاهر کنندگان در پیاده روی به سوی پلیس و قبل از آن پرتاب بطری های آب به عنوان آنها در اعتراض به مرگ جورج فلوید. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک رانچو کوکامونگا افسر اسپری گاز اشک آور به عنوان جورج فلوید معترضان در نزدیکی در رانچو کوکامونگا در جمعه 29 مه سال 2020 است. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • رانچو کوکامونگا پلیس به صورت یک خط به عنوان یک معترضان نزدیک می شود و در طول یک تظاهرات رعایت مرگ جورج فلوید در رانچو کوکامونگا در جمعه 29 مه سال 2020 است. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • معترضان را بیش از Foothill Ave. در روز نهر و پیاده روی به سمت یک پلیس در رانچو کوکامونگا در جمعه 29 مه سال 2020 است. آنها شعار “جورج فلوید” که در هنگام مرگ سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • رانچو کوکامونگا اجرای قانون به صورت یک خط به عنوان تظاهر کنندگان پرتاب بطری و مقابله با در طول جورج فلوید در اعتراض به مرگ او در روز جمعه 29 مه سال 2020 است. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بیش از 500 Black Lives Matter معترضان شعار از بالا و پایین جمع آوری برای جورج فلوید در رانچو کوکامونگا در جمعه 29 مه سال 2020 است. فلوید درگذشت (سابق) مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن حدود 9 دقیقه است. افسر سابق چوین است که متهم به قتل است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک پوستر از جورج فلوید منجر راه در یک زندگی موضوع اعتراض در Foothill بلوار. و بعد کریک در رانچو کوکامونگا در جمعه 29 مه سال 2020 است. مرگ رخ داده در مارس 25, زمانی که درک چوین یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک مسافر تحسین Black Lives Matter معترضان شعار “نمی توانم نفس” با اشاره به جورج فلوید مرگ در رانچو کوکامونگا تظاهرات روز جمعه 29 مه سال 2020 است. فلوید درگذشت مارس 25 زمانی که درک چوین یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • معترضان مقابله با رانچو کوکامونگا اجرای قانون با اسلحه در حالی که دیگران انداخت بطری آب در طول یک اعتراض جورج فلوید مرگ در جمعه 29 مه سال 2020 است. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • معترضان سعی کنید به ارتباط برقرار کردن با رانچو کوکامونگا اجرای قانون در رانچو کوکامونگا در جمعه 29 مه سال 2020 است. آنها در اعتراض به مرگ جورج فلوید. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

در رانچو کوکامونگا معترضان صف پیاده رو جمعه شب با برگزاری علائم — “ما در حال تلاش نیست که برای شروع یک مسابقه جنگ. ما در حال تلاش برای پایان دادن به آن” “می گویند نام خود را. جورج فلوید” و شعار “نه عدالت. نه صلح. هیچ نژادپرستانه پلیس” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

گردهمایی مسالمت آمیز آغاز شده که حدود 500 نفر معلوم شد در تقاطع Foothill و بعد نهر بلوار اعتراض به خشونت های پلیس و برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

اما تنش رز چند ساعت بعد زمانی که نمایندگان هشدار داد معترضان برای متفرق کردن و یا آنها را دستگیر کردند. وجود 13 دستگیری از 11:30 p. m., اما آن را هنوز هم فعال صحنه گفت: معاون اولیویا Bozek سخنگوی سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش.

از اتهامات عنوان شده علیه کسانی که دستگیر شده بودند بلافاصله شناخته شده است.

به عنوان شب از رشد نزدیک به اعتراض شروع به رشد بیشتر زمان. مردم شروع به چکه بر روی خیابان های شهرستان. برخی انداخت بطری آب کلانتر وسایل نقلیه رانندگی توسط جمعیت است. وسایل نقلیه راندند.

وسایل نقلیه honked برای نشان دادن حمایت خود را در حالی که عبور از تقاطع.

در مورد 7 بعد از ظهر Bozek گفت که اعتراض صلح آمیز بوده است.

مدت کوتاهی پس از آب بطری های پرتاب شده بود و یک کلانتر هلیکوپتر گردان سربار گفت: جمعیت پراکنده اما معترضان باقی مانده است.

نمایندگان پوشیدن ضد شورش و معترضان شد و چهره به چهره با 8 p. m. در Foothill بلوار غرب بعد کریک. جمعیت آغاز شده بود به اسراف و کمتر از 100 معترض باقی مانده است. سرودهای ادامه داد: اما معاون هشدار داد باقی مانده از جمعیت پراکنده.

“اگر شما نمی بلافاصله متفرق شما دستگیر می شود,” او گفت: معترضان.

10:45 p. m. منطقه را خالی کرده بود ،

در فنتنا روز پنجشنبه نه نفر دستگیر شدند که معترضان شروع به پرتاب سنگ در کسب و کار, ماشین و افسران پلیس. ماموران با استفاده از فوم گلوله و گاز اشک آور, پلیس, گفت, و, اعتراض, پاک تا در حدود نیمه شب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>