بهترین بخاری گازی زیبا و بدون برق برای زمستان بسازید

سیستم گرمایش قشنگ و فارغ از برق و فصل‌زمستان را برای فصل زمستان بسازید
ممکن است هوا در آن سوی مرز ترسناک باشد , ولی قبض های گرمایشی کاملاً ترسناک است . گرما در زمستان کاملاً لازم است , البته همینطور بهترین بخاری گازی دوچندان گران است . در‌صورتی‌که از شومینه و درآمد نامحدود یکبار مصرف برخوردار نیستید , نترسید چون هنوز با به کار گیری از گلدان های گل و چراغهای چای میتوانید منزل خویش را ارزان بخرید – چه بسا در صورتی‌که برق از فعالیت بیفتد .

با این وجود , صرفا پرتاب کردن گلدان های گل و شمع ها به نیز میتواند دوچندان خوشگل به حیث رسد , و این جایی است که بن گالت وارد آن می شود . وی با پباده سازی تزیینی و ارزان ارزش DIY که در پایین بازدید می‌کنید , پیچ‌و‌خم زیبایی بهترین بخاری گازی را برای گرم کردن گلدان گل مقرون به صرفه قرار بخشید . تنها بخاطر داشته باشید که‌این منجر می شود تمام منزل شما گرم نشود و شایسته ترین فعالیت را در کنار شما انجام دهد , اگر چه بعداز گذشت یک ساعت متوجه تغییر‌و تحول کلی مرتبه حرارت در اتاق خواهید شد .

بهترین بخاری گازی زیبا و بدون برق

 

آنچه شما نیاز به تولید یک
برای ساختن یک گلدان سیستم گرمایش به تمامی چیزهایی که در ذیل تماشا می‌کنید , نیاز خواهید داشت , به این ترتیب در‌حالتی که قصد دارید بهترین بخاری گازی دو مورد از این پسران بد را بسازید , همان گونه که در فیلم مشهود است , دو برابر گردید .

گلدان سفالی 6 اینچی با اساس
گلدان سفالی 5 اینچی
زنجیره 11 پیوندی ( یا این که هر لینک و پیوند شماره عجیبی )
آجیل 14 اینچی
واشر 11 اینچی
میله نخ 11 اینچی ( پهنا ½ اینچ )
لامپ چای
در خصوص چراغهای چای , حتماً فتیله ها سوای سرب باشند و درصورتی که در تمام ارتفاع روز از سمیت شمع سوزان نگران میباشید , تلاش فرمائید به بهترین بخاری گازی روزهایی مثل لامپ های چای فارغ از پارافین , مثل آنهایی که از موم زنبور عسل یا این که موم های گیاهی تشکیل شده به کارگیری می شود , افزایش دهید . که غیر سمی می باشند

به چه شکل آن را بسازیم
دوتا مهره را یک اینچ از انتهای میله پیچ نمایید . دو آجیل پیچیده شده در راه و روش مخالف , قفل سفت تری را تضمین می نمایند .

دو انتهای زنجیره را روی میله بچسبانید و یک رینگ تولید فرمائید , آن گاه زنجیره را با یک مهره دیگر بر بالای آن سفت فرمائید . اطمینان نتایج فرمایید که دو مهره در جهات مخالف پیچ خورده اند .

یک واشر را روی انتهای میله بچسبانید , بعد از آن آن را در نصیب تحت گلدان 6 اینچی بکشید . واشر دیگری را به درون قابلمه بهترین بخاری گازی طولانی تر کرده و در مهره دیگری پیچ فرمایید .

واشر دیگری را هم بیش تر فرمایید که در پی آن گلدان 5 اینچی است . دقیقاً مثل گلدان 6 اینچی , حتماً واشر را طولانی تر نمایید , بهترین بخاری گازی ولی این توشه در دو مهره پیچ نمائید و در طرف دیگر گلدان ها قفل سفت تری تولید فرمائید .

واشر و مهره دیگری را طولانی تر فرمائید – این عمل را شش توشه انجام دهید . هرچه فلز خیس باشد , گرم کننده گرمتر است!

سوراخی را در مبنا نهالچه ها رخنه‌ نمایید , آن‌گاه اساس را به میله طولانی تر نمایید , مطمئن گردید که اساس در مسیری جای‌دارد که بتواند بهترین بخاری گازی شمع ها را نگه داراست . واشر و مهره ای را در پایانی مهره طولانی تر نمایید .

چهار شمع یا این که چراغهای روشن را به شالوده و voilà بیش تر کنید! شما میتوانید واشر و مهره ذیل را با اعتنا به مقدار شمع خویش تهیه و تنظیم نمائید .

میتوانید گلدان را روی سقف معلق نمائید , شالوده میکروفون , جالباسی گیاهی یا این که موضع خویش را بسازید . شمع ها را روشن نمائید و از گرما لذت ببرید!

در حالی که در منزل گیر نموده اید , با فرا گرفتن یک گویش نو , مهارت , یا این که چه بسا یادگرفتن برای عمل در شیوه بدور با عصر های آنلاین نو برتر ما , بیشترین به کار گیری را نمایید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>